głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zet z tęsknoty robi się różne niezrównoważone rzeczy. z tęsknoty można wyszorować szczoteczką do zębów podłogi w całym domu. ulubione płatki zamiast mlekiem zalać s

zet

zet.moblo.pl
z tęsknoty robi się różne niezrównoważone rzeczy. z tęsknoty można wyszorować szczoteczką do zębów podłogi w całym domu. ulubione płatki zamiast mlekiem zalać sokiem p
z tęsknoty robi się różne... teksty

zet dodano: 8 grudnia 2010

z tęsknoty robi się różne niezrównoważone rzeczy. z tęsknoty można wyszorować szczoteczką do zębów podłogi w całym domu. ulubione płatki zamiast mlekiem, zalać sokiem pomarańczowym. z tęsknoty można wyhaftować serduszka na każdej z poszewek, jaką posiada się w mieszkaniu. można policzyć dni w kalendarzu, doskonale wiedząc, że zazwyczaj jest ich 365. można przelać wodę w wannie. z tęsknoty można łkać jak mały szczeniak, oddany do schroniska przez swojego właściciela. jednak tęsknota bez świadomości, że druga osoba tęskni równie mocno jest bezsensowna, niczym oddychanie bez udziału powietrza.
Autor cytatu: abstracion

Kiedy dorośniesz  zobaczysz  że... teksty

zet dodano: 8 grudnia 2010

Kiedy dorośniesz, zobaczysz, że świat wygląda zupełnie inaczej niż to sobie teraz wyobrażasz, będziesz mieć zupełnie inne poglądy na to wszystko.
Autor cytatu: zozolandia

Jeśli masz w życiu choć jeden... teksty

zet dodano: 8 grudnia 2010

Jeśli masz w życiu choć jeden adres pod który zawsze możesz pójść i być pewien, że zostaniesz przyjęty. Jeśli znasz choć jeden numer telefonu pod którym zawsze się ktoś odezwie, bez względu na porę, bez względu na wszystko; to znaczy że jesteś naprawdę szczęśliwym człowiekiem.
Autor cytatu: lilkalani

' Jeśli nie potrafisz pogodzić się... teksty

zet dodano: 8 grudnia 2010

' Jeśli nie potrafisz pogodzić się z porażką, to znaczy, że nie jesteś przygotowany na prawdziwie życie. jeśli zaś próbujesz porażkę godnie znieść, znaczy to, że dopiero się tego życia uczysz. ten, którego porażki są tym co go wzmacnia, jest Panem swojego losu i tylko od niego zależy, czy wcieli się w Sędzię czy Kata.
Autor cytatu: lilkalani

Tak bardzo chciałabym zasypiać z... teksty

zet dodano: 8 grudnia 2010

Tak bardzo chciałabym zasypiać z myślą , że on też nie może przeze mnie spać ... ;(
Autor cytatu: malwu

Non stop widzę zakochane pary... teksty

zet dodano: 8 grudnia 2010

Non stop widzę zakochane pary , wyobrażam sobie właśnie nas , mając nadzieję , że my też kiedyś będziemy tak szczęśliwi .
Autor cytatu: malwu

    Trzeba być silnym  jak drożdżówka z biedronki  P teksty zet dodał komentarz: ; ) Trzeba być silnym, jak drożdżówka z biedronki ;P do wpisu 8 grudnia 2010
 I te smsy które zaśmiecają mi... teksty

zet dodano: 7 grudnia 2010

"I te smsy które zaśmiecają mi skrzynkę odbiorczą już tyle czasu. Nie każdy ma siłę by je skasować."
Autor cytatu: zozolandia

'łatwo jest zapomnieć o kimś... teksty

zet dodano: 7 grudnia 2010

'łatwo jest zapomnieć o kimś, kiedy ma się kogoś innego. a potem przypomnieć sobie wtedy, kiedy nagle zostaje się samemu. nie uważasz.?
Autor cytatu: zozolandia

to jedni z tych   którzy widzą... teksty

zet dodano: 7 grudnia 2010

to jedni z tych , którzy widzą więcej niż inni i prosze nigdy im nie mów , że są naiwni .
Autor cytatu: malwu

Do Świąt Bożego Narodzenia... teksty

zet dodano: 7 grudnia 2010

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało:16 dni, 3 godziny, 13 minut,7 sekund . mam odliczać ile juz razem nie jesteśmy ? Jeszcze bym zrobiła błąd, przecież to juz tyle czasu , ej . / doyouthinkyouknowme
Autor cytatu: doyouthinkyouknowme

cała sytuacja jest ewidentnie chora... teksty

zet dodano: 7 grudnia 2010

cała sytuacja jest ewidentnie chora , nie sądzisz ? żyjemy w tym samym mieście , chodzimy do tej samej szkoły. rozmawiamy normalnie , śmiejemy się , chodzimy razem na melanże. coraz lepiej wychodzi nam udawanie , że nigdy nic nas nie łączyło. że raptem rok temu byliśmy dla siebie całym światem.
Autor cytatu: diastema

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV