głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zelqqa Jeden baran drugi baran trzeci baran... Sporo tych facetów było w moim życiu. Będzie co liczyć przed snem. wiem nie jestem w jego guście bo nie może trzymać mi

zelqqa

zelqqa.moblo.pl
Jeden baran drugi baran trzeci baran... Sporo tych facetów było w moim życiu. Będzie co liczyć przed snem.
Jeden baran  drugi baran  trzeci... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

Jeden baran, drugi baran, trzeci baran... Sporo tych facetów było w moim życiu. Będzie co liczyć przed snem.

wiem  nie jestem w jego guście  bo... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

wiem, nie jestem w jego guście, bo nie może trzymać mi ręki na biuście. cóż, nie jestem w jego typie, bo nie pozwalam jego łóżku skrzypieć. oj, nie trafiam w jego gusta gdyż nie jestem tępa, pusta i nie biorę w usta.

 Wiesz  byłam pewna  że mi... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

-Wiesz, byłam pewna, że mi przeszło. Te dni bez niego… byłam szczęśliwa, że udało mi się zapomnieć. Ale jak zwykle się myliłam! Wystarczyła piosenka. Rozumiesz?! Jedna cholernie głupia piosenka bym uświadomiła sobie, że tak naprawdę jedyne, co w tej chwili czuję to tęsknota. Ta piekielna tęsknota za nim.

Chociaż raz być suką i  olewać... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

Chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być tą cholerną Egoistką.

 jestem potworem   dzieckiem szatana... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

`jestem potworem, dzieckiem szatana, a nawet czymś gorszym, nieopisanym stworzeniem nieumiejącym kochać, cieszyć się z życia, nie umiem już nic odkąd Cie nie ma..

To tak: 'forever together' i inne... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

To tak: 'forever together' i inne 'love story' poszły się je.bać. Seans zakończony.

Chciałabym znów być dzieckiem.... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

Chciałabym znów być dzieckiem. Takim, które wspina się po drzewach i biega po placu zabaw. Takim, które nie martwi się o wszytko. Takim, które nie ma żadnych problemów. Takim, które ma wszytko w dupie.Mała i odważna. Podchodząca do życia z uśmiechem i łopatą - by zakopywać dołki...

. Gdybym miała wrócić w... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

. Gdybym miała wrócić w przeszłość, to sorry ale odpadam, bo nie chcę o tym myślec, a tym bardziej o tym gadać . nie chcę rozmawiać, na ten temat bo to przykre, i może się spełni to, że w końcu zniknę . : (

I'm sorry i can't be perfect !!! Na... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

I'm sorry i can't be perfect !!! Na początku to są wszyscy "przyjaciele" a pózniej mają w dupie co się z tobą dzieje, zabijają wzrokiem pełnym zawiści Uważają że są czyści ?? EGOIŚCI!!!

Byłeś moim pierwszym prawdziwym... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

Byłeś moim pierwszym prawdziwym przyjacielem, Moim pierwszym prawdziwym zauroczeniem, Moją pierwszą prawdziwą miłością. Jak to możliwe, że stałeś się dla mnie zwykłym, szarym człowiekiem, który widząc mnie w szkole świadomie odwraca wzrok w drugą stronę?

Wkrótce nadejdzie ten dzień  w... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

Wkrótce nadejdzie ten dzień, w którym będziemy mijać się ulicą. Wtedy będę ulotna jak sen, już nie będziesz mógł mnie mieć. Będziesz mógł jedynie patrzeć, jak powoli znikam wśród przechodniów. I wtedy przypomnisz sobie, że był taki czas, w którym miałeś swoją szansę. No właśnie... Był ! Ten czas już nie wróci..

Każdy chce dotknąć szczęścia... teksty

zelqqa dodano: 27 luty 2011

Każdy chce dotknąć szczęścia bram, lecz druga droga czeka nas o Kanaan, ja wiem na pewno kiedyś nadejdzie ten dzień, który dźwignie cały swój niespokojny sen

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV