głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Bóg albo Szatan przyprowadził mnie... teksty

zatracony dodano: 3 września 2015

Bóg albo Szatan przyprowadził mnie tu nad urwisko, pokazał całe życie, to które chciałem mieć i to które dostałem. Teraz widzę jak ogromna przepaść dzieli te dwa światy. Czuję za sobą ironiczny śmiech bo myślałem, że można mieć tyle aby być szczęśliwym. Słońce zachodzi, mrok przepaści wciąga i ten głos, "skacz, ostatni lot". Ktoś dał mi odwagę, siły by wierzyć, czyżby tylko po to aby teraz strach nie powstrzymywał. Nie, posiedzę tu trochę, odpocznę, może wymyślę jak spajać światy, może ktoś będzie przechodził, usiądzie obok i zostanie moim światem i nie przestanie.

Nigdy jeszcze rano nie czułem... teksty

zatracony dodano: 3 września 2015

Nigdy jeszcze rano nie czułem takiego bezsensu. Gdy człowiek już nie wierzy w miłość, w swoje szczęście, w ludzi to chciałby się nie budzić, jedynie spać już zawsze aby nie czuć tego bólu. Ale nawet teraz los sobie kpi, dalej się znęca dając mi tylko 3,5 godziny snu.

Spojrzałem na siebie w myślach i... teksty

zatracony dodano: 3 września 2015

Spojrzałem na siebie w myślach i widząc jak bardzo zabiegam o tą miłość, jak się nie poddaję, jak cierpię i potrafię wszystko wybaczyć aby być z Tobą choć mnie nie chcesz, zobaczyłem kogoś kto zabiegał tak o mnie. Czy to kara? Czy to Bóg, los uświadamia mi co odrzuciłem? Czy to może sprawiedliwość?

Jeszcze niedawno byłem półbogiem a... teksty

zatracony dodano: 3 września 2015

Jeszcze niedawno byłem półbogiem a dziś jestem żałosnym śmieciem. Pozwoliłem sobie poczuć coś tak wielkiego jak miłość i nie powtórzę już tego błędu. Tak rodzi się gruboskórny, samolubny i bezduszny mężczyzna. Chyba, że znowu ktoś mnie uniesie wysoko a potem targnie o ziemię. Cóż, życie.

Dziękuję za odpowiedź. Po godzinie... teksty

zatracony dodano: 2 września 2015

Dziękuję za odpowiedź. Po godzinie tępego patrzenia w ekran dalej nie wiem co mam ze sobą zrobić i czy kiedyś przestanie mnie tak boleć w środku. W końcu mogę zacząć Cię nienawidzić, zapomnieć i żyć bez sensu.

Napisz tego jednego pieprzonego SMSa... teksty

zatracony dodano: 2 września 2015

Napisz tego jednego pieprzonego SMSa i pozwól mi iść dalej!

Gdy byłem młodszy myślałem że z... teksty

zatracony dodano: 2 września 2015

Gdy byłem młodszy myślałem że z końcem lata kończy się życie, miłość, radość i wszystko odradza się dopiero na wiosnę. Dziś wiem że my o tym decydujemy kiedy ginie w nas ciepło, że to my podajemy się kiedy można zwalić na koniec lata.

Uwierz mi tak bardzo chcę ruszyć do... teksty

zatracony dodano: 2 września 2015

Uwierz mi tak bardzo chcę ruszyć do przodu, znowu być pełen energii, uśmiechu, sprawiać by ludzie wokół byli radośni. Wiem że czas leczy rany ale po Tobie na zawsze pozostanie blizna która nie pozwoli mi już tak sprawnie cieszyć się życiem. Mam jedną prośbę, nie bądź ani zła ani zbyt miła, bądź obojętna.

Przychodzi taki moment  że żadne... teksty

zatracony dodano: 2 września 2015

Przychodzi taki moment, że żadne myśli, muzyka, alkohol czy sen nie uśmierzy tego bólu. Wtedy nienawidzę Cię, że tak Cię kocham. I proszę, niech ktoś mnie od tego uratuje.

Nie pisz już do mnie  nie mów  nie... teksty

zatracony dodano: 2 września 2015

Nie pisz już do mnie, nie mów, nie patrz, zostaw w spokoju nasze wspomnienia, nie bądź już, abym mógł Cie kochać.

Ale  wracając  w ciszy  w... teksty

zatracony dodano: 1 września 2015

Ale wracając, w ciszy, w samotności pośród smutnych min będę pieścił w myślach żal. Nic mnie nie uratuje przed płaczem mej duszy, każde twoje słowo z tych ostatnich będzie mnie dźgać rozpaczą. Będę się czuł jak po przegranej walce przez nokaut ale teraz niech żyje noc, niech żyje zabawa, obym umarł z tym uśmiechem na twarzy, z uśmiechem zapomnienia.

I łudziłem się że wciąż kochasz... teksty

zatracony dodano: 1 września 2015

I łudziłem się że wciąż kochasz tylko nie możesz ze mną być a okazuje się że oszukałaś mnie bardziej niż myślałem. Dziś jestem znów załamany ale dobrze że napisałaś, zaczynam Cię nielubić, jutro będzie mi łatwiej żyć. Teraz posiedzę tu w pubie, posłucham tej kapeli która zaczyna grać i wypije kolejne piwo. Może na koniec posmakuję nowych ust, ust wybawienia od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV