głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
A gdybyś tu była  mądrość... teksty

zatracony dodano: 15 grudnia 2020

A gdybyś tu była, mądrość, która powstrzymuje skryłaby się między biciem serc. Gdybyś tu stała, nie dostrzegłbym słów rzuconych na wiatr. Sumienie znika gdy odległość od naszych ust jest krótsza niż wyszeptane "przestań". Czy to droga ratuje nas od błędów, czy pytania którymi podlewałaś żywopłot skrupułów.

Bezsens ograbił mnie ze słów.... teksty

zatracony dodano: 15 grudnia 2020

Bezsens ograbił mnie ze słów. Nieposkładane myśli krążą jak sny bez zakończenia. Nie napisze Ci nic pięknego, przytulę a będę gdzie indziej. Ciemność zimy pochłania nadzieje a nie pragnienia. Coraz silniejszy w ciele, niepowstrzymany w biegu a bezbronny na uśmiech i obojętność. W świetle dni, w zapomnieniu codzienności znasz mnie z uśmiechu, z radości życia, spójrz tylko na moją twarz w mroku, kiedy przebudzam się w udręce nocy.

Zabrałaś nam całą miłość z... teksty

zatracony dodano: 14 grudnia 2020

Zabrałaś nam całą miłość z szacunkiem, o którym zapomniałaś. Podstawiałaś nogi gdy byłem chory, wbijałaś nóż gdy potrzebowałem lekarstwa. Dlatego pójdę z Tobą dalej, jak obiecałem, lżejszy o serce, cięższy o kłamstwa.

Utkwił mi dziś jeden obraz w... teksty

zatracony dodano: 14 grudnia 2020

Utkwił mi dziś jeden obraz w głowie. Widziałem ją, jak była jeszcze dzieckiem, poznałem po uśmiechu. Jesteśmy z innych światów i czasów a i tak walczyłbym o Ciebie gdybym nie był już na wojnie skazanej na porażkę.

I nawet piosenki  które wczoraj... teksty

zatracony dodano: 14 grudnia 2020

I nawet piosenki, które wczoraj rozpalały duszę dziś są tylko dźwiękami dla uszu.

Biegnę przez kolumnadę przyrody... teksty

zatracony dodano: 14 grudnia 2020

Biegnę przez kolumnadę przyrody, szukając się w spokoju tej zielonej świątyni. Cisza głęboka jak ten las krzyczy we mnie, woła za szaleństwem emocji, które zgubiłem tak nagle, że zamiast poczuć ulgę, nie wiem gdzie iść.

I żadne z miejsc nie będzie nasze... teksty

zatracony dodano: 14 grudnia 2020

I żadne z miejsc nie będzie nasze, prócz tej pustki we mnie, którą odwiedziłaś na chwilę.

Siedzę po ciemku  popijając... teksty

zatracony dodano: 13 grudnia 2020

Siedzę po ciemku, popijając zieloną herbatę i nie mam pojęcia skąd ten spokój. Zapowiedź burzy czy zwiastun lepszego jutra? Wszystkie błędy wydają się starym filmem na płycie CD, która ginie gdzieś w szufladzie zapomnienia. Oczami wyobraźni widzę, czerwone niebo końca świata, który nadciąga leczyć ludzi. Obojętność absolutna, wytłumione emocje jak po MKUltra. Migają pod palcem tysiące twarzy i słów bez znaczenia, jakbym oglądał alternatywne światy, których nie jestem częścią. Strach, złość, pasja, nic z tego dziś nie rozumiem.

Tak  miałem odejść  uciec od... teksty

zatracony dodano: 13 grudnia 2020

Tak, miałem odejść, uciec od przeszłości ale całą historię spaliłem w gniewie. Nie ma od czego uciekać, pozostało zacząć z czysta kartą, czystym sercem. Kto powiedział, że głupie decyzję nie mogą przynieść czegoś dobrego.

Dziś nie było już smutnego poranka... teksty

zatracony dodano: 13 grudnia 2020

Dziś nie było już smutnego poranka, nie ma euforii w tańcu, śpi, spił się i usnął. Chciał zrobić mi na złość, bo ostatnie zdanie należało do mojego rozsądku. Dlatego pisał pijane słowa, skasował całą spisaną przeszłość. Nawet nie wiem co powiedział niszcząc mnie jak zawsze, tego nie odzyskałem. Wiem, że zaraz się obudzi, ciągle czuję jak to jego pragnienie wypiera wszystkie pozostałe. Mrok i światło związane łańcuchem jednej świadomości, w ciągłym tańcu zniszczenia.

Czytam twoje wpisy już dość długo aby dojść do wniosku  że nikt nie zasługuje na taką miłość jak ten gość za którym tęsknisz. Ale jest na pewno dużo gości  którzy chcieliby kogoś kto potrafi tak kochać. teksty zatracony dodał komentarz: Czytam twoje wpisy już dość długo aby dojść do wniosku, że nikt nie zasługuje na taką miłość jak ten gość za którym tęsknisz. Ale jest na pewno dużo gości, którzy chcieliby kogoś kto potrafi tak kochać. do wpisu 12 grudnia 2020
Poprzednia 2 3 4 5
6
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV