głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
potrafisz upodlić mędrca... teksty

zatracony dodano: 27 września 2015

potrafisz upodlić mędrca, prawdziwą miłość przedstawić jako stratę, pragnienie jako miłość, cel, szczęście, dać to czego pragnę, dać pragnienie tego czego nie widziałem aż zobaczę i zapragnę , dać bliskość nieskończoną a potem zabrać abym nie wierzył w szczęście poza tym co straciłem, choć nie miałem mieć, co dałeś aby zabrać. Jesteś sadystycznym obserwatorem, intrygantem, sam jesteś skończony i chcesz mnie upodlić abym był niżej niż ty, upadły w nieskończoności beznadziei, tym mnie uczyniłeś. Znowu wygrałeś, jestem tu, może twój, może dasz mi co zapragnąłem, może mnie udusisz smutkiem. Nie ufam ci, ale chcę ją, dałeś mi jej zasmakować, jeśli dasz całą, ja oddam siebie na zatracenie. Umowa jest umową choć dla ciebie jestem nikim, ale zaraz ty będziesz nikim, daj mi to czego pragnę, wiele się nie różnimy, tylko ciałem. Gardzisz mną ale koniec nas zrówna a dasz mi ją a ugnę kolano. Może ugrasz coś a może stracisz, widzisz, jestem jak ty, nie ufaj, daj, bo pragnę, rozumiesz...

szaleństwo mnie ratuje przed... teksty

zatracony dodano: 27 września 2015

szaleństwo mnie ratuje przed szaleństwem nie kochania mnie już

Lubię wierzyć sobie  że jednak... teksty

zatracony dodano: 27 września 2015

Lubię wierzyć sobie, że jednak kochałaś, że udajesz, że nic nie czujesz, może oszukałaś mnie jak nikt inny ale nie chcę tego uznać, chcę wierzyć, że nie było nam pisane, że zbyt wiele musiałaś znieść i nie dałaś rady ale gdzieś pozostało to co czułem ja, co czuję ja i nigdy nie przestanę. Jeśli nie pozostało w tobie nic, nie czułaś choć połowy tego co ja, jaki sens ma życie? To musi być sztuczka szatana, żaden człowiek nie wymyśliłby tak okrutnego losu dla mnie. Zostanę przy życiu aby spotkać Cię jeszcze parę razy.

Lubię gdy alkohol dotyka mojej duszy... teksty

zatracony dodano: 27 września 2015

Lubię gdy alkohol dotyka mojej duszy dźwiękami muzyki, tak jak ty dotykałaś spojrzeniami, uśmiechami, pocałunkami. Chciałbym chcieć zapomnieć ale tak bardzo utknąłem w chwilach z tobą. Nawet gdybym miał stać się najżałośniejszą istotą na Ziemi nie zaprzeczę, że to były najlepsze chwile mojego życia. Dziękuje za nie i nienawidzę.

I jeśli gardzisz tą miłością to... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

I jeśli gardzisz tą miłością to już nic innego nie będzie mieć znaczenia bo nie ma rzeczy bardziej absurdalnej. Życie staje się absurdem bez reguł, nie trzeba się starać i kochać, przyjdzie to czego nienawidzimy gdy czekamy na to co kochamy.

Myślałem  że już dla mnie nic nie... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

Myślałem, że już dla mnie nic nie znaczysz, że potrafię przejść obok bez uczuć a dziś otworzyłaś we mnie wszechświat, w którym topie się i którym potrafiłbym zalać cały świat, mój uśmiech był szczery, nie był kłamstwem, którym żyję na co dzień, próbuje to utopić w kieliszku ale wiem, że to moja siła życiowa, bez ciebie tylko zwalniam, przymykam oczy, słabnę, umieram. Daj mi znać, że kochasz a stanę się demonem, bogiem, tytanem, zniszczę i wykreuję wszystko co potrzeba byśmy byli, aby szczęście było wieczne aż śmierć powie koniec, powie to z uśmiechem na twarzy patrząc na nas, na nasze roześmiane twarze, na ręce złączone mimo wszystko, na wpatrzone oczy, zachwycone nieskończonością którą poświęciliśmy dla miłości.

sorry za słownictwo  emocje teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

sorry za słownictwo, emocje

Wkurwia mnie ta jebana dziwka... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

Wkurwia mnie ta jebana dziwka - życie. Pokazuje ci dziewczynę, daje ci ją poznać, zakochać się, dotknąć, pocałować, utożsamić z nią szczęście a potem mówi ci szmata, że nie możesz z tą dziewczyną być, obiera ci jej dotyk, pocałunki, szczęście ale zostawia miłość, która staje się przekleństwem zamiast czymś wspaniałym. Dźga cię wspomnieniami, tęsknotą aż zaczynasz myśleć, że piekło to twoje życie. Pierdole cię kurwo, dziś ostatni raz się upijam, od jutra zaczynam wszystko od nowa, dziś ostatni raz chcę umrzeć, jutro pokaże Ci, że ile jeszcze razy nie wsadzisz mnie na minę, powstanę i pokażę ci fucka. Chuj ci w dupę, idę dalej, z nożem w sercu dojdę do mety gdzie dam ci kopa w dupę i będę się śmiał gdy odejdziesz.

Miesiąc szaleństwa w bólu  zabawy... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

Miesiąc szaleństwa w bólu, zabawy ze złamanym sercem, smutku gdy powracałem do starego życia, pustki gdy tam dotarłem, pogodzenia się z beznadzieją, z życiem bez radości, litry alkoholu aby zyskać na chwilę coś więcej niż rozsądek, on sprowadził mnie tu na szarą glebę, na której nie wyrasta dla mnie nic wspaniałego, na której jednak nie ranię nikogo ale mogę powoli umierać. I całe to nasze szczęście wydało mi się niedorzeczne, już nie zostały żadne uśmiechy dla tych wspomnień, tylko żal i pustka. A dziś przechodząc korytarzem poczułem Twój zapach, nie zapanowałem nad sobą, znalazłem Cię za jakimiś drzwiami. Nie było w naszej rozmowie nic romantycznego, widziałem, że jej nie chciałaś a jednak serce biło tak, że brakowało mi tchu i pierwszy raz od miesiąca byłem szczęśliwy. Nigdy nie będziemy razem, nawet gdybyś chciała tym razem ja nie pozwolę, już wiem że moim przeznaczeniem jest nieszczęście i że nasz miesiąc był darem losu, którego nie powinienem nigdy dostać.

Pokochałem Ciebie a teraz wiem czym... teksty

zatracony dodano: 23 września 2015

Pokochałem Ciebie a teraz wiem czym jest prawdziwa pustka. Wierzyłem w prawdziwą miłość a teraz jestem bluźniercą, przeklinam ją. Uwielbiałem patrzeć w Twoje oczy a teraz niestety nic się nie zmieniło.

Każdego ranka walka by się nie... teksty

zatracony dodano: 23 września 2015

Każdego ranka walka by się nie budzić, każdy koszmar jest lepszy niż rzeczywistość bez Ciebie.

Najstraszniejsza jest miłość  mimo... teksty

zatracony dodano: 20 września 2015

Najstraszniejsza jest miłość "mimo wszystko". Kocham mimo że mnie skrzywdziłaś, mimo że ja skrzywdziłem Ciebie, kocham mimo że sypiam z inną a ty układasz sobie życie z nowym gosciem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV