głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Słowa nic nie znaczą kiedy są... teksty

zatracony dodano: 22 grudnia 2020

Słowa nic nie znaczą kiedy są pisane przez uczucia, które nigdy nie powinny istnieć. Słowa są tak puste jak prawda w nich, gdy sumienie nie pozwala iść w jej kierunku.

Nie potrafię się pogodzić  że... teksty

zatracony dodano: 19 grudnia 2020

Nie potrafię się pogodzić, że staniesz się wyblakłym wspomnieniem. Zrób coś z tym bo oszaleję.

Znam Cię najmniej z dziewczyn  o... teksty

zatracony dodano: 19 grudnia 2020

Znam Cię najmniej z dziewczyn, o których myślę a najbardziej o Tobie myślę. Po namyśle to sobie myślę, że raczej czuję Cię niż o Tobie myślę.

Może chcieliśmy tego samego... teksty

zatracony dodano: 19 grudnia 2020

Może chcieliśmy tego samego różnymi słowami. Może jesteśmy zbyt podobni by emocje pozwoliły się dogadać. Może zabrakło wiosny abym miał na to siły. Na pewno jesteś wyjątkowa, na pewno nie zapomnę, na pewno zabrakło wyjścia.

Ostro. Dziś mam wrażenie  że podobne słowa lecą w głowie jednej osoby na mój temat. Czasem się należy. teksty zatracony dodał komentarz: Ostro. Dziś mam wrażenie, że podobne słowa lecą w głowie jednej osoby na mój temat. Czasem się należy. do wpisu 17 grudnia 2020
Winny. Przyznaję się  pragnąłem... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

Winny. Przyznaję się, pragnąłem mieć wszystko nie raniąc nikogo, nie dopuściłem kompromisów. Było warto, choć uderzam w mur. Niepodjęte próby bolą bardziej niż porażki.

Najgorzej  że i tak nie da się uciec  prawda atakuje z zaskoczenia np. w ciszy. Dlatego chyba lepiej się jednak z nią pogodzić. teksty zatracony dodał komentarz: Najgorzej, że i tak nie da się uciec, prawda atakuje z zaskoczenia np. w ciszy. Dlatego chyba lepiej się jednak z nią pogodzić. do wpisu 17 grudnia 2020
Nazbierało się w Tobie tyle... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

Nazbierało się w Tobie tyle przykrych chwil, wypełniły Cię. Nie potrafię ich przytulać, nie potrafię się z nimi kochać. Za Twoim uśmiechem pokazują kły, w blasku twych oczu widzę pochodnie fałszu. Zabierają mi Ciebie tak daleko kiedy siedzisz obok, gdy wracam do Ciebie tak bardzo się oddałam. Brak słów na ratunek, nadziei na szczery uśmiech. Dwa światy w jednym pokoju

I znowu zamykać rozdział. Ta... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

I znowu zamykać rozdział. Ta książka musi być dynamiczna i wielowątkowa skoro rozdziały są takie krótkie, albo... Albo pisarz chujowy.

Gdy chciałem wszystko wyjaśnić nie... teksty

zatracony dodano: 17 grudnia 2020

Gdy chciałem wszystko wyjaśnić nie było już warto. W ciszy pozostały moje odpowiedzi, których znaczenie starto. Wszystko albo nic, miłość albo znicz. Chciałem szukać w Tobie sił by stawiać kropkę nad i.

Za każdy dzień z uśmiechem... teksty

zatracony dodano: 16 grudnia 2020

Za każdy dzień z uśmiechem dziękuję, choćby naiwnym. Za to, że nasycasz moje nadzieje kolorami, choćby złudne. Za to, że mam za czym tęsknić, choćbym nie chciał.

Czasem dobrze pogodzić się z prawdą ale ja akurat jestem dobry w uciekaniu w objęcia ponętnych kłamstw. teksty zatracony dodał komentarz: Czasem dobrze pogodzić się z prawdą ale ja akurat jestem dobry w uciekaniu w objęcia ponętnych kłamstw. do wpisu 16 grudnia 2020
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV