głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Czy to możliwe aby jedyna droga do... teksty

zatracony dodano: 5 września 2016

Czy to możliwe aby jedyna droga do szczęścia prowadziła przez taki smutek?

Przestałem kochać  przestałem... teksty

zatracony dodano: 5 września 2016

Przestałem kochać, przestałem gonić, przestałem pragnąć, przestałem marzyć, uciekać, wierzyć, tęsknić, cieszyć się, przestałem ranić, zacząłem udawać.

a nasza historia wydaje się tylko... teksty

zatracony dodano: 29 kwietnia 2016

a nasza historia wydaje się tylko snem. Budzę się tu by znów leczyć się myśli o Tobie.

Dziś w zabrałem Cie w myślach w... teksty

zatracony dodano: 29 kwietnia 2016

Dziś w zabrałem Cie w myślach w rodzinne strony, nikt Cie tu nie zna z moich słów,

unoszę rękę  wirujący świat daje... teksty

zatracony dodano: 26 kwietnia 2016

unoszę rękę, wirujący świat daje opór, muzyka pcha mnie tak blisko do ciebie, nigdy bym nie pomyślał że prądy przeznaczenia złączą nasze ciała, że będzie tak przyjemnie, uśmiechasz się jak ja, czy tak szczerze jak jak ja? tańczmy dalej, niech alkohol odłupie skorupy pytań, wlećmy w dźwiękach tam gdzie przyjemność góruje nad rozsądkiem, dotykiem powiedzmy jaka powinna być rzeczywistość, pocałunkami wykrzyczmy sprzeciw, niech losy nasze spalą się namiętnością, choćby jutro miało boleć, dzisiaj będzie wieczne, wiecznie zespoleni w rozkoszy

gdzieś tam jesteś  w czasach i... teksty

zatracony dodano: 25 kwietnia 2016

gdzieś tam jesteś, w czasach i drogach prze zemnie nieprzebytych, wszechświat schował nas przed nami , odczuwasz brak jak ja, tęsknotę do nieskończoności, potęgi, latania bez ciężaru realiów, jestem tu, dotknij mnie aby unieść nasze ciała ponad widzenie, unieść przyszłość poza przewidywania, kroczę doliną mroku zwyczajności, tylko twoja dłoń pozwoli wybuchnąć niepowstrzymanym światłem, tylko z twoim uśmiechem nie widać zła, twój szept jest energią, twoje szaleństwo dobroci jest wytchnieniem, uderz mnie, uwięź abym mógł rozkoszować się prawdziwą wolnością

dlaczego w najjaśniejszych umysłach... teksty

zatracony dodano: 25 kwietnia 2016

dlaczego w najjaśniejszych umysłach tkwi najciemniejsza natura, dlaczego dążąc do wybawienia zatracam się w ciemności, chcąc panować wbijam w siebie nieskończoną śmierć

Bezgłośny piorun rozpaczy... teksty

zatracony dodano: 25 kwietnia 2016

Bezgłośny piorun rozpaczy rozczepił niebo, blask nieuniknionej przyszłości oślepił, wiatry szaleństwa przestały nieść okręty zdobywców, uderzony ciszą nie umiałem wymówić uczuć, ocean możliwości fatamorganą, niezwyciężony upadł, wszystkie jaskrawe szczegóły zamazały się w oszołomieniu, uderzyłem pięścią w piasek z ziaren ciszy, wskoczyłem na ostatnie skały przyjazne, schwytany w posągu rozumnych wypatruję ptaków aby tęsknić za obłokami chwil najszczęśliwszych odurzany falami przeszłości.

A kiedy codzienność i zniewolenie... teksty

zatracony dodano: 25 kwietnia 2016

A kiedy codzienność i zniewolenie opuszcza miasto sączę piwo myśląc o Tobie. Udaję obojętność rozpalany każdym Twoim spojrzeniem, idę w przyszłość udając, że nie utknąłem z Tobą dawno temu. A kiedy znów budzą mnie codzienność i więzy sączę żal myśląc co straciłem.

Czuję jak moja historia znowu się... teksty

zatracony dodano: 7 kwietnia 2016

Czuję jak moja historia znowu się zatoczyła, zegar wybija wiosnę, wskazówki pokazują ponętne godziny zakazanej, potencjalnej miłości. Jak ja pragnę nieopanowanej radości, podsycanej nieogarniętymi uczuciami, iść przed siebie rozpalony i palić mosty, rozgrzewać serca, rozświetlać oczy. Jak feniks powstaje z popiołów zeszłorocznych porażek i błędów. Skuszony nie wyjdę z tego cało, aby iść miażdżąc życia muszę wiedzieć, że na końcu szczęścia nie rozwieje czas.

Gdy uświadomisz sobie że... teksty

zatracony dodano: 6 kwietnia 2016

Gdy uświadomisz sobie że przeszłość i przyszłość to tylko elektryczne impulsy w mózgu a jedyny czas to tylko obecna sekunda, a każda decyzja kształtuje twój świat w sekundzie następnej to wiesz że życie jest takie proste, musisz zapanować tylko nad jedną sekundą życia na raz.

Najgorzej gdy stoję w tłumie i... teksty

zatracony dodano: 5 kwietnia 2016

Najgorzej gdy stoję w tłumie i słysząc swój śmiech czuję się tak samotny i pusty, wtedy dostrzegam gdzieś w kącie kogoś takiego jak ja, tylko on nie udaje że jest dobrze i zastanawiam się który z nas jest bardziej żałosny. Odwracam wzrok i zapominam o sobie skacząc przy otępiającej muzyce, chwila wolności aż wrócę jutro do mojego pustego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV