głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Potwory bez ciał  bez sumień... teksty

zatracony dodano: 17 kwietnia 2020

Potwory bez ciał, bez sumień ukrztaltowały ich na swe podobieństwo. Żarłoczne bestie na sznurkach, pożeracze ciał dzieci, nienasycone strachem. Tak pragną władzy, tak pragną upadlać. Śmieją się z naszych żyć, z wiary w iluzję jaką dla nas stworzyli. Matrix w matrixie, nie wydostaniesz się jeśli nie dotknie Cię światło. Czy dostrzeżesz je pośród połyskujących ozdób na stercie łajna po którym każą Ci iść bestie bez sumień? Czy dostrzeżesz w chwale twoich krwiożerczych bogów maluczkich posłańców? Upijają Cię swoimi kłamstwami o kłamstwach, wylali na ciebie morze fałszywych prawd, oświetlili Cię mrokiem. Dają wolność za którą płacisz życiem. Chcesz być wyżej, wspiąć się na sam szczyt, gdy tam docierasz widzisz że nie zaspokoisz swoich rządz, dotkniesz najczarniejszej odchłani niegodziwości. Nie ma powrotu, nie chcesz powrotu, ciągła eskalacja zła aż do zagłady. Zostań tu, posłuchaj szeptu niepozornej prawdy. Już oderwał się kamień.

Świat przemija  wiadomości bez... teksty

zatracony dodano: 11 kwietnia 2020

Świat przemija, wiadomości bez znaczenia, ludzie krzyczący w próżni życia. I tylko boję się że nie zdążę być taki jakbym chciał, i tylko myślę jak spełniać twą wolę, i bym ciągle przy Tobie stał. Codziennie odnawiasz moje siły, nadzieją odwaracsz mój wzrok od przekleństw tej ziemi. Chciałbym tak bardzo być kimś lepszym zanim to się zmieni. Idę ociężale, niasąc zepsute ciało, nie chce pod nim umrzeć chce by ocalało. Zobaczyć Twój blask jak opromienia twarze, ujrzeć Twój świt o tym tylko marzę. Przede mną mrok, najczarniejsze sny, wszystko na jawie, jednak jesteś Ty. Rozwiejesz strach, rozwiejesz łzy, widzę już jak wiecznie Cie sławie.

Patrzę ze smutkiem i przerażeniem... teksty

zatracony dodano: 9 kwietnia 2020

Patrzę ze smutkiem i przerażeniem, gniew płonie, nagle niemoc zaciska mi gardło. I patrzę na Ciebie i ufam. Oddycham i spiewam, idę przed siebie by ujrzeć Twój uśmiech. Czy zginę, czy stracę, gdy zyskam Twych oczach nic to nie znaczy, oddam im wszystko, zdrowię i życie byle móc potwierdzić moje oddanie. Chcę tej odwagi czuć siłę bez przerwy, otrzeźwieć, uspokoić nerwy. Iść tam gdzie trzeba i kraść ludziom serca dla Ciebie i dla ich szczęścia.

Dziś spojrzałem spoza mojej dumy by... teksty

zatracony dodano: 27 marca 2020

Dziś spojrzałem spoza mojej dumy by dostrzec że wszystkie moje nieszczęścia stworzyłem ja sam. Mógłbym się obwiniać, mógłbym opłakiwać lub bić w pierś gniewnie, wolę westchnąć i iść dalej tak jak od początku pokazałeś.

Wokół ciężki dym  pali mnie w... teksty

zatracony dodano: 10 stycznia 2020

Wokół ciężki dym, pali mnie w oczy, pali mi serce. Czasami się tym zachłysnąłem, ale dziś odurzałem się gdy straciłem z oczu światło. Przez chwilę nie czuć ciężaru ciała, zmartwień i błędów, przez chwilę. Teraz wymiotuję wyrzutami sumienia, chwieję się od braku światła. Chwyć mnie, pociagnij bym wstał i już nigdy nie smakował śmierci. Chcę iść tam gdzie ty, chcę widzieć twój uśmiech.

Gonią mnie demony  pragnienia... teksty

zatracony dodano: 29 grudnia 2019

Gonią mnie demony, pragnienia zakazane, wspomnienia niechciane, straconych szans szepty wydrapują stare rany. Kim jestem skoro tak przyjemny ten żar palonych grzechów, skoro Lot tak daleko. Nie, nie chce nawet mieszkać w cieniu skrzydeł upadłych. Widzę światło, widzę jego koronę. Tak wiele mnie dzieli od tego blasku, w prochu stojąc, z prochu wstając podnoszę głowę byś prowadził mnie w mocy prawdziwej, do miejsca gdzie mogę patrzeć w oczy tak doskonałe jak moje, gdzie rękami zbuduję twoją wolę, będę spiewał ci hymny wdzięczności, za kazdą wspólną chwilę, za wieczne możliwości.

Siłą od Ciebie poskramiałem demony... teksty

zatracony dodano: 23 grudnia 2019

Siłą od Ciebie poskramiałem demony mego serca, wybaczyłeś gdy zdradziłem, podniosłeś gdy upadłem obrażając Cię. Znasz mnie lepiej niż ja, wiesz kiedy mówię puste słowa. Doceniasz wszysko co robię dla Ciebie choć to tak mało. Wszystko mam dzięki Tobie, każdy uśmiech, zachwyt i dech. Nadzieję szczęścia uczyniełeś realną i już niczego się nie boję. Gdy jestem blisko oświetlasz mnie radością, Twój szept usypia lęk. Czytam Twoje słowa, wciąż od nowa, by upewnić się że obietnice naszej wieczności są prawdziwe. Już wiem, że całym sensem jesteś Ty.

Otoczyły mnie nurty rozkoszy... teksty

zatracony dodano: 25 września 2019

Otoczyły mnie nurty rozkoszy, beztroskiej radości, bezmyślnych wzlotów, gdzieś w wirach widzę złączone ręce, wpatrzone oczy idących na zatracenie miłości bez szans ale z wielkimi nadziejami. Dotykają mnie powiewy uczuć nieposkromionych rozsądkiem, dotyk ust zakazanych, dłoni niepewnych, pragnących. Ach, jakże chciałbym wskoczyć, dać ponieść się daleko stąd, gdzie okowy prozy przybiły moje serce do suchej w szczęście ziemi. Wyciągnij rękę, pociagnij, polecę z Tobą do najbardziej szalonych chwil aby poczuć promienie chwały naszej odwagi by spadać z uśmiechem naszych doświadczeń życia.

Tyle miłości w tych wierszach... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2019

Tyle miłości w tych wierszach, książkach, filmach i piosenkach, chyba nie starczyło jej dla ludzi.

I co z tymi pięknymi planami by... teksty

zatracony dodano: 6 sierpnia 2019

I co z tymi pięknymi planami by płynąć w górę do wzniosłości, do gór możliwości? Wieczorami dostrzegam ten nurt niedoskonałości ludzkiego gatunki, szatańską siłę, która spycha mnie do marności. Tyle wysiłków by coś osiągnąć, chwila odpoczynku i jestem tam gdzie byłem przedwczoraj.

Najgorzej  gdy zdajesz sobie sprawę... teksty

zatracony dodano: 29 marca 2019

Najgorzej, gdy zdajesz sobie sprawę, że klatka w której żyjesz nie daje Ci szczęścia. A ku..wa sam sobie ją zbudowałeś. "i co zrobisz? nic nie zrobisz, takie życie Bożenko".

Jeszcze trochę  jeszcze wytrzymam do... teksty

zatracony dodano: 10 marca 2019

Jeszcze trochę, jeszcze wytrzymam do kolejnej rocznicy ten miesiąc i wtedy Cie rzucę, żebyś wiedziała jak mnie wk..., nie jestem jakimś beta fiutkiem żebyś mnie nie szanować. Czy wszystkie dziewczyny po dłuższym czasie w związku stają się takimi zołzami. Po co wy tak oszukujecie tych facetów, ze jesteście takie super, wesołe, szanujace zdanie, miłe? Jak gość ma szacunek do siebie i jaja to zostawi jak tylko prawda wyjdzie na jaw, że jestescie beznadziejne. Mówię to bo kolejna taka co zmarnowała mi lata życia. JPDL

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV