głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Bezgłośny piorun rozpaczy... teksty

zatracony dodano: 25 kwietnia 2016

Bezgłośny piorun rozpaczy rozczepił niebo, blask nieuniknionej przyszłości oślepił, wiatry szaleństwa przestały nieść okręty zdobywców, uderzony ciszą nie umiałem wymówić uczuć, ocean możliwości fatamorganą, niezwyciężony upadł, wszystkie jaskrawe szczegóły zamazały się w oszołomieniu, uderzyłem pięścią w piasek z ziaren ciszy, wskoczyłem na ostatnie skały przyjazne, schwytany w posągu rozumnych wypatruję ptaków aby tęsknić za obłokami chwil najszczęśliwszych odurzany falami przeszłości.

A kiedy codzienność i zniewolenie... teksty

zatracony dodano: 25 kwietnia 2016

A kiedy codzienność i zniewolenie opuszcza miasto sączę piwo myśląc o Tobie. Udaję obojętność rozpalany każdym Twoim spojrzeniem, idę w przyszłość udając, że nie utknąłem z Tobą dawno temu. A kiedy znów budzą mnie codzienność i więzy sączę żal myśląc co straciłem.

Czuję jak moja historia znowu się... teksty

zatracony dodano: 7 kwietnia 2016

Czuję jak moja historia znowu się zatoczyła, zegar wybija wiosnę, wskazówki pokazują ponętne godziny zakazanej, potencjalnej miłości. Jak ja pragnę nieopanowanej radości, podsycanej nieogarniętymi uczuciami, iść przed siebie rozpalony i palić mosty, rozgrzewać serca, rozświetlać oczy. Jak feniks powstaje z popiołów zeszłorocznych porażek i błędów. Skuszony nie wyjdę z tego cało, aby iść miażdżąc życia muszę wiedzieć, że na końcu szczęścia nie rozwieje czas.

Gdy uświadomisz sobie że... teksty

zatracony dodano: 6 kwietnia 2016

Gdy uświadomisz sobie że przeszłość i przyszłość to tylko elektryczne impulsy w mózgu a jedyny czas to tylko obecna sekunda, a każda decyzja kształtuje twój świat w sekundzie następnej to wiesz że życie jest takie proste, musisz zapanować tylko nad jedną sekundą życia na raz.

Najgorzej gdy stoję w tłumie i... teksty

zatracony dodano: 5 kwietnia 2016

Najgorzej gdy stoję w tłumie i słysząc swój śmiech czuję się tak samotny i pusty, wtedy dostrzegam gdzieś w kącie kogoś takiego jak ja, tylko on nie udaje że jest dobrze i zastanawiam się który z nas jest bardziej żałosny. Odwracam wzrok i zapominam o sobie skacząc przy otępiającej muzyce, chwila wolności aż wrócę jutro do mojego pustego życia.

Były dni  gdy myślałem  że... teksty

zatracony dodano: 25 marca 2016

Były dni, gdy myślałem, że jesteś kolejną suką która chciała wykorzystać faceta dla swojego ego ale za każdym razem gdy widzę jak na mnie patrzysz, gdy widzę Twój smutek kiedy widzisz mnie z inną uświadamia mi że jednak kochałaś, że wciąż coś czujesz a rozstałaś się z rozsądku, z bólu, z miłości. Nawet dziś kiedy Cie zobaczyłem, gdy mijałaś mnie razem z nim, było coś dziwnego w Twoich oczach, wiele emocji zmieszanych w jednym spojrzeniu. Wiem to, mógłbym Cie odzyskać, gdybym nie był z nią. Sprawa od poczatku przegrana, nie ma sensu nic mówić ani pisać, będziemy sie tak mijać juz zawsze, widząc w sobie nieosiągalne marzenia, utracone szczęście, uświadamiając sobie jak szare jest życie.

Znowu pojawiłaś się znikąd... teksty

zatracony dodano: 17 marca 2016

Znowu pojawiłaś się znikąd, zaskoczyłaś i po co tyle czasu obmyślam co mogę Ci powiedzieć, na cóż mi tak wiele zdań w głowie i tych uczuć które tak bez trudu tworzą piękne słowa, skoro jedyne co udaje mi się powiedzieć przy takich spotkaniach jak wczoraj to "hej".

Jak bardzo trzeba być beznadziejny... teksty

zatracony dodano: 16 marca 2016

Jak bardzo trzeba być beznadziejny żeby przez jej jedno zbyt długie spojrzenie nie móc spać po nocach. Była mi do obojętna a dziś jakoś zbyt duszno bylo mi gdy siedziała tak blisko i do mnie mówiła. Nie mam już sily aby zakochać się w kimś zbyt nieosiągalnym, za dużo na głowie i na duszy. A jednak kusi to szczęście potencjalne. Może na wiosnę się postaram, teraz odpuszczam.

Próbuje z uśmiechów i spojrzeń... teksty

zatracony dodano: 12 marca 2016

Próbuje z uśmiechów i spojrzeń stworzyć nowe nadzieje, chcę wykorzystać całą moc która we mnie drzemie aby kochać, chciałby stanąć w miejscu w którym nawet twoje "kocham" nie zawróci mnie z drogi do nowego szczęścia.

Szczery uśmiech pozostał mi tylko... teksty

zatracony dodano: 3 marca 2016

Szczery uśmiech pozostał mi tylko dla Ciebie, widzę twoje oczy i przypominam sobie że na co dzień wegetuje, że życie skończyłem z Twoim żegnam, każde nasze spotkanie jest tchnieniem nieuzasadnionej nadzieji która popycha mnie do stawiania kroków każdego dnia, jesteś moim zdaniem wspomnieniem prawdziwego szczęścia, teraz okłamuję wszystkich uśmiechem tak pustym, podobno kochałaś moje roześmiane oczy, zachowałem je tylko dla Ciebie

Siedzisz tam  udaję że jest mi to... teksty

zatracony dodano: 14 listopada 2015

Siedzisz tam, udaję że jest mi to obojętne, tak jak tobie że tu jestem. Uśmiechnięty, rozmawiam ze znajomymi żebyś nie poznała, że ból rozrywa moje wnętrze, żebyś myślała że dla mnie też to była chwilowa miłość. Tymczasem zdruzgotałaś moje nadzieje na szczęście i odebrałaś sens by się starać. Próbuję odnaleźć drobinki radości tu gdzie mnie zostawiłaś, czasem wydaję mi się że już coś mam a potem znowu widzę ciebie, coraz bardziej obcą. Byłem na szczycie świata, wchodziłem tam z wielkim trudem, wytrwałą pracą, znalazłem tam Ciebie a ty zepchnęłaś mnie do głębokiego rowu. Nie mam już powodu by wchodzić na pagórki. Pójdę na równinę i doczekam do śmierci.

jutro wytrzeźwieję  będę chciał... teksty

zatracony dodano: 27 września 2015

jutro wytrzeźwieję, będę chciał być rozsądny ale dziś kocham cię nad życie, tańczę w myślach, powtarzam każdą wspólną chwilę, jestem tam, słyszę jak mnie kochasz, widzę jak czujesz to co ja. Widzę twoje oczy, które mnie kochały w tych wszystkich miejscach, w których już nie chcę się znaleźć, które dla mnie są tylko nasze. Nigdy nie uwierzę, że to co w nich zobaczyłem było kłamstwem, to ty kłamiesz, że nie kochałaś. Ból przeszkód cię oszukał, strach stał się twoją siłą aby uciec. Zło zwyciężyło, wykorzystując dobre cytaty. Odrzuciłaś tego, który był idealny ulegając temu co było nam pisane. Przestraszyłaś się ,że chciałem wygrać z przeznaczeniem, chciałem dać w mordę losowi i stać się bogiem ale zwątpiłaś, we mnie, w szczęście, w nas. Wiara, miłość i nadzieja... czegoś zabrakło, czegoś było za wiele...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV