głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ściągała mnie z drzew .wyjmowała... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Ściągała mnie z drzew,.wyjmowała ostrza z brzucha, zatrzymywała przed nadjeżdżającym samochodem. Na koniec okaże się czy byłaś wrogiem czy sprzymierzeńcem, matką głupich czy kochanką słabych.

Czy tańczę w lesie oddychając... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Czy tańczę w lesie oddychając pełnią szczęścia bo w nocy dusiłem się bólem samotności, czy duszę się bo zużyłem radość tańcząc?

Będziemy rzucać słowa w eter... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Będziemy rzucać słowa w eter zamiast porozmawiać. Będziemy mówić wszystkim tylko nie sobie. Zbyt często zranieni aby być szczerzy prosto w oczy, zbyt mocno związani by je zamknąć.

Patrzę na Twoje zdjęcia  tak... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Patrzę na Twoje zdjęcia, tak, znalazłem je, wyszukałem. Podglądam Twoje życie, przypominam sobie to radosne przywitanie wśród tłumu, zmieniające się w smutek gdy dostrzegłaś, że nie przyszedłem sam. Wtedy zrozumiałem, że nie byłem tylko kolejnym doświadczeniem w Twoim życiu i że Ty też jesteś kimś szczególnym. Dlaczego tak późno, dlaczego za późno. Chciałbym do Ciebie napisać ale nie wiem czy Ty też myślisz o mnie gdy nie możesz zasnąć. Może lepiej nie niszczyć wspomnień teraźniejszością.

Próbowałem odnaleźć to... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Próbowałem odnaleźć to szczęście z przeszłości dzięki ludziom, z którymi ją dzieliłem, okazało się, że ich już nie ma, pozostali ludzie z tymi samymi imionami i nazwiskami, którzy także tęsknią za tym co było, a gdzie wrócić nie potrafią.

Twoje lub nie Twoje słowa  karmią... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Twoje lub nie Twoje słowa, karmią moją nadzieję. Może to złudzenie, może ktoś napisał ten scenariusz specjalnie dla nas.

Gdyby ta muzyka była kobietą...... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Gdyby ta muzyka była kobietą... Stałbym się bogiem, który Cię schwyta.

Tu nie chodzi o seks  tu nie chodzi... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Tu nie chodzi o seks, tu nie chodzi tylko o cielesność. Czy ktoś jest gotowy na życie bez pytań o jutro, o powody. Tańczmy śmiejąc się do siebie, niech iskry naszych oczu rozpalają nasze wnętrza, niech dotyk splecionych palców powala na kolana. Płyńmy przez wszechświat na nutach, na spojrzeniach, na uśmiechach niepowstrzymanego szczęścia. Nie ważne co będzie zaraz, nie ma zasad tej radości. Jestem tu tylko dla Ciebie, świat nie istnieje dla nikogo oprócz nas, przyozdabia Cię kolorami świateł, błyskami na twych wargach. Każdy ruch, gest, spojrzenie jest wspólne. Dzielimy się wszystkim co mamy, bez słów wyjawiamy wszystkie tajemnice. Ten czas jest nasz, jest nieskończony. Czy ktoś potrafi latać jak my, nie ma nikogo, nie ma na czym stąpać prócz tego szaleństwa.

Każdy marzy aby stara miłość... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Każdy marzy aby stara miłość zadzwoniła i powiedziała, że kocha, że żałuję że odeszła. Ja to zrobiłem a i tak wszystko spierdoliłem. Czy ktoś potrafi płonąć razem ze mną i nie spalać się, czy mało jest szalonych ludzi na tym świecie?

Mówiłaś  że kochasz a... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Mówiłaś, że kochasz a wykorzystałaś moją miłość by zmienić mnie w kogoś kogo nie znam. Z wszystkich moich pragnień i marzeń zostałaś tylko Ty, tylko ja gdzieś zniknąłem. Otoczylaś mnie życiem, którego nie chciałem, więzieniem w którym patrzysz na mnie jak powoli umieram. Powiedz mi czy to miłość.

Dziś znów za dużo myśli  gdzie... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Dziś znów za dużo myśli, gdzie jest muzyka, gdzie alkohol, muszę znieczulić się na rzeczywistość, wyłączyć wspomnienia.

I tak idziesz wierząc  że ktoś... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

I tak idziesz wierząc, że ktoś zadzwoni, napisze, zagada aż w końcu jedyna laska obok, to ta na której się podpierasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV