głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kim dla mnie jesteś? Zobacz  stałem... teksty

zatracony dodano: 14 stycznia 2021

Kim dla mnie jesteś? Zobacz, stałem się tak bardzo lepszy od samego siebie. Bo człowiek staje się co najmniej tak wspaniały jak osoba, którą kocha.

Przedzieraliśmy się przez białe... teksty

zatracony dodano: 14 stycznia 2021

Przedzieraliśmy się przez białe płatki, które spowalniały czas, tyle uderzeń serca zanim połączyły się z ziemią, ile uderzeń serc gdy nasze dłonie połączyły się, aby rozgrzać nas całych, zanim zebraliśmy na odwagę oczy, które do tej pory udawały, że nic się nie stało. A potem, jakby świat rozpadał się wokół, w biały pył. Wszystko drżało jak nasze ciała, kiedy spijaliśmy ze spojrzeń wzajemne pragnienie. Źrenice jak zapadnięte słońca przyciągały nas, bardziej niż słowa, niż ciepło objęć, aż utoneliśmy w błogości naszych ust, aż ramiona próbowały pochłonąć nas na zawsze, zamykając w tej chwili. Chwili tak nierzeczywistej, tak szczęśliwej, że potrzebowaliśmy godzin zapewnień słowami, aby potwierdzić jej prawdziwość, zapieczętować w pamięci potęgę euforii, którą uwolniliśmy. Nikt nam tego nie odbierze, nawet teraz, kiedy unikamy się, chowając przed bryskawicami bólu, kiedy poświęcamy wszystko aby nie umarła w nas dobroć razem z duszą.

Zależy mi na Tobie bardziej niż... teksty

zatracony dodano: 11 stycznia 2021

Zależy mi na Tobie bardziej niż Cię pragnę. Dlatego nie pisz już, nie karm moich pragnień.

Są takie rozstania  po których nie... teksty

zatracony dodano: 11 stycznia 2021

Są takie rozstania, po których nie ma pretensji ani przyjaźni. Nie ma początku od którego można zacząć na nowo i nie ma do czego wrócić. Chciałoby się odnaleźć siebie ale nie wiadomo kogo szukać.

Myślałem  że to głupie pragnienia... teksty

zatracony dodano: 9 stycznia 2021

Myślałem, że to głupie pragnienia, otrzemy się o zadurzenie i uczucia wypalą się na długości zapałek naszych możliwości. Wtedy poznałem Cię tak dobrze by zrozumieć, że potrafilbym kochać już zawsze, że jednak anioły istnieją. A ja, nie mogę pozwolić Ci upaść dla mnie, nie utracisz skrzydeł z mojego powodu. Mam nadzieję, że rozumiesz, że tylko prawdziwa miłość mówi żegnaj i kocham.

Kiedy nie ma już czego się chwycić... teksty

zatracony dodano: 9 stycznia 2021

Kiedy nie ma już czego się chwycić, nawet brzytwy, trzeba znowy się oszukiwać.

Mijając cel życia idziemy dalej.... teksty

zatracony dodano: 6 stycznia 2021

Mijając cel życia idziemy dalej. Tylko gdzie? Jedzmy i pijmy, w ciszy dusząc żal.

 Koniec  boli mniej kiedy wypowiada... teksty

zatracony dodano: 6 stycznia 2021

"Koniec" boli mniej kiedy wypowiada się go razem. Powinien.

Dlaczego widzę smutek w Twoich... teksty

zatracony dodano: 4 stycznia 2021

Dlaczego widzę smutek w Twoich oczach, kiedy powinienem widzieć światło? Bo chcę, bo udajesz, czy popełniasz właśnie moje błędy? W którymś alternatywnym świecie może ratuję Cię przed nimi, bo samemu udało mi się ich uniknąć. A może to tylko zdjęcia, których nie powinienem przeglądać.

Wynurzyć się  zaczerpnąć... teksty

zatracony dodano: 3 stycznia 2021

Wynurzyć się, zaczerpnąć perspektywy, odetchnąć by dalej biec, do urwiska naszej radości. Nie zużyjmy tego tak szybko, pośród dudniących serc zapominamy, że nie przeskoczymy nawet na tych skrzydłach, że nasze oddechy są policzone. Nie schowasz mnie na wieczór, nie przywitasz porannym pocałunkiem. Staniemy bez tchu, zgrzani pragnieniami by paść na kolana przed doliną bezsilności. Nie pokonamy tego nawet miłością. A jutro w spojrzeniach, dotykach, upragnionych słowach zapomnimy, że zmierzamy gdziekolwiek.

Masz mnie choć nie. Smakujesz tak... teksty

zatracony dodano: 2 stycznia 2021

Masz mnie choć nie. Smakujesz tak intensywnie gdy od początku czekamy na koniec. Nie myślimy o jutro, gdy trzymamy swoje dłonie aby potem pływać w żalu nadchodzącego zachodu. Chciałaś tego, początku i końca, chciałaś choć stracisz, chciałaś szczecia, za które zapłacisz bólem. Chcieliśmy, chcemy, bo w życiu piękne są tylko chwile.

Jesteś jedynym powodem do witania... teksty

zatracony dodano: 1 stycznia 2021

Jesteś jedynym powodem do witania roku z nadzieją. Nie potrzebny alkohol gdy jestem pijany Tobą, po co fajerwerki gdy ogniem wybuchają we mnie twoje słowa, na co mi życzenia gdy wszystkie spełniają się na moich ustach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV