głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Świetlisty promień przeszył zimną... teksty

zatracony dodano: 4 dni temu

Świetlisty promień przeszył zimną przestrzeń. Na tle brudnego nieba wiruje jasne ostrze ukrytej potęgi. Okrążają je elementy świata, których nie było, zanim zaczęły płonąć w jego blasku. Uderzył w martwą ziemię, której odebrano energię, pokrytej fragmentami chmur ograbionych z barw. Stąpa po niej wzbudzając gwiezdny pył, jak podczas magicznego zaklęcia unosi kolory rozbitej tęczy. Błysk wiosny, zwiastun mocy odrodzenia czy może fałszywy miraż, zwabiony pragnieniem swierzej, soczystej miłości?

Tak nagle jak bajkowa wróżka... teksty

zatracony dodano: 4 dni temu

Tak nagle jak bajkowa wróżka pojawiasz się by upijać mnie słowami, upijać nadziejami. Już odurzony wizjami pełnych emocji, wyruszam w myślach by zdobywać nowe światy razem z Tobą. Tylko nie wiesz jeszcze, jak mocno trzyma mnie sieć, którą utkałem z błędnych decyzji. Wszystko zlepia odpowiedzialność, której nie potrafię się wyrzec, z której nie potrafię się wyrwać by rozwinąć skrzydła do lotu razem z Tobą. I znów ostatnie dźwięki należą do nadziei, że nasze starania spalą wszystko co nas powstrzymuje, całą przeszłość, która powstrzymuje nasze kroki. W pulsie naszych serc, w tańcu ślepych dłoni szukających się nawzajem, w oddechach przerywanych dudnieniem emocji zatrzymajmy cały świat.

jonatan.mail o2.pl teksty zatracony dodał komentarz: jonatan.mail@o2.pl do wpisu 5 dni temu
Miałaś się nie zmienić  miałaś... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Miałaś się nie zmienić, miałaś kochać i szanować. Naiwność pokonała mnie, czas rozwiał złudzenia. Wciąż kocham tę dziewczynę, która tak pragnęła moich oczu, śmiała się z głupich żartów. Czasem wraca w słoneczne dni, czasem znowu kocham aby już za chwilę obudzony Twoją prawdziwa Ty wrócić z chmur gdzie śniłem znów o naszym szczęściu. Pewne rzeczy już nie powrócą, inne muszą trwać do końca.

Całe to ciepło poleciało na... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Całe to ciepło poleciało na antypody razem z moją miłością. Została jakaś zimna pustka, którą próbuję ogrzać muzyką. Gdzieś tam, w bezmiarze tego świata ukryło się to czego pragnę, co nadaje staraniom sens, co smakuje szczęściem. Gdyby to była czekolada, jakie wszystko byłoby prostrze.

Miałem wszystko poukładane... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Miałem wszystko poukładane, przeszłość schwałem do szuflady, do której nie zaglądam, szarość dni przemalowałem na kolor szczęścia, nauczyłem nie rozglądać się by nie dostrzegać straconych szans. I zderzyłem się z Tobą, szuflada wyrzuciła wszystko w chaotycznym wybuchu, farba złudzeń odpadła, alternatywne życia przygniotły mnie z mocą twoich słów Już wstaję z kolan, już otrzepuję popiół, ogień gaśnie i wstaje nowy dzień. Może to będzie nasz dzień.

Chciałbym napisać  naprawdę chcę... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Chciałbym napisać, naprawdę chcę, ale moje palce gubią radość w drodze do ekranu.

Miłość i szczęście to chwile... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Miłość i szczęście to chwile złudzeń, kłamliwych szeptów o pięknym życiu. Widzimy w sobie piękno bo się znamy zbyt mało, wierzymy w złudzenie i szepty bo bez nich pozostaje tylko prawda, której nikt nie chce.

Myślisz  że udawałem? Kochanie ja... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Myślisz, że udawałem? Kochanie ja udaję że żyję, udaję siebie, robię to tak długo, że nie wiem kim jestem, już dawno zgubiłem się między tymi maskami z fałszywym uśmiechem, udawanym przepraszam, zasłoniętymi ustami pragnącymi powiedzieć kocham. Idę po wysypisku kłamstw, po górach błędów pokrytych sztuczną trawą aby na koniec skoczyć krzycząc swoje prawdziwe imię.

Myślałem  że Twój szept zagłuszy... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Myślałem, że Twój szept zagłuszy moje wyrzuty, ciepłem dłoni rozkujesz kajdany, z dotykiem twoich ust pryśnie teraźniejszość. To jednak ja zatrułem Ciebie. Nie powstrzymałem się by wyssać z ciebie ukojenia moich cierpień. Teraz sama szukasz w nocy ofiary by zaspokoić głód. Latasz jak nietoperz, piszcząc z pragnienia, między przeszłością a przyszłością.

Za górami  za lasami żyli długo i... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Za górami, za lasami żyli długo i szczęśliwie ale na pewno nie tu gdzie z każdym oddechem połykasz truciznę życia, każde spojrzenie wyciska łzy. Nie ma tu dłoni które kochają, nie ma uszu które rozumieją. W alkoholowym szaleństwie jesteśmy za górami i lasami aby szybko rozbić się o codzienności gdy budzimy się uderzani pałami rzeczywistości, trzęsąc się z zimna samotnej nocy. Wszyscy bliscy tak daleko, wszyscy daleko tak bliscy. Każda decyzja jest bez znaczenia gdy otaczają cie góry i lasy, których już nie przejdziesz.

Zbyt wiele  powinienem   za mało... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Zbyt wiele "powinienem", za mało "chcę" i popatrz gdzie jestem, nad urwiskiem ze skał moich błędów, nad doliną możliwości, które przepadły. Słońce zachodzi, niedługo nikt nie zauważy, nikt nie pożałuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV