głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Są momenty  gdy myślę  że mogę... teksty

zatracony dodano: 27 lipca 2022

Są momenty, gdy myślę, że mogę wszystko a potem los zrzuca na mnie stertę kłód. Chcieć to móc gdy nie trzyma cie powrozami tysiące zobowiązań. To tyle tłumaczeń bo tak na prawdę zaciskam zęby i pięść i jestem zły na siebie. Odpowiedzialność wygrywa z pragnieniem ale to już znasz.

Nie zostawiłem nic dla siebie... teksty

zatracony dodano: 24 lipca 2022

Nie zostawiłem nic dla siebie, prócz chwil poutykanych w codzienność, poza ostatnimi marzeniami. Tylko dzięki temu nie zniknąłem, tylko przez to wiem jak tego blisko. Poświęciłem wszystko na ołtarzu powinniści nie licząc na nagrodę. Od szaleństwa ratuje mnie sen, który dziś nie nadchodzi. Wszystkie rany i słabości otwierają się, kąsają w niepokojach nocy. Nie czekam już na uniesienia i żadne radości tylko łyk wytchnienia, gdy znów sen ugości.

Wyciągam rękę  dotykam chmur... teksty

zatracony dodano: 24 lipca 2022

Wyciągam rękę, dotykam chmur, nieśmiało pozwalam sobie na zachwyt, na uśmiech, aż wszystko czarnieje, błyska, ogłusza wrogim wynocha. Nie powinno mnie tu być, przypadkiem powiało losem abym poczuł gdzie mam stawić kroki. Spadam więc, nawet pośród tysięcy istnień tańczących w przestworzu nie gubię samotności. Ktoś palcem wdeptuje mnie w glebę pokazując czym jestem. Bez końca podnoszę się by upaść i jedynie deszcz łączy mnie z niebem.

Dzień za dniem  serce za rozumem... teksty

zatracony dodano: 16 lipca 2022

Dzień za dniem, serce za rozumem, pragnienia potykają się o odpowiedzialność. Tyle sił zużytych w złym kierunku, tyle marzeń ukrytych za horyzontem. Gdzieś między decyzjami zgubiłem ciebie albo siebie już trudno to pojąć gdy każde wspomnienie rozwiewa proza życia. Znów czuję się bogiem schwytanym w klatkę błędów, wystarczy wystawić rękę by poczuć potęgę a potem porażony bezsilnością kulę się w kącie swoich myśli. Szukam wybawienia od tej marności w cudzych oczach, gestach i słowach a kiedy ktoś wyciąga rękę mimo ekscytacji biję pięścią w pierś i odwracam wzrok. A potem tęsknię.

Tak bardzo się staram ale chybiam... teksty

zatracony dodano: 1 lipca 2022

Tak bardzo się staram ale chybiam celu, realizuję plan do którego ciągle dokładam nowe zadania, przebudzam się gdzieś między nimi i nie odnajduje szczecia. Tylko chwilami, np. kiedy jadę autem, uspokoi mnie muzyka, zachwyci świat, przez który się przedzieram odnajduje ukojenie w nadziei głupców.

A gdybym był w Twoim mieście... teksty

zatracony dodano: 14 kwietnia 2022

A gdybym był w Twoim mieście, zapomniałabyś o wszystkim dla chwil dla mnie? Gdybym był na chwile, dałabyś wszystko aby były niezapomniane?

Słońce z wiatrem przyniosło... teksty

zatracony dodano: 14 kwietnia 2022

Słońce z wiatrem przyniosło ciepłe wspomnienia dawnych krain przodków ukryte między genami. Znów połączyłem się z korzeniami sięgającymi wspanialszych żyć. Nie wiem dlaczego w powiewach rozgrzanego zapachu pierwszych kwiatów, gdzieś między skrzyżowaniami falującego miasta, całowałem Cię znowu w kinie. Uśmiechałem się jakby to było prawdziwe, ekscytowałem jakby to było możliwe, zacisnąłem pieści na kierownicy jakbym miał poczuć Twoje usta już za chwilę. Stoję chwilę przy lesie, wdycham wiosnę razem z pragnieniami, cieszę się na nasze spotkanie. Szkoda, że zaraz będę musiał udawać, że tego nie chcę. Zbyt daleko na romans, zbyt blisko aby zapomnieć.

Między rankiem a zachodem  między... teksty

zatracony dodano: 22 marca 2022

Między rankiem a zachodem, między dobrem a złem, pragnieniem i zrozumieniem, między Tobą a nią rzucają mną fale myśli i uczuć. Gdzieś tutaj znajduję siebie, poobijany, zmęczony tym nierównym krokiem niedoskonałego człowieka, wybieram stronę by nie rozerwało mnie zbyt wiele dróg którymi chciałbym chodzić.

Opuściłem garde aby zawołać do... teksty

zatracony dodano: 16 luty 2022

Opuściłem garde aby zawołać do słońca, unieść ręce i zatańczyć z wiatrem. Nie dla mnie starania w przegranych sprawach, nie będę walczył, bo nie, nie będę tłumaczył, idę tunelem drzew, kroki stawiam rytmem muzyki. Będę tym kim jestem aż spadnie na mnie ciężar błędów. Lepiej zejdź mi z drogi, chyba że chcesz tańczyć razem ze mną.

Wydaje mi się  że dziś jestem... teksty

zatracony dodano: 4 luty 2022

Wydaje mi się, że dziś jestem bardziej szczery niż przed laty, a może lepiej się oszukuję. Spisuję przemyślenia aby zrozumieć co się dzieje, dlaczego. Nie mogąc odzyskać przeszłości, wspinam się po klifach, które wyrosły przede mną. Odrzucam wszystko co rozpraszało, każdą emocję, pragnienie, marzenie. Stawiam krok za krokiem, chwytam kolejnych półek skalnych i chwilę odpoczywam, rozglądam i choć dumny, że jestem tak wysoko w dążeniu do doskonałości nie cieszy już widok, brak mi słów na malownicze opisy, lecz nie z powodu zachwytu, widzę tylko obraz złożony z elementów, potrafię wymienić kolory, kształty policzyć drogi, którymi poszedłem albo powinienem iść. Kiedy nie mogę iść przez siebie, tam gdzie bym chciał, wspinam się tam gdzie mogę, aż będę tek wysoko, że zapomnę...

Nie ma powrotu do tych ludzi... teksty

zatracony dodano: 2 luty 2022

Nie ma powrotu do tych ludzi, szczerego uśmiechu, pełnych źrenic pochłaniających każde spojrzenie, pierwszych dotyków, nie ma powrotu do mnie. Nie wiem jeszcze czy to dobrze, czy źle. Jeszcze rok temu znalazłabyś mnie gdzieś między obowiązkami a dziś odrzuciłem tak wiele słabości, które czyniły mnie ciekawym, pisały moje życie i decydowały. Widzę teraz wszystko wyraźniej tylko czy warto oglądać ten świat bez okularów szaleństwa.

To nie tak  że się nie da  czasem... teksty

zatracony dodano: 20 grudnia 2021

To nie tak, że się nie da, czasem po prostu wysiłek jest ogromny a wiesz, że ostatecznie będziesz czuć niedosyt, więc choć czegoś pragniesz, zaczynasz myśleć, że marzenie jest lepsze od walki w przegranej sprawie, a ja jeszcze wyciągam ręce spomiędzy gruzów, wiedząc, że nie wyjdę spod tych ciężarów i mogę jedynie poczuć ciepło Słońca gdy chciałbym latać w jego promieniach, i wiem że nie da się tego zrozumieć dopóki gmach życia nie przywali Cię równie mocno jak mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV