głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Cholernie ciężko coś napisać... teksty

zatracony dodano: 12 maja 2020

Cholernie ciężko coś napisać, kiedy jest się zmęczony na tyle sposobów. Myślę sobie, wykorzystam dzień do końca a to on wykorzystał mnie. Dobrze, że jest jutro i zacznę wszystko od nowa a może nie tak dobrze.

Wszystkie te uczucia zabrały mi... teksty

zatracony dodano: 8 maja 2020

Wszystkie te uczucia zabrały mi słowa, wszystkie myśli zbiły się w ból. Głowa pęka od prób wyjścia, serce klęka w labiryncie pragnień. Cóż po śnie gdy ze świtem dopada mnie żmija rzeczywistości, zatruwa jadem myśli bez celu. Nie ma już dotyku, który wyrwałby mnie z tego padołu, nie ma świecących oczu ani słodkich uśmiechów. Twój żal, zmęczenie i rozczarowania smagają moje chęci, rozrywają moje pomysły. Tak niewiele ze mnie zostalo, trochę mięśni, ładna twarz i mądrość której nie potrafię zastosować. Czy wszedłem tak wysoko aby poczuć czym jest bezsilność a może mam poczuć moc która nie pochodzi ze mnie.

Poznałem prawdę czym jest życie... teksty

zatracony dodano: 6 maja 2020

Poznałem prawdę czym jest życie, kim jesteś, gdzie idziesz i skąd przybyłeś. Nie chcesz mi wierzyć choć tak bardzo pragnę ci pomóc. Nie wiem jak mówić, nie wiem jak wyglądać abyś zechciał posłuchać. Wszystko jest proste, wszystko jest piękne, być może dlatego zasłaniasz uszy w tym skomplikowanym, brzydkim świecie. Moje czyste intencję odbierasz jako podstęp, a moje przekonania jako naiwność. Nie wiesz jak wiele nocy szukałem odpowiedzi, jak wiele stron badałem. Nie wiesz jak otwierałem moje serce na bezinteresowną miłość. Przyszłość przyjdzie czy chcemy czy nie, chciałbym abyś stał przy mnie gdy świat zostanie pokonany przez światło.

Czasem stoję nad szczytami świata... teksty

zatracony dodano: 5 maja 2020

Czasem stoję nad szczytami świata, nad zrozumieniem ogółu, tańczę w energiach eteru, czuję spokój skały i czas który pcha mnie do nieskończoności. Nie ma mocy większej niż przekonanie, nie ma przekonań większych niż prawda w sercu. Czasem jestem wolny od ciała, idę po to co właściwe, bez leku, bez zwątpień aż czasem kończy się nagle. Siedzę w mojej słabości niedoskonałego ciała, grzęznę w myślach zdradliwych podszeptów strachu. Więzienie dla siebie mam w sobie, nieskończonością dotknij mnie proszę, połącz z mocą niebios bym już nigdy nie spuszczał głowy.

Na wyspach świadomości patrzymy na... teksty

zatracony dodano: 4 maja 2020

Na wyspach świadomości patrzymy na tonący świat, nie mam siły by krzyczeć, nie mam siły by stać od ciężaru odpowiedzialności. Sen chwilowym wybawieniem. Nadzieja niknie za horyzontem spokojnych bezmyślnych mas. Kiedyś umiałem ratować, dziś tonę w piaskach bezsilności. I tylko niebo może wyciągnąć dłoń, tyko bezmiar głębi napoić moje serce. Uciekam choć stoję na wyspie, chowam się i nigdzie nie ma cienia. Tak bym chciał być tym kim miałem i powinienem być tak bardzo przegrałem go w grze o własne życie. Cofnąć czas, cofnąć... a tu tylko można zmienić przyszłość.

Myśli krążą wokół słów gdy... teksty

zatracony dodano: 21 kwietnia 2020

Myśli krążą wokół słów gdy palcami szukam nut. Szumy dźwięków, wrzaski dusz. Poza swiatem klękam tu. Nikt nie widzi fali strun, nikt nie czuje moich snów. Żalu krople płyną już, dotykają Boga stóp.

Miałem kochać ludzi których poznam... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Miałem kochać ludzi których poznam, kocham duchy niepoznanych. Miałem wiedziesz gdy Cię poznam, szukam Cię gdy pożegnałem.

Nie uwięzisz ciała tak by myśli... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Nie uwięzisz ciała tak by myśli nie pozwoliły być wolnym, nie uwięzisz tak jak w myśli niewoli.

Z nut spływa słodka przyjemność... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Z nut spływa słodka przyjemność zapomnienia, zaślepienia. Tylko zostawiam Ciebie przede mną, płyńmy razem, zdobywając radości doświadczeń. Nie odrywaj oczu już nigdy, bym nie wątpił że zbudujemy naszą wieczność. Zatopiłaś mnie w swych źrenicach, uśmiechem wzięłaś do niewoli. Będę Cię wiódł do źródeł nadzieji, wskoczmy by nie stąpać już nigdy po ziemi. Przyznaj że wezwałaś wiatr co przeczesuje włosy, bym już nigdy nie spojrzał zbyt daleko. Nic już nie wiem, tylko głos twoich zaklęć miłości. Słowem, głosem, oddechem dotykasz moich ust. Gdzie będziemy jutro gdy raj leży pod stopami, co się stanie zaraz kiedy niebo jest w nas. Ostatnie dźwięki rozciągają czarna szatę końca, cisza, znikasz.

Mam tyle twarzy  dla was wszystkich... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Mam tyle twarzy, dla was wszystkich, dla wszystkich moich pomysłów i wyobrażeń. Już nie wiem która jest moja, zaguniona pośród fałszu moich myśli, w kopcu nadzieji płonnych. Nawet gdy sam patrzę w lustro szczerości nie ufam uśmiechom i rysom, mrugnięcia z plastiku czy z ognia prawdziwych uczuć. Zagubiłem twarz przywiazaną do duszy, znalazłem sojuszników moich kłamstw. Z muzyką odlatuję od myśli i starań, jest dobrze, wszystko będzie dobrze, jeśli w to uwierzysz kosztem prawdziwych zwycięstw.

Czy idę sam czy prowadzi i gdzie?... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Czy idę sam czy prowadzi i gdzie? Chwyta mnie za rękę, ktoś popycha, szarpie, zapach taki piękny, może pójdę. Trochę serca tam, trochę porywu tu, szeptem pięknych ust zatrzymujesz mnie. Głosów biały szum, krzyków kamień znów leży u mych stóp. Ciągnę wielki wrak przeszłości, może w końcu zrzucę go gdy już klęknę by zapłakać. Ktoś mnie woła znów, idę tam gdzie chce, a może daleko od jego pomysłów. Czy jestem tu bo chciałem, czy idę tam gdzie zasłużyłem? Sny mieszają mi się ze wspomnieniami, lata stały się chwilami w których widzę swoje błędy i radości. Kiedy będę już parę kroków dalej czy nie będę żałował że bałem się zatańczyć? Spojrzeniami niedokonanymi zamykałem drzwi, tragediami niestrasznymi podcinałem skrzydła nie tylko moje. Stawałem się bogiem z śmiertelnych oddechów szaleństwa, by potem walić pięściami niewykształconych umiejętności w szczyty zbyt wysokie. Widzę Go, widzę jak nadchodzi a jednak wchodzę na każdą błędną ścieżkę jaką wskazują cienie niknące w Jego świetle.

Sny  trucizna dla mojej... teksty

zatracony dodano: 18 kwietnia 2020

Sny, trucizna dla mojej rzeczywistości, szarych stron, które żuję beznamiętnie posypując przyprawą z celów. Czemu dziś wlazłaś do mojej głowy, wślizgnęłaś się przez furtkę nocy. Już w pamięci wylałem oststnie krople szczęścia, wlałaś dziś jego czysty strumień, bez szumów, bez doskonałości które zdradziłyby iluzję. To ciepło niezastąpione, dusi mnie dziś tęsknotą nawet w żarze gwiazdy. Nie tylko widziałem, nie, czułem twoje szczęście tak zespolone z moim. Każdy gest, każde spojrzenie, bicie serca i dotyk, nieśmiałe słowa, spadły na mój papierowy gmach życia. Gdzie jest sens, kiedy rozwiałaś się tak szybko, gdy odgłosy marnego świata otworzyły moje powieki. Tu jesteś tylko marzeniem, tam byłaś wszystkim. Odbuduję moje fałszywe szczęścia, maskując tragedie, chowając sny. Powstanę by udawać że mogę iść bez Ciebie, zwyciężę na przekór bezsensowności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV