głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Współczuję Ci bo najbardziej... teksty

zatracony dodano: 3 dni temu

Współczuję Ci bo najbardziej okłamałaś samą siebie udając, że Ci na mnie zależy. Naprawdę uwierzyłaś w te piękne słowa, dawałaś prezenty i uśmiechy gdy ja wiedziałem, że to nie ma znaczenia. Czekałem na tę chwilę, myślałem, że mnie zaskoczysz swoją miłością a tym czasem zaskoczyłaś siebie decyzjami które ją przekreśliły.

Ten moment  w którym uświadamiasz... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że jesteś podobny do rodzica którego tak nie lubiłeś, że popełniasz te same błędy za które potępiałeś, że zachowujesz się tak jak nienawidziłeś.

Widzę Cię gdy zamknę oczy. Jesteś... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Widzę Cię gdy zamknę oczy. Jesteś tam, głęboko, schowany za milionem barier rozsądku. Krążysz niespokojnie. Czarne futro przemyka mi przed oczami, ten gniew, to pragnienie ukryte w cieniu potęgi mojej woli, wyczuwalne w dudnieniu twoich łap, w odgłosie oddechów. Wielkość i ciężar czarnego cielska zdemaskowana w twoich ruchach. Jedna chwila nieuwagi, jeden znak niepewności a rozszarpiesz moje poukładane myśli i życia. Ostatnio pozwoliłem Ci wyć do czerwonego księżyca i prawie wyrwałeś się z uścisku moich ludzkich rąk. Widzę wszystkie ofiary twojej wolności, widzę jak czerpiesz rozkosz z gwałtu i przemocy. Jesteś mną nie wiem po co, czasem nie wiem czemu nie biegnę razem z tobą by zdobywać i niszczyć.

Niech lecą myśli i uczucia  niech... teksty

zatracony dodano: 12 lipca 2020

Niech lecą myśli i uczucia, niech płoną w tornadzie alkoholowych złudzeń. Zamknę oczy na to straszne życie, na zło i głupotę toczącą ludzi. Podmuch beztroski uniósł mnie, napędzany rojeniami o rozkosznych chwilach bez konsekwencji jestem poza grawitacją trosk. Nie chcę widzieć, nie chcę myśleć, jedynie ulegać złudzeniu radości. Jutro otworze oczy, jutro będę już mądry.

Z cała swoją mocą pracowałem nad... teksty

zatracony dodano: 4 lipca 2020

Z cała swoją mocą pracowałem nad tym by odebrać sobie wszystko. Zostało mi tak niewiele i nie mam już sił by to utrzymać.

Życie kończy się przed tym rogiem... teksty

zatracony dodano: 4 lipca 2020

Życie kończy się przed tym rogiem, za którym nie spodziewasz się niczego lepszego.

Niepotrzebnie zatrzymałem się... teksty

zatracony dodano: 4 lipca 2020

Niepotrzebnie zatrzymałem się, trzeba biec aby nie poczuć przeszłości i przyszłości. Niepotrzebnie biegłem tu, trzeba biec tam gdzie można się zatrzymać by cieszyć przeszłością i przyszłością. Niepotrzebnie zacząłem biec, trzeba było zostać tam gdzie nie ma przeszłości i przyszłości.

Tak często odciagałaś mnie od... teksty

zatracony dodano: 31 maja 2020

Tak często odciagałaś mnie od prawdziwego szczęścia, tak bardzo niszczyłaś to co wartościowe. Przeklinam twoją czerwoną suknię, która oslepiała mnie, znienawidziłem uśmiech który odbierał mądrość. Padałem na kolana przed twoimi wdziękami, odurzałaś mnie swymi kształtami, ciało dusiło mój rozsądek. Koniec. Umyłem ręce, wydając Cię na pastwę mojej złości, zdychaj, niech płonie twoja suknia niech ciało twe ponętne, topi się od moich wyroków. Przeklinam każdy dzień mojej uległości i czyszczę moje myśli z twoich szeptów, namiętnych marzeń. Omijać będę miejsca gdzie Cię widywałem by wejść do miasta światła, gdzie panuje ten który nigdy nie spojrzał na Ciebie bez pogardy.

Wstrząs za wstrząsem  krok za... teksty

zatracony dodano: 30 maja 2020

Wstrząs za wstrząsem, krok za krokiem, Goliat wychodzi z cieni. Czy dostrzegasz obrzydliwości płynące z ust? Ubrany w krew, pachnący ofiarą niewinną. Dumnie kroczy ulicami miast. Podajcie na kolana, padajcie jak muchy, woła. Ogień pokrywa ziemię gdy wyciąga miecz. A na przeciw chłopiec z imieniem które zwycięża. Nikt go nie widzi, tak niewielu pokłada nadzieję. Kamień leci by rozbłysło światło, niepowstrzymane, jaśniejsze niż zło.

Czasem piękno otacza mnie tak mocno... teksty

zatracony dodano: 28 maja 2020

Czasem piękno otacza mnie tak mocno że zgniata. Czasem dźwięki unoszą tak wysoko, że spadam gdy spojrzę w dół. Czasem nie chcę wracać by żyć pośród ciał. Spoglądam tam gdzie horyzont woła, gdzie promienie wolności wabią, gdzie nigdy nie dotarłem a zawsze byłem. Pusta skorupa powłóczy po prochu ziemi, krąży wokół własnych cieni a ja pływam w blaskach nadziei i pociągam struny tęsknoty. Godzić się nie umiem, poddawać, wypowiedziałem wojnę rzeczywistości.

Niosę światło  nie moje  nie wiem... teksty

zatracony dodano: 25 maja 2020

Niosę światło, nie moje, nie wiem dlaczego powierzono mi tak wiele. Dotykam nim twoich myśli, próbując nie oślepić. To światło tak ciepłe, przyjemne, kojące strach i żal, zamieniasz na ciemność, rozbijasz pryzmatem pogardy na banalne kolory tego świata. Odchodzę, choć kocham, odchodzę bo kocham.

Cholernie ciężko coś napisać... teksty

zatracony dodano: 12 maja 2020

Cholernie ciężko coś napisać, kiedy jest się zmęczony na tyle sposobów. Myślę sobie, wykorzystam dzień do końca a to on wykorzystał mnie. Dobrze, że jest jutro i zacznę wszystko od nowa a może nie tak dobrze.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV