głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Piwo   mocna muzyka i grzechy na... teksty

zatracony dodano: 8 października 2020

Piwo , mocna muzyka i grzechy na karku. Siedzę uciekając od wyrzutów sumienia, siedzę umarły, trup kołysze głową w rytm demonicznej muzyki. Zaraz muszę wstać i iść do paczkomatu udając, że trochę żyję.

Wrześniowy wiatr wywiał ze mnie... teksty

zatracony dodano: 5 października 2020

Wrześniowy wiatr wywiał ze mnie słoneczne szczęście. Długie wieczory przyniosły ciemne myśli. Dziś jesień budzi mnie obok Ciebie i nie widać sensu ani wyjścia. Z kasztanami spadają złudzenia, jak liście żółknie radość.

Blask miłości w oczach wpatrzonych... teksty

zatracony dodano: 25 września 2020

Blask miłości w oczach wpatrzonych we mnie, źrenice, które chłoną mnie i nic więcej, jakby całe nasze życia skupiały się w tej chwili, cały świat zaczął obracać wokół nas. Dziś już wiem, że to narkotyczna substancja która miała nas zwabić do klatki rozczarowań. Oddaliśmy słodką wolność za świecidełka romantycznych uczuć. Oszukały nas filmy i książki kłamliwymi oparami naiwnych historii a gdy wyszliśmy z mgły miłosnej LSD zostały w nas tylko pragnienia. Przykuci do siebie zobowiązaniami tęsknimy za uniesieniami, nie myśląc wiele o teraz i jutro.

Najczarniejsze zdarzenia siedzą w... teksty

zatracony dodano: 24 września 2020

Najczarniejsze zdarzenia siedzą w naszych głowach, wybuchają na zewnątrz aby się urzeczywistnić, jeśli nie wypuszczamy ich wcześniej nq wolność, gdzie rozpuszczają się w czasie.

Poddajesz mnie próbie  ciągle. Im... teksty

zatracony dodano: 14 września 2020

Poddajesz mnie próbie, ciągle. Im lepiej radzę sobie, im więcej poukładam w głowie i w emocjach uderzasz we mnie chaosem, dźgasz uśpionymi pretensjami słusznymi i nie. Czy dążysz do twojej równowagi w której ja jej nie mam a ty mi pomagasz się zataczać w kierunku twoich celów. Czy może jesteś trenerem życia, podnosisz poprzeczki aż w końcu uderzę w twoje oczekiwania i będziesz mogła powiedzieć ile mi brakowało. Nie wyrzeknę się już tego co zrozumiałem, nie poddam się przez twoje kłody, ominę je ze spokojem, wyrzeźbię w nich przypomnienia do czego nie wracać. Dziś jednak jestem już zmęczony pozwoliłem Ci zasnąć bez moich słów otuchy. Przytulę Cię bo wiem że wszystko co za nami to tylko elektryczne ślady między neuronami ale Ty wciąż sądzisz, że to zapowiedzi jutra.

Współczuję Ci bo najbardziej... teksty

zatracony dodano: 6 sierpnia 2020

Współczuję Ci bo najbardziej okłamałaś samą siebie udając, że Ci na mnie zależy. Naprawdę uwierzyłaś w te piękne słowa, dawałaś prezenty i uśmiechy gdy ja wiedziałem, że to nie ma znaczenia. Czekałem na tę chwilę, myślałem, że mnie zaskoczysz swoją miłością a tym czasem zaskoczyłaś siebie decyzjami które ją przekreśliły.

Ten moment  w którym uświadamiasz... teksty

zatracony dodano: 2 sierpnia 2020

Ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że jesteś podobny do rodzica którego tak nie lubiłeś, że popełniasz te same błędy za które potępiałeś, że zachowujesz się tak jak nienawidziłeś.

Widzę Cię gdy zamknę oczy. Jesteś... teksty

zatracony dodano: 29 lipca 2020

Widzę Cię gdy zamknę oczy. Jesteś tam, głęboko, schowany za milionem barier rozsądku. Krążysz niespokojnie. Czarne futro przemyka mi przed oczami, ten gniew, to pragnienie ukryte w cieniu potęgi mojej woli, wyczuwalne w dudnieniu twoich łap, w odgłosie oddechów. Wielkość i ciężar czarnego cielska zdemaskowana w twoich ruchach. Jedna chwila nieuwagi, jeden znak niepewności a rozszarpiesz moje poukładane myśli i życia. Ostatnio pozwoliłem Ci wyć do czerwonego księżyca i prawie wyrwałeś się z uścisku moich ludzkich rąk. Widzę wszystkie ofiary twojej wolności, widzę jak czerpiesz rozkosz z gwałtu i przemocy. Jesteś mną nie wiem po co, czasem nie wiem czemu nie biegnę razem z tobą by zdobywać i niszczyć.

Niech lecą myśli i uczucia  niech... teksty

zatracony dodano: 12 lipca 2020

Niech lecą myśli i uczucia, niech płoną w tornadzie alkoholowych złudzeń. Zamknę oczy na to straszne życie, na zło i głupotę toczącą ludzi. Podmuch beztroski uniósł mnie, napędzany rojeniami o rozkosznych chwilach bez konsekwencji jestem poza grawitacją trosk. Nie chcę widzieć, nie chcę myśleć, jedynie ulegać złudzeniu radości. Jutro otworze oczy, jutro będę już mądry.

Z cała swoją mocą pracowałem nad... teksty

zatracony dodano: 4 lipca 2020

Z cała swoją mocą pracowałem nad tym by odebrać sobie wszystko. Zostało mi tak niewiele i nie mam już sił by to utrzymać.

Życie kończy się przed tym rogiem... teksty

zatracony dodano: 4 lipca 2020

Życie kończy się przed tym rogiem, za którym nie spodziewasz się niczego lepszego.

Niepotrzebnie zatrzymałem się... teksty

zatracony dodano: 4 lipca 2020

Niepotrzebnie zatrzymałem się, trzeba biec aby nie poczuć przeszłości i przyszłości. Niepotrzebnie biegłem tu, trzeba biec tam gdzie można się zatrzymać by cieszyć przeszłością i przyszłością. Niepotrzebnie zacząłem biec, trzeba było zostać tam gdzie nie ma przeszłości i przyszłości.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 14 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV