głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Pustka  nic. Brak mi słów  brak... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Pustka, nic. Brak mi słów, brak myśli, które zaprowadzą gdzieś, pozostały tylko starania, które nie znaczą, że mi się uda. Wiem gdzie iść, tak bardzo chcę, ale po każdym kroku potykam się, upadam, ktoś kopie w kostki, podkłada nogi, strzela w kolano. Nie poddam się ale jestem taki zmęczony. Przydałaby się dobra wiadomość, szczery uśmiech, dotyk, słowo, które rozjaśnia oczy, piszę myśli wierszem, sprawi, że tanecznym krokiem ominę wszystkie przeszkody. A teraz, teraz idę spać bez, myśli i słów, jakbym już spał, jakbym już był martwy.

Pośród basowego pulsu  w radosnych... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Pośród basowego pulsu, w radosnych pląsach, gdy beztrosko łapałem migające kolory w kieliszku, przebiłaś wzrokiem tłum, przypadkowy strzał prosto w moje myśli, czyż nie. Z tą myślą skażoną pytaniem, szukałem Cię co chwila aby sprawdzić czy tylko zdawało mi się, że za uśmiechem skryłaś tęsknotę za szczęściem, jak ja. Pośród błysków i dzięków kusiłaś spojrzeniami, powoli zatruwałaś moje prawe postanowienia. Krążąc wokół rozmazanego tłumu, przyciągani ekscytacją badaliśmy nasze ciała, smakowaliśmy ruchy aby stanąć przed sobą, przed całym światem, cała przyszłością...składam dziś wspomnienia w pastylkę pocieszenia, popijam by nie pamiętać o dzisiaj, chwila szczęścia, chwila nadziei.

Znowu ciemność dni przepełniła... teksty

zatracony dodano: 14 listopada 2021

Znowu ciemność dni przepełniła mnie zimną pustką smutnych prawd. Przez chwilę nie mogę się ruszyć, zabrakło mi słów aby wyrazić ból. Ale już jestem za stary aby utknąć w uczuciach, odwracam się i znowu udaję szczęście tak dobrze, że sam się nabieram.

Dzięki. teksty zatracony dodał komentarz: Dzięki. do wpisu 13 listopada 2021
Tak  tyle wiem  tyle chwil... teksty

zatracony dodano: 10 listopada 2021

Tak, tyle wiem, tyle chwil zapomnienia, tak, tyle rozumiem, tyle decyzji wystrzelonych prosto w skroń. Gdybym tylko umiał iść prosto, zamiast upijać się marzeniem o miłości, która już mnie nie dogoni.

Boję się  że gdy już usiądziemy... teksty

zatracony dodano: 10 listopada 2021

Boję się, że gdy już usiądziemy obok, nie zrozumiesz mnie, że kiedy nasze oczy spotkają się zapadniemy się w sobie, aż do zetknięcia ust ale nie będziemy się znali, gdy będziesz podziwiać mnie w uściskach i oddechach będę tam gdzie nigdy nie dojdziesz. Spotkamy się aby pożegnać nadzieję, ostanie drzwi, przez które mieliśmy uciec. Muszę uciec choć nie mogę. A Ty, nie ułatwiasz, ciągle nachodzisz mnie gdy brak mi tchu. Zostań tam, gdzie mogę ciągle iść, gdzie ciepły wiatr rozwiewa Twoje włosy w świetle pomarańczowego Słońca, pośród falujących traw gdzie zabłąkały się pytania o jutro.

Gdy jesteś oświecony cień nie... teksty

zatracony dodano: 9 listopada 2021

Gdy jesteś oświecony cień nie znika, tylko wyraźniej go widać, tylko wyraźniej widać jak ciało opiera się światłu.

Chciałbym się ruszyć ale ściska... teksty

zatracony dodano: 7 listopada 2021

Chciałbym się ruszyć ale ściska mnie powietrze, ciemność zamknęła mnie w pokoju, cisza między dźwiękami w uszach nie pozwala uwolnić się od muzyki, powinienem coś myśleć, coś czuć, ale cały ten świat teraz to zbyt wiele. Poleżę, pokołyszę kolanem w rytmie zapomnienia. Może dosięgnie mnie sen zanim przypomnę sobie o wszystkich ciężarach, niezdobytych górach, nietrafionych celach. Płynę, nie ważne gdzie, nie szukaj mnie jeśli nie chcesz się przyłączyć. Niesiony dźwiękami w ręce błogości, w widoki horyzontów, za którymi jest tylko nieznane. Myślą przemierzam wszechświat, zbudowany kłamstwem gdzie każda prawda załamuje prawo jego istnienia. Jeszcze chwila, jeszcze jedna piosenka, potem usnę zbyt szybko aby przerazić się jutrem.

Czy w Twoich oczkach odnajdę... teksty

zatracony dodano: 6 listopada 2021

Czy w Twoich oczkach odnajdę zrozumienie, czy będzie tam miłość mimo wszystko? Mimo czarnych i białych dni i myśli. Mimo zepsutych żyć, których nigdy nie opuścimy?

W tańcu uciekam  w śpiewie krzyczę... teksty

zatracony dodano: 30 października 2021

W tańcu uciekam, w śpiewie krzyczę, w tekstach spowiadam, może w liczbach zapomnę.

Jakieś dziwne myśli  rozmazane... teksty

zatracony dodano: 30 października 2021

Jakieś dziwne myśli, rozmazane przez uczucia, których nie potrafię nazwać, lecę w kierunku tych świateł, których nie mogę sięgnąć i dotyk, przebudzam się na chwilę, robię kanapki, a później próbuję odnaleźć drogi, które odchodzą z porankiem.

... wszystkim co łączyło nas w... teksty

zatracony dodano: 30 października 2021

... wszystkim co łączyło nas w żarze słońca, w blasku galaktyk, gdy księżyc widział nasze pocałunki, które przeszkadzały powiedzieć do widzenia. Wszystko rozwiał czas, wszystko zniszczyła myśl, która powidła nas w drogi, których nie chcieliśmy które musimy kochać. Biegnę i chciałbym nie wiedzieć, noe czuć, nie pamiętać. To takie trudne, dam radę, jestem sam jak nigdy, sam pośród milina samotnych drzew, może stanę jak one i zniknę, może ktoś przebiegnie obok jak ja i przytuli jakbym był wybawiwniem.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV