głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Tak często odciagałaś mnie od... teksty

zatracony dodano: 4 dni temu

Tak często odciagałaś mnie od prawdziwego szczęścia, tak bardzo niszczyłaś to co wartościowe. Przeklinam twoją czerwoną suknię, która oslepiała mnie, znienawidziłem uśmiech który odbierał mądrość. Padałem na kolana przed twoimi wdziękami, odurzałaś mnie swymi kształtami, ciało dusiło mój rozsądek. Koniec. Umyłem ręce, wydając Cię na pastwę mojej złości, zdychaj, niech płonie twoja suknia niech ciało twe ponętne, topi się od moich wyroków. Przeklinam każdy dzień mojej uległości i czyszczę moje myśli z twoich szeptów, namiętnych marzeń. Omijać będę miejsca gdzie Cię widywałem by wejść do miasta światła, gdzie panuje ten który nigdy nie spojrzał na Ciebie bez pogardy.

Wstrząs za wstrząsem  krok za... teksty

zatracony dodano: 5 dni temu

Wstrząs za wstrząsem, krok za krokiem, Goliat wychodzi z cieni. Czy dostrzegasz obrzydliwości płynące z ust? Ubrany w krew, pachnący ofiarą niewinną. Dumnie kroczy ulicami miast. Podajcie na kolana, padajcie jak muchy, woła. Ogień pokrywa ziemię gdy wyciąga miecz. A na przeciw chłopiec z imieniem które zwycięża. Nikt go nie widzi, tak niewielu pokłada nadzieję. Kamień leci by rozbłysło światło, niepowstrzymane, jaśniejsze niż zło.

Czasem piękno otacza mnie tak mocno... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Czasem piękno otacza mnie tak mocno że zgniata. Czasem dźwięki unoszą tak wysoko, że spadam gdy spojrzę w dół. Czasem nie chcę wracać by żyć pośród ciał. Spoglądam tam gdzie horyzont woła, gdzie promienie wolności wabią, gdzie nigdy nie dotarłem a zawsze byłem. Pusta skorupa powłóczy po prochu ziemi, krąży wokół własnych cieni a ja pływam w blaskach nadziei i pociągam struny tęsknoty. Godzić się nie umiem, poddawać, wypowiedziałem wojnę rzeczywistości.

Niosę światło  nie moje  nie wiem... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Niosę światło, nie moje, nie wiem dlaczego powierzono mi tak wiele. Dotykam nim twoich myśli, próbując nie oślepić. To światło tak ciepłe, przyjemne, kojące strach i żal, zamieniasz na ciemność, rozbijasz pryzmatem pogardy na banalne kolory tego świata. Odchodzę, choć kocham, odchodzę bo kocham.

Cholernie ciężko coś napisać... teksty

zatracony dodano: 12 maja 2020

Cholernie ciężko coś napisać, kiedy jest się zmęczony na tyle sposobów. Myślę sobie, wykorzystam dzień do końca a to on wykorzystał mnie. Dobrze, że jest jutro i zacznę wszystko od nowa a może nie tak dobrze.

Wszystkie te uczucia zabrały mi... teksty

zatracony dodano: 8 maja 2020

Wszystkie te uczucia zabrały mi słowa, wszystkie myśli zbiły się w ból. Głowa pęka od prób wyjścia, serce klęka w labiryncie pragnień. Cóż po śnie gdy ze świtem dopada mnie żmija rzeczywistości, zatruwa jadem myśli bez celu. Nie ma już dotyku, który wyrwałby mnie z tego padołu, nie ma świecących oczu ani słodkich uśmiechów. Twój żal, zmęczenie i rozczarowania smagają moje chęci, rozrywają moje pomysły. Tak niewiele ze mnie zostalo, trochę mięśni, ładna twarz i mądrość której nie potrafię zastosować. Czy wszedłem tak wysoko aby poczuć czym jest bezsilność a może mam poczuć moc która nie pochodzi ze mnie.

Poznałem prawdę czym jest życie... teksty

zatracony dodano: 6 maja 2020

Poznałem prawdę czym jest życie, kim jesteś, gdzie idziesz i skąd przybyłeś. Nie chcesz mi wierzyć choć tak bardzo pragnę ci pomóc. Nie wiem jak mówić, nie wiem jak wyglądać abyś zechciał posłuchać. Wszystko jest proste, wszystko jest piękne, być może dlatego zasłaniasz uszy w tym skomplikowanym, brzydkim świecie. Moje czyste intencję odbierasz jako podstęp, a moje przekonania jako naiwność. Nie wiesz jak wiele nocy szukałem odpowiedzi, jak wiele stron badałem. Nie wiesz jak otwierałem moje serce na bezinteresowną miłość. Przyszłość przyjdzie czy chcemy czy nie, chciałbym abyś stał przy mnie gdy świat zostanie pokonany przez światło.

Czasem stoję nad szczytami świata... teksty

zatracony dodano: 5 maja 2020

Czasem stoję nad szczytami świata, nad zrozumieniem ogółu, tańczę w energiach eteru, czuję spokój skały i czas który pcha mnie do nieskończoności. Nie ma mocy większej niż przekonanie, nie ma przekonań większych niż prawda w sercu. Czasem jestem wolny od ciała, idę po to co właściwe, bez leku, bez zwątpień aż czasem kończy się nagle. Siedzę w mojej słabości niedoskonałego ciała, grzęznę w myślach zdradliwych podszeptów strachu. Więzienie dla siebie mam w sobie, nieskończonością dotknij mnie proszę, połącz z mocą niebios bym już nigdy nie spuszczał głowy.

Na wyspach świadomości patrzymy na... teksty

zatracony dodano: 4 maja 2020

Na wyspach świadomości patrzymy na tonący świat, nie mam siły by krzyczeć, nie mam siły by stać od ciężaru odpowiedzialności. Sen chwilowym wybawieniem. Nadzieja niknie za horyzontem spokojnych bezmyślnych mas. Kiedyś umiałem ratować, dziś tonę w piaskach bezsilności. I tylko niebo może wyciągnąć dłoń, tyko bezmiar głębi napoić moje serce. Uciekam choć stoję na wyspie, chowam się i nigdzie nie ma cienia. Tak bym chciał być tym kim miałem i powinienem być tak bardzo przegrałem go w grze o własne życie. Cofnąć czas, cofnąć... a tu tylko można zmienić przyszłość.

Myśli krążą wokół słów gdy... teksty

zatracony dodano: 21 kwietnia 2020

Myśli krążą wokół słów gdy palcami szukam nut. Szumy dźwięków, wrzaski dusz. Poza swiatem klękam tu. Nikt nie widzi fali strun, nikt nie czuje moich snów. Żalu krople płyną już, dotykają Boga stóp.

Miałem kochać ludzi których poznam... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Miałem kochać ludzi których poznam, kocham duchy niepoznanych. Miałem wiedziesz gdy Cię poznam, szukam Cię gdy pożegnałem.

Nie uwięzisz ciała tak by myśli... teksty

zatracony dodano: 19 kwietnia 2020

Nie uwięzisz ciała tak by myśli nie pozwoliły być wolnym, nie uwięzisz tak jak w myśli niewoli.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV