głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nadzieja na co? teksty zatracony dodał komentarz: nadzieja na co? do wpisu 4 dni temu
Znowu dochodzę do ściany.... teksty

zatracony dodano: 1 tydzień temu

Znowu dochodzę do ściany. Przedarłem się przez gąszcz kłamstw, które sobie opowiadałem, nadziei płonnych, skrupułów i znowu jestem tutaj, gładka, twarda, bezkresna sciana. Śmieje się, wrzeszczę, rozbijam pieści o litą, nieugientą barierę. Upadam w ciszy, lepiej być tam w gąszczu, mówić że wszystko jest ok, kiedy pytają. Ale teraz kiedy dotykam zimnej powierzchni, jak walczyć z prawdą. Pozostaje szaleństwo, znowu.

Całe szczęście że promienie... teksty

zatracony dodano: 2 tygodnie temu

Całe szczęście, że promienie, które budzą rozwiewają wieczorny mrok, to moje całe szczęście, gdy mogę stawiać kolejny krok. Nie leżę przykuty ciężarem dni i leków, nie słyszę mego serca jęków, potrafię udawać każdy z uśmiechów, kiedy nie braknie mi sił i oddechów. Kiedy nie patrzysz, kiedy zamykam wszystkie drwi, zasłaniam twarz przed losem który drwi. Bez łez, bez w pierś bicia, patrzę w ciemność mojego życia. Gdzieś zapodziałem wszystkie sny, gdzieś znikło ja i ty, zmarnowanych szans góry przede nami, s żyjemy dziś tak bardo sami.

Tyle chciałbym tyle straconych... teksty

zatracony dodano: 3 września 2021

Tyle chciałbym, tyle straconych chwil, tyle oddechów i sił. A Ty ciągle daleko, bez moich pocałunków, bez uśmiechów i dreszczy. Tak łatwo, tak szybko mógłbym być za kilka chwil, rozpalać zmysły do utraty tchu. Bez słów, bez zbędnych zdań, spijalibyśmy ostatki letnich nocy. A później chowałbym się przed własnymi cieniami, które w środku dnia gonią winnych zbrodni. Które dopadają w nocy by zabierać szczęście odzyskanych lat. Twoje oczy, tak mocno wpatrzone jak moje udają, że nie. Nie zapomnę, nie odzyskam, nie mogę. Wszystkie wiatry losu pchnęły mnie w objęcia tego życia, tak daleko. Nawet słowa nie wystarczą alby poczuć bliskość. Ciągle mało, ciągle mało.

To takie przyjemne gdy oczy płoną... teksty

zatracony dodano: 29 sierpnia 2021

To takie przyjemne, gdy oczy płoną od chmur zbryzganych pożegnaniem znikającego słońca, szorstkich lasów, puszystych pól znikających po sobie, jakby świat wdzięczył się do mnie krajobrazami. Wszystko znika za mną i po chwili nie pamiętam szczegółów, po dwóch, nie pamiętam, że widziałem gdy wdycham kolejny zachwyt z fraktali obleczonych kolorową suknią światła. Gdyby tak przywiązać do tych drzew, do tych wzniesień i rzek wspomnienia, wyryte uśmiechy, oddechy, zaklęte w synapsach słowa.

Pragnę pożądam tęsknię... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2021

Pragnę, pożądam, tęsknię, żałuję. Wszystko ulatuje jak plewy, jak płatki letnich drzew. Spalam każdą myśl i uczucie, męskim "muszę" , "nie mogę". Czasem wydostaje z klatki pragmatycznej egzystencji iskry życia i chcę zadzwonić, napisać, pojechać, przytulić, posmakować ust. Iskry gasną schłodzone codziennością, którą wybrałem będąc ślepy. Mam nadzieję, że myślisz o nas czasem, jak ja.

Tylko my pada deszcz trochę wina i... teksty

zatracony dodano: 17 maja 2021

Tylko my, pada deszcz, trochę wina i dreszcz. Twoje oczy, w moich Ty, te oddechy, tamte dni. Słońce praży, skóra skrzy, tu na plaży nasze sny. Szum i fale, dotyk, smak, tak wspaniale, dajesz znak. Wydmy, ślady stóp, świat sie kończy właśnie tu. Wiatr we włosach, życia start, dłoń do dłoni, sarca żar. Usta, usta słodkie jak miód, cód, taki słodki, nie ma już.

Sny. Można w nich usprawiedliwić... teksty

zatracony dodano: 15 maja 2021

Sny. Można w nich usprawiedliwić każdy grzech ale gdy wyobrażam sobie nasze zmęczone usta, drżące ciała, oddech który z rozgrzanym powietrzem uchodzi wywołując dreszcz na skórze. Dłonie tak łakome, nienasycone jakby chciały na raz objąć całość. Wzrokiem spijamy każdy błysk, każdy cień, każdy kształt, próbując zapamiętać wszystko bezskutecznie, rozpraszani euforią. Przez chwilę tylko my, bez świata, bez skrupułów, bez powrotu. Wszystko pryska jak sen, wszystko wygląda na grzech gdy zagląda zwykły dzień.

Nie wiem dlaczego to nie dzwonię ja.... teksty

zatracony dodano: 29 kwietnia 2021

Nie wiem dlaczego to nie dzwonię ja. Może to ciągle zbyt mało. Może mówię zbyt mało, zbyt płytko, za mało tego co czuję. Tylko czy potrafię kiedy bezsens patrzy mi w oczy. Cyfrowe przekazy to zbyt mało, chciałbym zagłębiać się w Twoich źrenicach, czuć ciepło dłoni, może zdołałbym być wtedy prawdziwy.

Chciałbym coś poczuć ale to nie... teksty

zatracony dodano: 24 kwietnia 2021

Chciałbym coś poczuć ale to nie ten czas, chciałbym znowu żyć ale czas minął. Idę gdzie muszę, patrzę tam gdzie powinienem, niewzruszony na zachody, na ciepłe powiewy niosące śpiew ptaków. Jakby martwy pracuję, jakby szczęśliwy uśmiecham się wokoło. Kształtuję rzeczywistość najlepiej kiedy rzeczywiście jestem pusty. Będziemy się tak rozmijać gdy ty czujesz kiedy ja schowałem wszystkie porywy serca głęboko, albo kiedy próbuję gdy ty odwracasz się plecami. Dziś brak mi sił, może to zwątpienie a może muszę wykasłać resztki covida.

Uległem jedynie porywom serca krzyk tęsknoty zagłuszył rozsądek który teraz szepcze za każdym razem gdy zabije serce. Jaki sens gdy nie można wrócić tak naprawdę gdy nie mogę wyrwać się z uścisku mojego życia? teksty zatracony dodał komentarz: Uległem jedynie porywom serca, krzyk tęsknoty zagłuszył rozsądek, który teraz szepcze za każdym razem gdy zabije serce. "Jaki sens gdy nie można wrócić tak naprawdę, gdy nie mogę wyrwać się z uścisku mojego życia?" do wpisu 6 kwietnia 2021
wszystkie wspomnienia dobre i złe obracam myślami jak połyskujące diamenty które oślepiają mnie błyskami emocji w tych chwilach jestem ślepy na wszystko co teraz oddycham każdym słowem gestem i uczuciem które pozostało we mnie jakby to były cząstki Ciebie teksty zatracony dodał komentarz: wszystkie wspomnienia, dobre i złe, obracam myślami jak połyskujące diamenty, które oślepiają mnie błyskami emocji, w tych chwilach jestem ślepy na wszystko co teraz, oddycham każdym słowem, gestem i uczuciem, które pozostało we mnie, jakby to były cząstki Ciebie do wpisu 5 kwietnia 2021
Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV