głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Najgorzej  gdy zdajesz sobie sprawę... teksty

zatracony dodano: 29 marca 2019

Najgorzej, gdy zdajesz sobie sprawę, że klatka w której żyjesz nie daje Ci szczęścia. A ku..wa sam sobie ją zbudowałeś. "i co zrobisz? nic nie zrobisz, takie życie Bożenko".

Jeszcze trochę  jeszcze wytrzymam do... teksty

zatracony dodano: 10 marca 2019

Jeszcze trochę, jeszcze wytrzymam do kolejnej rocznicy ten miesiąc i wtedy Cie rzucę, żebyś wiedziała jak mnie wk..., nie jestem jakimś beta fiutkiem żebyś mnie nie szanować. Czy wszystkie dziewczyny po dłuższym czasie w związku stają się takimi zołzami. Po co wy tak oszukujecie tych facetów, ze jesteście takie super, wesołe, szanujace zdanie, miłe? Jak gość ma szacunek do siebie i jaja to zostawi jak tylko prawda wyjdzie na jaw, że jestescie beznadziejne. Mówię to bo kolejna taka co zmarnowała mi lata życia. JPDL

Czasem  po wyłączeniu ostatniego na... teksty

zatracony dodano: 27 luty 2019

Czasem, po wyłączeniu ostatniego na dziś odcinka serialu, patrzę w setki okien z migoczącymi ścianami, na przeciwko mojego bloku i myślę, czy jest może ktoś tam, tak samotny jak ja i patrzy w moje okno i myśli, nie ważne kto to jest, niech przyjdzie.

Obudzony szeptem rozsądku  stoję z... teksty

zatracony dodano: 23 luty 2019

Obudzony szeptem rozsądku, stoję z zapałką nad tym co zostało po burzy mojego gniewu. Ruina naszych starań, a jednak w oknie widzę wciąż twoją twarz już nie tak rozesmianą. We wrzasku dni nie słyszałem sumienia, walcząc o siebie niszczyłem wszysko co cenne. Gaszę zapałek nadzieją, że dam radę usłyszeć Twój śmiech.

Dziś wydaje mi się  że szczęście... teksty

zatracony dodano: 22 luty 2019

Dziś wydaje mi się, że szczęście to taka przynęta przywiazana do końca naszego życia, zanim je złapiesz wpadasz do dołu, w którym grzęźniesz w swoich złych decyzjach.

Uwięziony w czyichś życiach... teksty

zatracony dodano: 22 luty 2019

Uwięziony w czyichś życiach, czekam aż dogoni mnie śmierć ciała.

Jesteś przy mnie i nie jesteś. To... teksty

zatracony dodano: 21 luty 2019

Jesteś przy mnie i nie jesteś. To ja jestem gdzie indziej, czy Ty wyszłaś już dawno? Inawet tu, z miliardami ludzi nie mam o czym mówić, w sieci światłowodów, poza siecią miłych słów, dotyków, uśmiechów. Ktoś wyzsał normalność ze mnie, czy z nich wszystkich?

Wyczysciłem myśli o głębokich... teksty

zatracony dodano: 17 luty 2019

Wyczysciłem myśli o głębokich spojrzeniach, wycisnąłem serce z wszystkich westchnień, idę przed siebie z drwiną do słabości uniesień, z obojetnoscią psychopaty depczę nadzieje naiwne. Gdy chwycę za rękę, nie spodziewaj się współczucia, gdy dosięgniesz moich ust podpiszesz cyrograf. Gdy będziesz płonąć namietnoscią bezdusznie oddam Cię na pastwę tęsknoty. Siłą pustki mojej duszy skuję Cię, wrzucę w czeluści złudnych nadzieji trzymając na łańcuchu cielesnych pragnień. Pożeraj, pożeraj kreaturo zawiedzionego boga.

Zaczyna się wiasna i znowu patrzę... teksty

zatracony dodano: 14 luty 2019

Zaczyna się wiasna i znowu patrzę na siebie w wersji jesień-zima i mówię na głos WTF. Pani w obok się dziwnie spojrzała a ja mam ochotę ją pocałować bo to ładna pani jest.

często nie zaczynamy kochać bo za... teksty

zatracony dodano: 15 listopada 2018

często nie zaczynamy kochać bo za mało kochamy sibie i przestajemy kochać bo za bardzo kochamy siebie

Codziennie udajemy szczęście... teksty

zatracony dodano: 20 października 2018

Codziennie udajemy szczęście, wydłużając agonię tej miłości. Czy warto dla spokoju innych liczyć dni do końca. Nadzieją naturalny zgon tego zwiazku, wszystkie jego źródła wyschły, już nawet obcymi są ci co go rozpoczęli. Wrośnięci w siebie usychamy podlewani złością, targani wiatrem losu. Nikt nie ma już sił tego zakończyć, czekamy razem ale osobno na smutne ostrze wybawienia.

Świat wyparował  strzępki... teksty

zatracony dodano: 19 października 2018

Świat wyparował, strzępki wspomnień opadają niczym piórka. Dzwon ciszy huczy coraz ciszej, dotyk bezwonnej jasności ogrzewa skórę, otula świetlistą beztroską. W końcu uśmiech, w końcu nie ma za i po, jest wieczne teraz. Otoczony ale nie ściśnięty błogością pozwalam myślom uciekać każdym przejściem, bez przepustek, bez rozmyślań. Odpływam ku jakiejś nieopisanej dobroci, w zapomnieniu, w uśmiechu losu, bez czasu, wyjmowany z przestrzeni podążam ku nirwanie. U progu początku i końca, w bramach wszechświatów nie spotykam ciebie, wolny od zdarzeń i strachu zapominam o miłości i przestaje tęsknić. Teraz mogę wszystko i nie muszę nic, zamykam oczy by żyć.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 11 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV