głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Otoczyły mnie nurty rozkoszy... teksty

zatracony dodano: 25 września 2019

Otoczyły mnie nurty rozkoszy, beztroskiej radości, bezmyślnych wzlotów, gdzieś w wirach widzę złączone ręce, wpatrzone oczy idących na zatracenie miłości bez szans ale z wielkimi nadziejami. Dotykają mnie powiewy uczuć nieposkromionych rozsądkiem, dotyk ust zakazanych, dłoni niepewnych, pragnących. Ach, jakże chciałbym wskoczyć, dać ponieść się daleko stąd, gdzie okowy prozy przybiły moje serce do suchej w szczęście ziemi. Wyciągnij rękę, pociagnij, polecę z Tobą do najbardziej szalonych chwil aby poczuć promienie chwały naszej odwagi by spadać z uśmiechem naszych doświadczeń życia.

Tyle miłości w tych wierszach... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2019

Tyle miłości w tych wierszach, książkach, filmach i piosenkach, chyba nie starczyło jej dla ludzi.

I co z tymi pięknymi planami by... teksty

zatracony dodano: 6 sierpnia 2019

I co z tymi pięknymi planami by płynąć w górę do wzniosłości, do gór możliwości? Wieczorami dostrzegam ten nurt niedoskonałości ludzkiego gatunki, szatańską siłę, która spycha mnie do marności. Tyle wysiłków by coś osiągnąć, chwila odpoczynku i jestem tam gdzie byłem przedwczoraj.

Najgorzej  gdy zdajesz sobie sprawę... teksty

zatracony dodano: 29 marca 2019

Najgorzej, gdy zdajesz sobie sprawę, że klatka w której żyjesz nie daje Ci szczęścia. A ku..wa sam sobie ją zbudowałeś. "i co zrobisz? nic nie zrobisz, takie życie Bożenko".

Jeszcze trochę  jeszcze wytrzymam do... teksty

zatracony dodano: 10 marca 2019

Jeszcze trochę, jeszcze wytrzymam do kolejnej rocznicy ten miesiąc i wtedy Cie rzucę, żebyś wiedziała jak mnie wk..., nie jestem jakimś beta fiutkiem żebyś mnie nie szanować. Czy wszystkie dziewczyny po dłuższym czasie w związku stają się takimi zołzami. Po co wy tak oszukujecie tych facetów, ze jesteście takie super, wesołe, szanujace zdanie, miłe? Jak gość ma szacunek do siebie i jaja to zostawi jak tylko prawda wyjdzie na jaw, że jestescie beznadziejne. Mówię to bo kolejna taka co zmarnowała mi lata życia. JPDL

Czasem  po wyłączeniu ostatniego na... teksty

zatracony dodano: 27 luty 2019

Czasem, po wyłączeniu ostatniego na dziś odcinka serialu, patrzę w setki okien z migoczącymi ścianami, na przeciwko mojego bloku i myślę, czy jest może ktoś tam, tak samotny jak ja i patrzy w moje okno i myśli, nie ważne kto to jest, niech przyjdzie.

Obudzony szeptem rozsądku  stoję z... teksty

zatracony dodano: 23 luty 2019

Obudzony szeptem rozsądku, stoję z zapałką nad tym co zostało po burzy mojego gniewu. Ruina naszych starań, a jednak w oknie widzę wciąż twoją twarz już nie tak rozesmianą. We wrzasku dni nie słyszałem sumienia, walcząc o siebie niszczyłem wszysko co cenne. Gaszę zapałek nadzieją, że dam radę usłyszeć Twój śmiech.

Dziś wydaje mi się  że szczęście... teksty

zatracony dodano: 22 luty 2019

Dziś wydaje mi się, że szczęście to taka przynęta przywiazana do końca naszego życia, zanim je złapiesz wpadasz do dołu, w którym grzęźniesz w swoich złych decyzjach.

Uwięziony w czyichś życiach... teksty

zatracony dodano: 22 luty 2019

Uwięziony w czyichś życiach, czekam aż dogoni mnie śmierć ciała.

Jesteś przy mnie i nie jesteś. To... teksty

zatracony dodano: 21 luty 2019

Jesteś przy mnie i nie jesteś. To ja jestem gdzie indziej, czy Ty wyszłaś już dawno? Inawet tu, z miliardami ludzi nie mam o czym mówić, w sieci światłowodów, poza siecią miłych słów, dotyków, uśmiechów. Ktoś wyzsał normalność ze mnie, czy z nich wszystkich?

Wyczysciłem myśli o głębokich... teksty

zatracony dodano: 17 luty 2019

Wyczysciłem myśli o głębokich spojrzeniach, wycisnąłem serce z wszystkich westchnień, idę przed siebie z drwiną do słabości uniesień, z obojetnoscią psychopaty depczę nadzieje naiwne. Gdy chwycę za rękę, nie spodziewaj się współczucia, gdy dosięgniesz moich ust podpiszesz cyrograf. Gdy będziesz płonąć namietnoscią bezdusznie oddam Cię na pastwę tęsknoty. Siłą pustki mojej duszy skuję Cię, wrzucę w czeluści złudnych nadzieji trzymając na łańcuchu cielesnych pragnień. Pożeraj, pożeraj kreaturo zawiedzionego boga.

Zaczyna się wiasna i znowu patrzę... teksty

zatracony dodano: 14 luty 2019

Zaczyna się wiasna i znowu patrzę na siebie w wersji jesień-zima i mówię na głos WTF. Pani w obok się dziwnie spojrzała a ja mam ochotę ją pocałować bo to ładna pani jest.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 11 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV