głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zarazjebne Tylko wtedy dam sobie radę Kiedy Ty będziesz ze mną. Myslovitz Najpiękniejszym jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu szczególnie jeśli jest to człowi

zarazjebne

zarazjebne.moblo.pl
Tylko wtedy dam sobie radę Kiedy Ty będziesz ze mną. Myslovitz
 Tylko wtedy dam sobie radę   Kiedy... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

"Tylko wtedy dam sobie radę Kiedy Ty będziesz ze mną." ~ Myslovitz

 Najpiękniejszym jest człowiek... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

"Najpiękniejszym jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci chociaż odrobinę wnętrza.”

  ...  Ty zasługujesz na dużo... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

"(...) Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła. " ~ Cecelia Ahern – Love, Rosie

 Ubieram twarz w wiele uśmiechów... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

"Ubieram twarz w wiele uśmiechów, lecz ubrany uśmiech widząc Ciebie nosi mi się najlepiej."

'Kobiecie powinno zależeć  ale... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

'Kobiecie powinno zależeć, ale starać się musi mężczyzna.'

'  mogłabyś mieć każdego... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

'- mogłabyś mieć każdego - chodzi o to, kogo się pragnie, a nie o to, kogo można mieć '

 To Ty musisz być pewna siebie.... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

"To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie... idiotko."

Jeśli dwoje ludzi naprawdę kocha... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

Jeśli dwoje ludzi naprawdę kocha się i są sobie przeznaczeni , to mogą błądzić , spotykać się z innymi osobami, ale w końcu i tak na siebie trafią…

W życiu ważne jest to  jakim... teksty

zarazjebne dodano: 9 lipca 2015

W życiu ważne jest to, jakim jesteś człowiekiem.

Kiedyś pokochasz  a wtedy wszystko... teksty

zarazjebne dodano: 23 czerwca 2015

Kiedyś pokochasz, a wtedy wszystko będzie jasne. Wtedy będziesz wiedziała dlaczego życie i szczęście tej drugiej osoby jest ważniejsze. Będziesz wiedziała jakie to uczucie kiedy masz przy sobie wszystko o czym wcześniej marzyłaś. Pokochasz i poczujesz na własnej skórze dlaczego czasem tak trudno zrezygnować, dlaczego tak trudno jest pozwolić mu odejść. Miłość, to jedno słowo, które kryje w sobie wielką moc, ale wiem, że tej mocy nie zrozumiesz dopóki jej nie poczujesz. Jednak nie martw się, przyjdzie czas i na Ciebie, a wtedy każdego dnia w duszy przyznasz mi racje, że faktycznie miłość jest niesamowitym i niebywale trwałym uczuciem, którego nic nie jest w stanie przerwać. Dopiero wtedy poczujesz jak to wspaniale jest kochac.

“ Pocałunków każdego ranka i... teksty

zarazjebne dodano: 22 kwietnia 2015

“ Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza.Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko? ”

I chciałabym byś był rano gdy z... teksty

zarazjebne dodano: 22 kwietnia 2015

I chciałabym byś był rano gdy z trudnością otwieram oczy. Byś robił herbatę i podawał mi w łóżku. Przytulał mnie jak dziś na środku korytarza, między ludźmi- tak ciepło okrywał sobą całe moje ciało chowając głowę w moich włosach. Żebyśmy razem przyrządzali jajecznice i jedli ją oglądając bajki i śmiejąc się głośno. I bił się ze mną i siłował dla zabawy mrucząc do ucha. Żebyś zabierał mnie na długie wieczorne spacery i dawał mi kurtkę gdy będzie zimno. I całował w czoło kiedy złoszczę się tupiąc jak mała dziewczynka. Żebyś rozumiał. Huśtał na huśtawkach i nosił na rękach. I mówił że gdy jestem obok nie istnieje nic innego. Opowiadał głupoty i jeździł ze mną na rowerze. Przezywał mnie na wszelkie urocze sposoby. I ustąpił gdy jestem zbyt zła żeby to zrobić. Bawił się moimi włosami i całował powoli rozkoszując się tym. I żebyś pozwalał przytulać się do siebie w środku nocy gdy szaleje ze strachu. I zgłupiał z miłości i nigdy nie szukał innego uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV