głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zarazjebne Najważniejsze jest to aby dwoje ludzi odnalazło siebie nawzajem szczególnie na tym świecie na którym takie szczęście przydarza się bardzo rzadko. Wszystko inne

zarazjebne

zarazjebne.moblo.pl
Najważniejsze jest to aby dwoje ludzi odnalazło siebie nawzajem szczególnie na tym świecie na którym takie szczęście przydarza się bardzo rzadko. Wszystko inne to
 Najważniejsze jest to  aby dwoje... teksty

zarazjebne dodano: 3 października 2015

"Najważniejsze jest to, aby dwoje ludzi odnalazło siebie nawzajem, szczególnie na tym świecie, na którym takie szczęście przydarza się bardzo rzadko. Wszystko inne to szczegóły bez znaczenia, które powinny ułożyć się same z siebie i naturalnie podporządkować się tej najistotniejszej kwestii." ~ Sabahattin Ali

Powiem Ci jedno  że bez wzglęgu na... teksty

zarazjebne dodano: 3 października 2015

Powiem Ci jedno, że bez wzglęgu na to jak dziś wyglądasz i jak się czujesz, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz z kimkolwiek i bez wzgędu co się z Tobą dzieje i co się z Tobą stanie, to ja już Cię raz polubiłem i już Cię lubić będę, bez względu na Twój głoś, Twoje humory, zapłakane oczy, Twój uśmiech, zły dzień czy mokre od deszczu włosy.

Uśmiechał się. Każdego dnia. Za... teksty

zarazjebne dodano: 28 września 2015

Uśmiechał się. Każdego dnia. Za każdym razem dla mnie.

 Tak  to nigdy nie jest proste. Ale... teksty

zarazjebne dodano: 28 września 2015

"Tak, to nigdy nie jest proste. Ale jeśli któregoś dnia trafi się na właściwą osobę, a ten dzień będzie właściwym momentem, to wszystko staje się jasne i proste."

 co w niej widzę? Po prostu  kiedy... teksty

zarazjebne dodano: 24 września 2015

"co w niej widzę? Po prostu, kiedy tylko spojrzę, widzę wszystko to czego szukam, oddycham nią, zawładnęła wszystkimi moimi zmysłami. Moje serce mówi mi że znalazło swój dom. A w jej oczach... a w jej oczach widzę swojej nienarodzone dzieci."

 Odkąd nasze oczy się spotkały... teksty

zarazjebne dodano: 23 września 2015

"Odkąd nasze oczy się spotkały, nie umiem spojrzeć w żadne inne."

Życie jest zaskakujące  nigdy nie... teksty

zarazjebne dodano: 23 września 2015

Życie jest zaskakujące, nigdy nie wiesz kiedy spotkasz kogoś kto wywróci Twój świat do góry nogami.

Prawdziwa miłość to nie popęd... teksty

zarazjebne dodano: 22 września 2015

Prawdziwa miłość to nie popęd ciała, lecz poryw serca.

 Tak to się zaczyna. Spoglądasz na... teksty

zarazjebne dodano: 21 września 2015

"Tak to się zaczyna. Spoglądasz na kogoś, kogo nie widziałeś nigdy przedtem i nagle go rozpoznajesz. To wszystko. Po prostu go rozpoznajesz. Tak to się zaczyna."

Oszukanej osobie ze splamionym sercem... teksty

zarazjebne dodano: 19 września 2015

Oszukanej osobie ze splamionym sercem nie wystarczy słowo,ckliwe zapewnienie,spojrzenie obiecujące, że przejdziesz dla niej ocean i ochronisz przed jakimkolwiek złem. Takiej osobie potrzebna jest troska każdego dnia, czyny utwierdzające ją w przekonaniu,że nie jest na tym skurwiałym świecie sama, takiej osobie potrzebne jest Twoje czyste,nieskażone serce,które pokocha ją szczerze i nie pozwoli skrzywdzić.

 Tak po prostu  chciałabym Ci... teksty

zarazjebne dodano: 6 września 2015

"Tak po prostu, chciałabym Ci wystarczyć. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Tak po prostu..."

 Chciałabym  żebyś znalazł się... teksty

zarazjebne dodano: 3 września 2015

"Chciałabym, żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka, i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był i... kochał!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV