głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zal_mi_cie najbardziej bolą te noce kiedy pisząc z nim nie wiesz co będzie za tydzień dwa czy on dalej będzie kochał czekał czy nie zamieni cię na inną to te noce rozpierd

zal_mi_cie

zal_mi_cie.moblo.pl
najbardziej bolą te noce kiedy pisząc z nim nie wiesz co będzie za tydzień dwa czy on dalej będzie kochał czekał czy nie zamieni cię na inną to te noce rozpierd
najbardziej bolą te noce  kiedy... teksty

zal_mi_cie dodano: 13 listopada 2012

najbardziej bolą te noce, kiedy pisząc z nim, nie wiesz co będzie za tydzień, dwa, czy on dalej będzie kochał, czekał, czy nie zamieni cię na inną, to te noce, rozpierdalają mnie od środka tak konkretnie, że nawet ulubiony rap, czy kieliszek whiskey nie jest w stanie przyprowadzić mnie do porządku. najchętniej najebałabym się czystą i odeszła chuj wie gdzie, chciałabym umrzeć z miłości, o tak..

Idąc z Tobą na spacer spojrzałam w... teksty

zal_mi_cie dodano: 6 listopada 2012

Idąc z Tobą na spacer spojrzałam w niebo , Ty też . Spadały wtedy dwie gwiazdy a Ty zapytałeś mnie czy pomyślałam o Tym samym co Ty. Wtedy poczułam, że na prawdę Cię kocham /zmc

a teraz  jak myślę o tych... teksty

zal_mi_cie dodano: 3 listopada 2012

a teraz, jak myślę o tych najgorszych momentach mojego życia, mam ochotę zapaść się pod ziemię ze wstydu, dosłownie . ale podnoszę głowę, mówiąc "było, minęło, więc się odpierdol" .
Autor cytatu: ansomia

Dziś jest jeden z tych pieprzonych... teksty

zal_mi_cie dodano: 1 listopada 2012

Dziś jest jeden z tych pieprzonych, sentymentalnych dni. O szyby odbijają się wielkie krople deszczu, w tle leci dobijająca piosenka, a ja patrzę w białe niebo i ogarnia mnie dziwny, wewnętrzny smutek. Wiem, że gdzieś tam teraz są i być może obserwują mnie z góry. To niby ten sam świat, chociaż wszystko jest zupełnie inne. Dzieli nas tylko przestrzeń między niebem a ziemią. Jakaś cholerna granica. Czas i Bóg. Święto wspominania zmarłych nie jest żadnym szczególnym dniem. Pamiętam o nich codziennie. Ale dziś, spędzając dzień z rodziną poczułam ogromną pustkę, zabrakło ich tutaj, mieli być z nami a zamiast tego zapalamy im znicz na grobie. A teraz, gdy patrzę w niebo czuję, że muszę pozałatwiać jeszcze kilka spraw zanim też się tam znajdę. Najpierw muszę nauczyć się żyć, by umieć umrzeć. Myślę o ludziach i śmierci, o przyjaźni i miłości, wspominam, budzę w sercu uczucia. Naprawdę dziwny, sentymentalny dzień.

Dopiero teraz wiem jakim jesteś... teksty

zal_mi_cie dodano: 29 października 2012

Dopiero teraz wiem jakim jesteś chujem . Zapatrzonym w swoje ideały dupkiem, który nie szanuje dziewczyn . /zmc

Nie ma to jak słuchać opowiadania... teksty

zal_mi_cie dodano: 28 października 2012

Nie ma to jak słuchać opowiadania babci co było w poprzednim odcinku Mody na sukces -,-/ zlm

 lubisz go.. lubisz  lubisz.... teksty

zal_mi_cie dodano: 28 października 2012

-lubisz go.. lubisz, lubisz. -zwariowałaś?! skąd w ogóle taki pomysł? -o patrz, idzie! -O BOŻE GDZIE?! hhaha .

Mi nie chodzi o jakąś szaleńczą i... teksty

zal_mi_cie dodano: 28 października 2012

Mi nie chodzi o jakąś szaleńczą i super ekstra miłość. Nie chodzi o to, żebyś zmienił dla mnie swoje całe dotychczasowe życie i każdą sekundę spędzał obok mnie. Nie musisz ze mną zjadać każdego posiłku. Nie chodzi o to byś olał swoje pasje bo zbyt dużo czasu spędzasz na treningach. Kurwa, to nie o to chodzi! Chciałabym cie zobaczyć jutro.. chociaż na minute. Byś przytulił mnie, pocałował i odszedł.. jak zwyczajnie, bez żadnych słów. Bym 10 minut po naszym spotkaniu dostała od ciebie sms i wszystko było by jak dawniej. To tak wiele?

Nie marnuj życia na danie komuś... teksty

zal_mi_cie dodano: 28 października 2012

Nie marnuj życia na danie komuś drugiej szansy, skoro jest osoba, która przez cały ten czas, nadal czeka na swoją pierwszą.

On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

zal_mi_cie dodano: 28 października 2012

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamowac poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. Nie ran Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dac. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny.

Bądź tym mężczyzną  który... teksty

zal_mi_cie dodano: 28 października 2012

Bądź tym mężczyzną, który będzie mnie kochał ponad życie. Przy którym będę czuła się bezpieczna jak w domu. To twoją bluzę będę nosić, gdy tylko zmarznę i pachnieć twoimi perfumami, które dostaniesz ode mnie na urodziny, walentynki czy takie tam.. po prostu chce byś był tym kimś, dzięki komu będę mogła szczerze powiedzieć "jestem szczęśliwa!". / j.
Autor cytatu: jachcenajamaice

ooo moje :D teksty zal_mi_cie dodał komentarz: ooo moje :D do wpisu 26 października 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV