głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanax3 Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność te silne ramiona w których streszcza się wszystko inne. świ

zakochanax3

zakochanax3.moblo.pl
Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność te silne ramiona w których streszcza się wszystko inne. świadom
Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział że spotkałeś swoje przeznaczenie.

Warto było cię spotkać  aby się... teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

Warto było cię spotkać, aby się dowiedzieć, że istnieją takie oczy jak Twoje.

Coś we mnie kocha coś w Tobie. teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

Coś we mnie kocha coś w Tobie.

Po tobie może być już tylko koniec... teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

Po tobie może być już tylko koniec świata.

Wszystko czego chcę  to być Twoją... teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

Wszystko czego chcę, to być Twoją codziennością.

'Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

zakochanax3 dodano: 6 grudnia 2013

'Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.'

Czy spotkałeś kiedyś kobietę... teksty

zakochanax3 dodano: 25 listopada 2013

Czy spotkałeś kiedyś kobietę, która wzbudziła w tobie taką miłość, że to uczucie zawładnęło wszystkimi twoimi zmysłami? Oddychasz nią, smakujesz... w jej oczach widzisz swoje nienarodzone dzieci... wiesz, że twoje serce znalazło wreszcie dom. Twoje życie rozpoczyna się z nią, a bez niej na pewno się skończy.

Marzenia są częścią Ciebie. Ty... teksty

zakochanax3 dodano: 24 listopada 2013

Marzenia są częścią Ciebie. Ty decydujesz o tym, czy postarasz się je spełnić. Czasami lepiej tylko marzyć...

ale bądź przy mnie gdy będzie... teksty

zakochanax3 dodano: 24 listopada 2013

ale bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. gdy wszystko będzie sie sypało. gdy będziemy się nawzajem nienawidzieć. wtedy najmocniej będę cię potrzebowała.

uwielbiam stykać moje rzęsy z... teksty

zakochanax3 dodano: 24 listopada 2013

uwielbiam stykać moje rzęsy z górnej powieki z tymi z twojej dolnej.

czasem ludzie zapominają że... teksty

zakochanax3 dodano: 24 listopada 2013

czasem ludzie zapominają że miłość jest darem .. nie każdy może ją miec .. jest bardzo rzadka, zazwyczaj się o nią modlimy. ale wychodzi to na marne .. ja się nie modliłam, a jednak zdobyłam miłość mojego życia (Ciebie) .. dlatego powinnimiśmy dziękować za to co nas spotyka. za kazda przyjemna chwile ... a własnie ja teraz takie przezywam ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV