głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po sz

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uc
dzisiaj włączyłam jedną... teksty

zakochana888 dodano: 27 września 2012

dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną, która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uciekaliśmy do pobliskiej knajpki na gorącą pizzę. kłóciłam się z nim o miejsce przy ciepłym kaloryferze. w rezultacie i tak mocno mnie do siebie przytulał ogrzewając mnie sto razy lepiej i bardziej. ciągle się śmialiśmy, wygłupialiśmy, prowadziliśmy długie rozmowy i nawet nie zauważaliśmy, kiedy już trzeba było się żegnać. nie chciał mi podawać kurtki, która wisiała tuż koło niego ale i ta kazał mi zapinać się pod samą szyję i poprawiał szalik. wychodziliśmy, kiedy na dworze było już ciemno. pozwalał mi trzymać go mocno za ramię, kiedy przechodziliśmy przez nieoświetloną część parku . zawsze wtedy mnie straszył , że ktoś się chowa za drzewami albo za nami idzie. żegnał mnie buziakiem i znikał wbiegając po schodach do autobusu . zostawiał mnie z tą piosenką w słuchawkach, zstęsknionymi już ustami , dłońmi i sercem .

Mam ochotę nałożyć bluzkę w... teksty

zakochana888 dodano: 26 września 2012

Mam ochotę nałożyć bluzkę w której będzie mi widać cycki , palić jednego szluga za drugim , pójść na imprezę , gdzie będą się pieprzyć na każdym kroku , a ja z piwem w ręku będę robić z siebię idiotkę . wrócić do domu , rozpłakać się i pijana zadzwonić do Ciebie i powiedzieć co czuję . mieć wszystkich w dupie , nie zważać na to , czy przeklinam przy kimś mi ważnym , kurwa tak zrobię..

Kocham Cię mimo tej odległości.... teksty

zakochana888 dodano: 25 września 2012

Kocham Cię mimo tej odległości. Nadal pamiętam nasze pierwsze spotkanie. To, w jaki sposób złapałeś mnie za rękę, a po moim ciele przeszło miliony ciarek. Gdy w nieoczekiwanym momencie pocałowałeś mnie. Oświadczyłeś się na polnej drodze, podając mi "trzylistną" koniczynę. Obiecałeś ,że zawsze będziemy razem. Te ciepło, które czułam za każdym razem ,gdy mnie do siebie tak mocno przytulałeś. Nigdy nie puściłeś mojej ręki. Cały czas czułam, że kochasz,że Ci zależy. I nadal to czuję. Mimo tej odległości, która jest między nami , to trwam nadal w tym związku. Bo naprawdę kocham. I czuję ,że Ty też. ~zakochana888

  Miałaś nie palić .    Miałeś... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

- Miałaś nie palić . - Miałeś kochać na zawsze .

Generalnie   to leżąc już w... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Generalnie , to leżąc już w łóżku i próbując zasnąć , Analizuję każdą minutę danego dnia , Zastanawiając się co zrobiłam źle , A co dobrze , dodając ' co by było gdyby' Nigdy nie chciałam niczego Ci niszczyć , Chciałam Ci tylko powiedzieć , że tęsknię .

Płacz wieczorami dawał mi... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Płacz wieczorami dawał mi wspomnienia. Wspomnienia, do których mogłam wrócić jedynie myślami.

Najbardziej przygnębiające są te... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Najbardziej przygnębiające są te wieczory , kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz sie czy tak na prawdę go kochasz , czy to tylko złudzenie .

Dlaczego tak jest  że kiedy... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego zwykłego człowieka, nagle staje się On w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym. Kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć na prawdę? A gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi. Wywiera on taki wpływ, taki mocny.. że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic, że nic się nie stało, że damy radę .

Pijana płaczem zasnęła z głową... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Pijana płaczem zasnęła z głową opartą o stertę wspomnień .

Kłamiesz   jak farba do włosów .... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Kłamiesz , jak farba do włosów . Miał być blond , a wyszły rude . Tak samo z Tobą - miałam być szczęśliwa , a płaczę .

Stoisz . Widzisz go . Chcesz... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Stoisz . Widzisz go . Chcesz dotknąć , a jednak wiesz , że nie możesz .

Ty udajesz  że nie widzisz . Ja... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2012

Ty udajesz, że nie widzisz . Ja udaję, że nie czuję ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV