głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Siedziałam na balkonie i czytałam książkę nagle dostałam sms a od przyjaciółki czy chcę iść nad jezioro . Zgodziłam się w pośpiechu ubrałam bikini wzięłam telef

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Siedziałam na balkonie i czytałam książkę nagle dostałam sms a od przyjaciółki czy chcę iść nad jezioro . Zgodziłam się w pośpiechu ubrałam bikini wzięłam telefo
Siedziałam na balkonie i czytałam... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Siedziałam na balkonie i czytałam książkę , nagle dostałam sms-a od przyjaciółki czy chcę iść nad jezioro . Zgodziłam się , w pośpiechu ubrałam bikini , wzięłam telefon i pobiegłam nad wodę . Niestety gdy tylko doszłam zobaczyłam go ze swoimi kumplami chciałam już zawrócić do domu , ale spostrzegła mnie przyjaciółka od razu zrozumiała o co chodzi, zaprowadziła mnie na kładkę jakieś 20 metrów od niego. Oczywiście nie była już na niej sama tylko z jakimiś sexi kolegami . Po poznaniu ich, postanowiłam popływać, a jeden pan, który mi się spodobał skoczył za mną do wody . Spoglądając na niego zobaczyłam jak połyka mnie wzrokiem , mój kolega wiedząc o co chodzi podpłynął do Ciebie i powiedział ` żałuj [CENZURA] ` i myśląc, że nic nie widzę, podpłynął do mnie.

Nie bojąc się ryzyka.Ryzyka... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Nie bojąc się ryzyka.Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie.

czasami mam wrażenie  że nie... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

czasami mam wrażenie, że nie żyję. że moje życie jest jakąś denną kopią, kopii. stoję obok. słyszę, czuję. ale nie jestem w stanie wykrzesać z siebie żadnej reakcji. tak jakbym stała obok ciała. moja podświadomość ma włączony tryb czuwania, ten który nie pozwala mi na racjonalne myślenie. ten, który wyprał mnie z uczuć dokładnie tak jak pierze się swoje ulubione jeansy.

ie płaczę łzami. kiedy jest mi... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

ie płaczę łzami. kiedy jest mi źle wylewam z siebie hektolitry uczuć w postaci cieczy. dawkuję sobie je na maleńkie krople, subtelnie spływające po moich policzkach. siadam w kącie pokoju i dmucham do kubka kakao, przekonując je aby wreszcie wystygło. trenuję taktykę nie myślenia. nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ciężkie, są ciosy zadane przez samą siebie. nawet nie wiesz jak jest ciężko, kiedy nawet cholerny dywan kojarzy mi się z Tobą. przecież to na nim znalazłeś mnie w środku nocy, kiedy usnęłam nad książkami ucząc się na podłodze. przecież to wtedy, położyłeś się obok mnie i zrobiłeś mi te perfekcyjne ściągi, które uratowały mnie niczym superbohater z kreskówki.

dziewczynka  gdy stanie się kobietą... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się po świecie. A w szczególności zrozumie,że gdy ją boli, to tak naprawdę nie boli. Gdy jej sie chce, to tak naprawdę jej się nie chce, a gdy nie chce, to właśnie chce. Gdy płacze, to histeryzuje i jest niewdzięczna. Gdy się na coś nie zgadza to jest wredna i cyniczna. Gdy się cieszy, to się wygłupia albo jest pijana. Gdy chce ładnie wyglądać to się mizdrzy, a gdy kimś się zainteresuje, to się puszcza. Gdy się wstydzi, to jest głupia, a gdy się nie wstydzi to jest bezwstydna. Gdy się przy czymś upiera, to przesadza,a gdy się nie upiera, to nie wie, czego chce. Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna. Gdy ma ochote na seks, to jest suką, a gdy nie ma ochoty na seks, to też jest suką. Jeśli chce być kimś-to znaczy,że przewróciło jej się w głowie, a jak nie chce być kimś, to jest głupia kurą. Jesli jest sama, to znaczy że nikt jej nie chciał, a jesli jest z kimś, to znaczy że cwana. Trwa ładowanie. Proszę czekać...

Choć ten jeden raz   pokaż  że ci... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Choć ten jeden raz , pokaż, że ci zależy . ! ♥♥♥

Do dziewczyny mojego chłopaka:... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Do dziewczyny mojego chłopaka: Będziesz trzymała Go za rękę, ale to ja pierwsza tuliłam Jego dłoń. Będziesz z Nim szła przez miasto, ale ludzie będą moją postać pamiętać. Będziesz całować Jego usta ale to ze mną przeżył swój pierwszy pocałunek. Będzie Mu smutno, będziesz go pocieszać ale będzie pamiętał jak ja to robiłam. Przedstawi cię swojej rodzinie, ale oni będą pamiętać moment gdy mnie poznali. Będziesz całowała Jego ciało. Ale on wspomni gdy ja to robiłam. BĘDZIESZ GO BARDZO MOCNO KOCHAĆ ale to ja pierwsza oddałam mu duszę i serce. Będziesz próbowała zrobić coś oryginalnego, ale to ja kiedyś się dla Niego pocięłam. Będzie patrzył w twoje oczy ale przypomni sobie moje. Będzie czuł twój zapach ale podświadomie poczuje moje perfumy. Nie wymażesz mnie z Jego wspomnień. A gdy kiedyś będzie płakał, przybiegniesz do Niego, ale On się odwróci, nie pytaj dlaczego. Bo tam już będę ja. Sama dobrze wiesz, że o pierwszej miłości nikt nie zapomina. Nie smuć się jestem tylko wspomnieniem..

Nawet nie zauważysz  że mnie nie... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Nawet nie zauważysz, że mnie nie będzie.

Największa  głęboka i najbardziej... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Największa, głęboka i najbardziej odczuwalna samotność człowieka jest wtedy, kiedy nikt go nie rozumie.

Miłość? Jak będę chciała... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Miłość? Jak będę chciała pocierpieć to przytrzasnę sobie rękę drzwiami.

Niektórzy myślą  że nie warto... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Niektórzy myślą, że nie warto się już starać, gdy osiągnie się cel.

Dokądkolwiek pójdziesz  nie... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2011

Dokądkolwiek pójdziesz, nie uciekniesz przed sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV