głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 czasem kiedy mówię u mnie w porządku chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział “wiem że wcale tak nie jest” Oduczyłeś mnie palić

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
czasem kiedy mówię u mnie w porządku chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział “wiem że wcale tak nie jest”
czasem kiedy mówię  u mnie w... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

czasem kiedy mówię "u mnie w porządku" chciałabym żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział “wiem, że wcale tak nie jest”

Oduczyłeś mnie palić  nazywałeś... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

Oduczyłeś mnie palić, nazywałeś mnie głupolem i łobuzem, przyzwyczaiłeś mnie do swojego oddechu na moim karku. Zawsze poprawiałeś mi szalik i zapinałeś kurtkę po samą szyję, robiłeś najlepszą herbatę i zawsze miałeś przy sobie chusteczkę - dla mnie, a co najważniejsze zawsze przy mnie byłeś. A teraz odchodzisz czuję się jak sierota bez serca, rąk i nóg.

Szkoda  że nie ma cukierków o smaku... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

Szkoda, że nie ma cukierków o smaku Jego pocałunków.

Wierzyć w miłość po stracie... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

Wierzyć w miłość po stracie miłości to znaczy o niej marzyć, nie wmawiać sobie , że nic już nie ma dalej , choć wtedy tak się wydaje. Przecież miłość można dostać jeszcze raz i też można ją nazwać wielką , potężną, silną, nierozerwalną, wieczną , prawdziwą. Bardzo boli mnie serce, gdy mówisz mi , że pierwsza miłość jest jednak tą pierwszą. Wszystkie miłości są piękne, a najpiękniejsza jest ta, która jest spełniona.

Ogrzewasz moje zmarznięte policzki... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

Ogrzewasz moje zmarznięte policzki nawet gdy sam masz zimne ręce.

nie wiedziałam  że potrafię nie... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

nie wiedziałam, że potrafię nie krzyczeć, nie przeklinać, nie trzaskać drzwiami, nie płakać na zawołanie. od czterech miesięcy przecież właściwie robiłam tylko to.

 Bo nas połączyła chemia... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

-Bo nas połączyła chemia -Hormony? -Nie, etanol.

Miałam być doskonała. Miałam... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

Miałam być doskonała. Miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać. Miałam nie płakać. Nie żądać. Cieszyć się chwilą. Mało mówić. Dużo się śmiać. Ale w końcu i mi czasami brakuje sił.

 Czym się różni kobieta od... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

przepraszam.  nie jestem w stanie... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

przepraszam. nie jestem w stanie rozmawiać. nie jestem w stanie żyć...

 Kocham Cię.   wyszeptała niemalże... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

-Kocham Cię. - wyszeptała niemalże cała drżąc. Czekając na jego reakcję dostrzegła w jego oczach zdumienie, zakłopotanie i jakby smutek. Smutek który dawał jej do zrozumienia że on nie zdobędzie się na takie wyznanie. I chwila, pełna radości i podniecenia która miała być tą najważniejszą nagle stała się pustą i jakże zwykłą chwilą. -Rozumiem. - wydusiła głosem cichym i wydawać by się mogło że niemal martwym. Bez uczuć. Jednak jej serce kołatało jak oszalałe, tysiące myśli szalejących w jej głowie, przyśpieszony puls i łzy cisnące się do oczu. Zdobyła się jedynie na lekki uśmiech wychodząc z pokoju. Zostawiając go samego z kolacją, winem i kominkiem. Z chwilą która miała być tą wyjątkową.

Bez powietrza wytrzymam 30 sekund... teksty

zakochana888 dodano: 11 maja 2011

Bez powietrza wytrzymam 30 sekund więc tylko na tyle możesz odejść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV