 |
zakochana888.moblo.pl
Bez papierosa „zaraz po” seks jest jak „niedokończony”.
|
|
 |
Bez papierosa „zaraz po” seks jest jak „niedokończony”.
|
|
 |
Nie przechodz obojetnie obok pokusy...Moze juz nigdy się nie pojawi.
|
|
 |
Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to wszystko, co mu pozostało.
|
|
 |
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
|
|
 |
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.
|
|
 |
Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce, umieramy z miłości.
|
|
 |
To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kurwa, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.
|
|
 |
O milości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki.
|
|
 |
' You're fuckin' perfect to me. ! '.'
|
|
 |
'Faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, myślą o dziewczynie, na której naprawdę im zależy.'
|
|
 |
' Jeśli kobieta w nocy nie jęczy, to w dzień warczy. '
|
|
 |
'Nie pozwólmy na to, żeby płeć piękna musiała robić pierwszy krok. '
|
|
|
|