głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Śniles mi sie wczoraj..pamietales o mnie ale to byl tylko sen. Tyle tego bylo ze ciezko mi zapomniec o Tb Słonce.. “Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kat

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Śniles mi sie wczoraj..pamietales o mnie ale to byl tylko sen. Tyle tego bylo ze ciezko mi zapomniec o Tb Słonce..
 Śniles mi sie wczoraj..pamietales o... teksty

zakochana888 dodano: 7 października 2011

"Śniles mi sie wczoraj..pamietales o mnie ale to byl tylko sen. Tyle tego bylo ze ciezko mi zapomniec o Tb Słonce..;(((;***"

“Ludzi można z grubsza podzielić... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

“Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. ''

 Chciałabym móc Cię poczuć  teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

`Chciałabym móc Cię poczuć`

  Śpisz?    Nie.    Dlaczego?     Bo... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

- Śpisz? - Nie. - Dlaczego? - Bo nie chcę wkraczać do świata marzeń. - Jak to? - W nim za pięknie jest. ♥

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości.Że kiedy budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce,które mówi Ci dzień dobry.I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym,że to człowiek,który będzie z Tobą przez wszystkie Twoje sny.I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie,bo nic więcej nie potrzeba.I te pocałunki,które za każdym razem smakują inaczej,jakby każdy był tym pierwszym.I piękne jest to,że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu,że spotkało się osobę,na którą czekało się od urodzenia.

Dlaczego tak jest że kiedy... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

Dlaczego tak jest,że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś,dla jednego,zwykłego człowieka,nagle staje się on w naszych oczach kimś lepszym,kimś wspaniałym,kimś zbyt idealnym,by mógł istnieć naprawdę.? Gdy sądzimy,że już nic nie może zepsuć tego szczęścia,wtedy ten zwyczajny,szary człowiek zadaje nam cios,po którym nie umiemy się pozbierać,choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi.Wywiera on taki wpływ,taki mocny,że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć,że to nic,że nic się nie stało,że damy radę.?

I nigdy nie mów że kochasz tylko po... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

I nigdy nie mów,że kochasz tylko po to,żeby kogoś pocieszyć.Nigdy nie mów o wspólnych nocach,skoro wiesz,że jednak nie chcesz.Nigdy nie zostawiaj pijanego,skoro wiesz,że sam pijesz.Nigdy nie mów,że Cię nie ma,lecz po prostu powiedz,że nie chcesz rozmawiać.Nigdy nie mów,że wszystko Ci się we mnie podoba,jeśli nie podoba Ci się nic.Nigdy nie mów,że jestem jedyna,wyjątkowa,skoro wiesz,że to gówno prawda.Nigdy nie całuj,jeśli wiesz,że to dla Ciebie nic nie znaczy,bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo.Nigdy nie mów "zapomnij",skoro wiesz,że i tak tego nie zrobię,bo nie chcę i nie potrafię.Nigdy nie mów,że to nie jest takie trudne,jeśli wiesz,że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam.Nigdy nie chciej wracać do starych czasów,skoro wiesz,że niedługo zostawisz,złamiesz serce i powiesz "spierdalaj".Proszę Cię,nie kłam.Czy wymagam za wiele?

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić,bez żadnego konkretnego powodu...Pójść do parku,gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście...Usiąść pod drzewem,patrzeć w niebo...Powiedzieć coś,cokolwiek...bo wiem,że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim...Spojrzeć w Twe oczy...gładzić dłoń...dotykać Twej twarzy...ust...pocałować...Poczuć się jak mała dziewczynka,bezbronna dziewczynka...bezpieczna w Twych ramionach...Chciałabym zapomnieć o tym,co było...żyć chwilą obecną...Pragnę usnąć wtulona w Ciebie...obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię...Czuć, że jestem Ci potrzebna...wiedzieć,ze jestem jedyną... Chcę się z Tobą drażnić...pokłócić...tylko po to,by później się czule pogodzić...I tęsknić wiedząc,ze i Ty tęsknisz...

Nie była ideałem.Nie przypominała... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

Nie była ideałem.Nie przypominała niczego,co piękne.Mówiła,że nie okazuje uczuć,ale robiła to mówiąc o nich.Próbowała być egoistką,bezskutecznie.Żyła po swojemu i chciała kogoś,kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce.Nie chciała wiele,chciała jedynie mieć wszystko.Nie chciała podbić świata,tylko by ktoś go podbił dla niej,owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.Chciała spokojnego życia,w którym ciągle będzie się coś działo.Chciała żyć długo,ale nie dożyć starości.Umrzeć po cichu,ale żeby każdy o tym wiedział.

I nagle zrozumiałam że to co czuje... teksty

zakochana888 dodano: 6 października 2011

I nagle zrozumiałam że to co czuje to nic przerażającego to tylko obawa że czuje jak normalny człowiek.Co czuje? Czy go kocham? Skoro za nim tęsknie...skoro gdy przez kilka minut nie odpowiada na wiadomość dostaje szału! Przyzwyczajeniee?...Do tego ze zawsze jest że zawsze słucha i doradzi,do tego ze zawsze widzi wyjście z każdej sytuacji...do tego że czasem pisze tak słodkiego esa że aż chcę się go pocałować stał się moim ideałem każdego porównuje do niego A on nie jest do nikogo porównywalny ... Bo jest jedyny...< 3

'so  try to fly away with me.' teksty

zakochana888 dodano: 4 października 2011

'so, try to fly away with me.'

' jesteś najsłodszym zakłopotaniem... teksty

zakochana888 dodano: 4 października 2011

' jesteś najsłodszym zakłopotaniem moich myśli'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV