głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 ... jego puste od ćpania oczy patrzą głęboko w moje i staram się w nich odnaleźć moje łzy ale nic nie widzę. Nie kocham nikogo i obijam się nie usiłuję ganiać

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
... jego puste od ćpania oczy patrzą głęboko w moje i staram się w nich odnaleźć moje łzy ale nic nie widzę.
 ...  jego puste od ćpania oczy... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

[...] jego puste od ćpania oczy patrzą głęboko w moje i staram się w nich odnaleźć moje łzy, ale nic nie widzę.

Nie kocham nikogo i obijam się  nie... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Nie kocham nikogo i obijam się, nie usiłuję ganiać za rozrywkami ani ukrywać prawdy, życie to jedno wielkie bagno, a każdy przebłysk świadomości jest katorgą.

Rzeczy  które widzimy  ...  to te... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Rzeczy, które widzimy [...] to te same rzeczy, które istnieją w nas. I nie ma żadnej innej rzeczywistości prócz tej, jaką mamy w sobie. Dlatego też większość ludzi żyje tak nierealnie, ponieważ zewnętrzne obrazy uważają za rzeczywistość, a swego własnego świata wcale nie dopuszczają do głosu. Można być wtedy nawet szczęśliwym. Lecz z chwilą, gdy pozna się już raz tamto, inne, nie ma się już wyboru i nie może iść drogą, którą obiera większość. Sinclairze, droga owej większości jest łatwa, a nasza trudna. Chodźmy.

Kiedy otarłem łzy  byłem już... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Kiedy otarłem łzy, byłem już innym człowiekiem.

Niezależność. Przecież ona nie... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Niezależność. Przecież ona nie istnieje na zewnątrz, ale wewnątrz nas. Jeśli wewnętrznie zależę od czegokolwiek lub kogokolwiek nie pomogą mi nawet najbardziej sprzyjające warunki.

Chodzi o to  by być miłością  a... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Chodzi o to, by być miłością, a nie mieć miłość. Wtedy mamy pewność, że tego chcemy, a nie dlatego, że tego wymagają konwenanse.

Miłość mówiła mi „Jestem... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Miłość mówiła mi „Jestem wszystkim i niczym. Jestem jak wiatr i nie mogę wejść tam, gdzie okna i drzwi są zamknięte.” Tłumaczyłem miłości „Przecież jestem otwarty!” „Wiatr jest utkany z powietrza – szeptała. – W twoim domu jest powietrze, lecz wszystko zaryglowałeś na cztery spusty. Meble pokrywa kurz, wilgoć niszczy obrazy i plami ściany. Ty nadal oddychasz i znasz jakąś część mnie, ale ja nie jestem częścią, jestem całością, a tej nie poznasz nigdy”.(...) ponieważ byłem pusty, wiatr przyniósł mi wiele nowego – dźwięki, których nigdy nie słyszałem, ludzi, których wcześniej nie znałem. odnalazłem dawną radość życia, bo uwolniłem się od mojej historii osobistej, zniszczyłem akomodatora, odkryłem, że tak jak nomadzi i szamani na stepie, jestem w stanie błogosławić innych ludzi. Odkryłem, że czuję się dużo lepiej, że jestem silniejszy, niż sądziłem. Czas wytrąca z rytmu tylko tych, którzy nigdy nie mieli odwagi iść w swoim własnym tempie.

Trzeba umieć zauważyć  kiedy... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. Zakończyć cykl, zatrzasnąć drzwi, zamknąć rozdział – nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło.

Czy można mieć miłość? Gdyby... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Czy można mieć miłość? Gdyby miało to być możliwe, wówczas miłość powinna być substancją, rzeczą, którą można mieć, posiadać, którą można owładnąć. Prawda jest jednak taka, że nie istnieje rzecz zwana „miłością”. „Miłość” ogólnie rozumiana jest abstrakcją, rodzajem bogini, z którą kłopot polega na tym, że nikt jej jeszcze nigdy nie widział. W rzeczywistości istnieje tylko akt kochania. Miłość jest twórczą aktywnością. Zakłada troskę, wiedzę, reagowanie, afirmację i radość – nakierowane na osobę, drzewo, obraz, ideę. Kochać oznacza powoływać do życia, powiększać jej lub jego życiową aktywność. Jest to proces samoodnawiający się i samonapędzający.

Pamięta  że siedziała obok niego... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Pamięta, że siedziała obok niego sparaliżowana tym, co usłyszała, i zastanawiała się, dlaczego akurat teraz nie czuje ani współczucia, ani złości, ani nienawiści. Ani nawet miłości. Czuła jedynie strach. Zwykły biologiczny strach. Bała się, że ten człowiek mógłby kiedyś zniknąć z jej życia.

Od pierwszego spotkania z nim czuła... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Od pierwszego spotkania z nim czuła w jego obecności nieodparte, niemal cielesne pragnienie dotyku i towarzyszące temu podniecenie.

Dla chwili namiętności potrafi... teksty

zakochana888 dodano: 25 października 2011

Dla chwili namiętności potrafi kompletnie pozostawić wszelką odpowiedzialność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV