głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 to nie jest tak że się zmieniłam.. to Ty patrzysz na mnie inaczej. kiedy byłam mała chciałaniczką ale zamki są drogie buty obcierają.. a książe jakiś niedorobio

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
to nie jest tak że się zmieniłam.. to Ty patrzysz na mnie inaczej.
to nie jest tak  że się... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

to nie jest tak, że się zmieniłam.. to Ty patrzysz na mnie inaczej.

kiedy byłam mała chciałaniczką... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

kiedy byłam mała chciałaniczką, ale zamki są drogie, buty obcierają.. a książe jakiś niedorobiony..

Przychodzi dzień  kiedy budzisz się... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

Przychodzi dzień, kiedy budzisz się rano i wiesz, że On już nie czeka..

świat pewnie pęknął by ze... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

świat pewnie pęknął by ze śmiechu, gdyby się dowiedział, że chcesz do mnie wrócić po tym wszystkim. ;D

Jaki okrutny masochizm każe ludziom... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

Jaki okrutny masochizm każe ludziom się kochać? ;|

kiedy przyszłam do szkoły  po mojej... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

kiedy przyszłam do szkoły, po mojej, ponadtygodniowej nieobecności, na mój widok, uśmiechnął się, po czym podszedł do mnie, przytulił mnie i nerwowo zaczął grzebać w plecaku, szukając czegoś. po chwili wyciągnął małą, kolorową torebeczkę. wręczył mi ją i powiedział: 'długo cię nie było, chciałem dziś wpaść i dać ci to, bo wiesz. dziś mija rok, odkąd jesteśmy razem'. uśmiechnął się nerwowo, pocałował i poszedł pod klase. ciekawa tego, co było w środku, wyjęłam, dość duże, pudełeczko ze złotym napisem APART. otworzyłam je, a przed moimi oczami pojawiła się złota brasoletka, z wygrawerowaną datą sprzed roku, a z drugiej strony, nasze inicjały. z oczu poleciały mi łzy. zauważył to spod swojej klasy, podszedł do mnie i przytulił, po czym do ucha wyszeptał mi kojące słowa 'kocham cię i będę przy tobie zawsze, skarbie, obiecuje'. - takie nierealne ..

godzina 3:00 w nocy  dźwięk sms... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

godzina 3:00 w nocy, dźwięk sms zerwał mnie z łóżka. wstałam, popatrzyłam na ekran i pokazało się jego imię. myślałam że umrę ze szczęścia jak przeczytałam jego treść. dwie minuty po odczytaniu, zadzwonił. odebrałam pierwsze jego słowa ' odpowiedz, kochasz mnie? ' chwile milczałam, rozpłakałam się i odpowiedziałam że nie wie nawet jak bardzo, nie wie jaki jest dla mnie ważny. a kiedy powiedziałam że kocham go najmocniej na świecie, kazał mi wyjść na balkon. wyszłam i pod nim stał on, krzycząc że mnie kocha. piękne, nie? tylko szkoda że mi się to śniło.

PIEPRZ ICH !.Kompletnie. Nie... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

PIEPRZ ICH !.Kompletnie. Nie potrzebujesz ich. Jesteś najfajniejszą laską na tej półkuli. PIEPRZ ICH ! PIEPRZ ICH !PIEPRZ ICH ! Poważnie. Nie możesz pozwolić, żeby takie dupki rządziły twoim życiem. .

Kocham Cię . No i kto teraz jest... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

Kocham Cię . No i kto teraz jest hardcorem ?

Kochanie  mam prośbę... Przekaż... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

Kochanie, mam prośbę... Przekaż swojej lasce, że jak jeszcze raz zareaguje śmiechem na mój widok, to jej tak wy.je.b.ie, że pomyli wakacje z feriami zimowymi...I się skończy, NARODOWY DZIEŃ OCHRONY KU.RE.W.ST.W.A.

wydaje ci się że znasz go jak nikt... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

wydaje ci się że znasz go jak nikt inny, aż tu pewnego dnia jego zachowanie wzburza twoją koncepcję. zauważasz zmiany jakich dokonał w swoim charakterze. stał się taki stanowczy, wyrozumiały, litosny. masz pewien dylemat, bo nie możesz w żaden sposób dostrzec przyczyny tej odmiany. jednak obstawiasz kilka wersji: "może po prostu dojrzał?", "może wydarzył się coś, co dało mu do zrozumienia jakim jest dupkiem?". (nie wiesz) istnieje bowiem jeszcze jeden pomysł, którego nie dopuszczasz, o którym wolisz nie myśleć. "może spotkał kogoś dla kogo jest w stanie poświęcić 'bycie sobą' czego nie mógł zrobić dla mnie?" .. powoli dociera do ciebie kłamstwo jakim cię obdarzył mówiąc, że nigdy niczego nie będzie udawał. : ** < 33

Czasami musimy przestać analizować... teksty

zakochana888 dodano: 29 października 2011

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV