głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 siedzieliśmy przytuleni na środku boiska była gorąca lipcowa noc. wyszeptałes mi na ucho że 'słońce jest tylko jedno i tylko ja zawsze nim będę'. wczoraj siedzi

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
siedzieliśmy przytuleni na środku boiska była gorąca lipcowa noc. wyszeptałes mi na ucho że 'słońce jest tylko jedno i tylko ja zawsze nim będę'. wczoraj siedziałam
siedzieliśmy przytuleni na środku... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

siedzieliśmy przytuleni na środku boiska, była gorąca lipcowa noc. wyszeptałes mi na ucho, że 'słońce jest tylko jedno i tylko ja zawsze nim będę'. wczoraj siedziałam z browarem i fajką w ręce a ty grałeś w nogę, nie mając pojęcia, że czytam twoje esy. kurwa, bolało gdy w esie do jakiejś kurwy pojawiło się to jebane "SŁOŃCE". '

Byli na imprezie. Osobno. Ona... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Byli na imprezie. Osobno. Ona tańczyła z kim popadnie, on stał pod ścianą mierząc ją wzrokiem. W końcu nie wytrzymał, wziął dziewczynę w ramiona sycząc cicho - Jestem zły i zazdrosny. Zadowolona?- Wtuliła się w jego szyję - Bardzo. - Odpowiedziała, czując, jak coraz to mocniej przyciska ją do swojej klatki piersiowej. - Nie chcę Cię stracić, rozumiesz? - Przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać..

Chce nieustannie gubić się pod... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Chce nieustannie gubić się pod Twoja bluzą. Wchłaniać Twój zapach , tuląc się mocno do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć , że cokolwiek by się działo , mogę tam zostać , bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu .

.Uwielbiała gdy przepuszczał ją w... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

.Uwielbiała,gdy przepuszczał ją w drzwiach.Ubóstwiała noszenie jego bluz.Śmiała się z jego opowieści,jak za bardzo wczuwał się w rolę.Lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy.Kochała Jego zapach.Przepadała za patrzeniem w jego błękitne oczy.

Nazywam go szczęściem  chociaż to... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Nazywam go szczęściem, chociaż to on przynosi mi najwięcej bólu.

Najbardziej lubiła te chwile  kiedy... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

Nie dam skurwysynowi satysfakcji... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Nie dam skurwysynowi satysfakcji , że mnie zranił . pomimo , że łzy same lecą po policzkach , serce krwawi , a ja nie mam chęci do życia , kiedy go zobaczę , zacisnę zęby i udam najszczęśliwszą dziewczynę na świecie.

Był jak papieros  szybko uzależnił... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Był jak papieros, szybko uzależnił, kosztował wiele i zbyt szybko się skończył.

Jeśli już powiedziałeś mi żegnaj... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Jeśli już powiedziałeś mi żegnaj to nie wracaj nigdy więcej. Nie chcę znów cierpieć po tym jak odchodzisz po raz kolejny zresztą.

I nagle nienawidzisz siebie... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

I nagle nienawidzisz siebie, nienawidzisz się z całego serca choć jeszcze przed chwilą czułeś się fantastycznie, czujesz że nie masz nic, nie masz nikogo, jesteś nikim.

i kolejny raz się na Tobie... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

i kolejny raz się na Tobie zawiodłam, płakałam, przeklinałam, paliłam. dodałeś kolejną ranę do kolekcji, a ja pomimo tego dalej zrobiłabym wszystko by być w Twoich ramionach.

Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnisz.... teksty

zakochana888 dodano: 10 sierpnia 2013

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnisz. Chcę, żebyś wiedział, że moje serce wciąż tu jest i czeka na Ciebie. Widzę Cię z uśmiechem na twarzy. To tylko moja wina, że pozwoliłam Ci odejść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV