głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Cierpisz. Nie współczuję Ci i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia bo podobno nic się nie dzieje bez przyczyny. Mówi że tęskni. Zapomina że sam pozwolił mi o

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Cierpisz. Nie współczuję Ci i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia bo podobno nic się nie dzieje bez przyczyny.
Cierpisz. Nie współczuję Ci  i nie... teksty

zakochana888 dodano: 11 września 2013

Cierpisz. Nie współczuję Ci, i nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia, bo podobno nic się nie dzieje bez przyczyny.

Mówi  że tęskni.   Zapomina  że... teksty

zakochana888 dodano: 11 września 2013

Mówi, że tęskni. Zapomina, że sam pozwolił mi odejść.

I dotknij mnie i pocałuj mnie i... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

I dotknij mnie i pocałuj mnie i zapewnij mnie utwierdź mnie w tym, że chcesz. Właśnie mnie. Całą, od stóp do głów, z milionami wad i zaledwie z jedną zaletą, którą jest fakt, że mam serce. Serce, które tak niemożliwie mocno Cię kocha.

Uwielbiam sposób w jaki na mnie... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Uwielbiam sposób w jaki na mnie patrzy, uwielbiam sposób w jaki pachnie, uwielbiam sposób w jaki się ubiera, uwielbiam sposób w jaki rozmawia ze mną, uwielbiam sposób w jaki mnie przytula, uwielbiam sposób w jaki się uśmiecha, uwielbiam sposób w jaki mnie kocha.

Zatęsknisz za moim obrażaniem się... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Zatęsknisz za moim obrażaniem się co 5 minut, złoszczeniem się o drobnostkę, ciągłego narzekania, że nie mam w co się ubrać. Będziesz pisał, dzwonił i prosił abym się odezwała. Będziesz siedział tak jak ja ze łzami w oczach i roztrzęsionymi dłońmi i udawał, że jest dobrze a w środku serce będzie rozwalane na kawałeczki. Spojrzysz w tył zauważając wszystkie swoje błędy, nadejdzie Cię ochotę strzelenia sobie w głowę ale nie zrobisz tego. Nadal będziesz czekał, martwił się i pragnął dostać ode mnie choć głupią kropkę w wiadomości. Więc nie ciesz się, że teraz to ja płaczę i tęsknie bo w końcu sam mówiłeś, że jak ja to i ty. Ale różnica jest taka, że to ja zawsze byłam silniejsza może nie fizycznie ale psychicznie i nie chciałabym życzyć Ci źle ale powodzenia bo z tym nie wygrasz.

Kiedy wstaniesz rano  zrobisz kawę... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Kiedy wstaniesz rano, zrobisz kawę po czym wylejesz ją na białą pościel- będę Cię Kochać. A jeśli kiedyś przypadkiem wrzucisz czerwoną skarpetkę do białego prania w którym będzie moja ulubiona sukienka i wszystko zafarbuje- będę Cię Kochać. Kiedy powiem "ścisz telewizor" a ty tego nie zrobisz- będę Cię Kochać. I nawet jeśli kiedyś wrócę zmęczona z pracy a ty nie zostawisz mi klucza do mieszkania- będę Cię Kochać. Każdego dnia, każdej nocy, nawet jeśli będziesz chrapał. A jeśli kiedyś spojrzysz na mnie i będę zmęczona życiem wiedz że nawet wtedy moja miłość nie zmalała bo znalazłam cię chociaż nie szukałam i dopiero teraz wiem jak Cię potrzebowałam. Nie zamierzam tego stracić- będę z tobą już zawsze.

Trochę mnie pokochaj i trochę mnie... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Trochę mnie pokochaj i trochę mnie polub, przypomnij mi ile jestem warta, przypomnij jaka potrafię być fantastyczna, udowodnij, że nadal umiem zatrzymywać ludzi, przypomnij to wszystko co o sobie zapomniałam, wystarczy żebyś bywał i żebym nie musiała nic mówić, żebyś po prostu wiedział jak się ze mną obchodzi.

nigdy nie idź ze spuszczoną... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

nigdy nie idź ze spuszczoną głową. tyle może Cię ominąć, a może właśnie idzie ktoś, kto doceni Twoją niestaranną fryzurę, naturalną cerę, niestarannie zawiązane sznurówki i wypadające słuchawki?

Nie chcę się narzucać  pisać... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Nie chcę się narzucać, pisać, dzwonić, prosić o spotkanie, które i tak prawdopodobnie nic nie zmieni. Chcę, żebyś za mną zatęsknił, żebyś chociaż w jakimkolwiek stopniu odczuł brak mojej osoby. Żebyś kiedyś zdał sobie sprawę, że to właśnie ja dawałam Ci największe szczęście.

Ideału nie szukam  ale idioty też nie. teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Ideału nie szukam, ale idioty też nie.

Chcę  żebyś był obok. Nie musisz... teksty

zakochana888 dodano: 10 września 2013

Chcę, żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów, organizować romantycznych kolacji, czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać, że naprawdę mnie kochasz i udowadniać tego na każdym kroku. Wystarczyłoby mi Twoje najpiękniejsze spojrzenie i pocałunek, który czułabym przez resztę dnia na ustach.

Nadgarstki zacięte  dużo dość... teksty

zakochana888 dodano: 9 września 2013

Nadgarstki zacięte, dużo dość szybko spływającej krwi, a to wszystko przez tą cholerną słabość. I nie chęć do życia. Uratujesz mnie? Czy pozwolisz spaść mi na dno? Tylko nie mów, że mój los jest Ci obojętny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV