głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Nie przyzwyczajaj się. Wszystko i tak prędzej czy później chuj strzeli. Kolejne rozczarowanie? w zasadzie to już nawet nie boli. nie łamie serca. nie zadaje kol

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Nie przyzwyczajaj się. Wszystko i tak prędzej czy później chuj strzeli.
Nie przyzwyczajaj się. Wszystko i... teksty

zakochana888 dodano: 4 stycznia 2014

Nie przyzwyczajaj się. Wszystko i tak prędzej, czy później chuj strzeli.

Kolejne rozczarowanie? w zasadzie  to... teksty

zakochana888 dodano: 4 stycznia 2014

Kolejne rozczarowanie? w zasadzie, to już nawet nie boli. nie łamie serca. nie zadaje kolejnych ran. nie rozdrapuje blizn. nie łamie żeber. nie działa.

Gdy przychodzi ta cholerna chęć... teksty

zakochana888 dodano: 3 stycznia 2014

Gdy przychodzi ta cholerna chęć wykrzyczenia całemu światu prawdy, którą ukrywam w środku, zjawia się myśl, że przecież i tak nikogo to nie obchodzi, nie warto.

Uwielbiam leżeć w Jego pokoju  na... teksty

zakochana888 dodano: 3 stycznia 2014

Uwielbiam leżeć w Jego pokoju, na łóżku, wtulona w Jego ramiona. Kiedy panuje zupełna cisza i słychać tylko nasze przyspieszone oddechy i nieregularne bicia serca.

 Przepraszam.   Za co?   Za zep­sute... teksty

zakochana888 dodano: 3 stycznia 2014

-Przepraszam. -Za co? -Za zep­sute święta. -Ale Ty mi wca­le nie zep­sułeś świąt wręcz prze­ciw­nie są cudowne... -Nie kocham Cię już.

Coraz dziwniej smakuje ta wódka... teksty

zakochana888 dodano: 3 stycznia 2014

Coraz dziwniej smakuje ta wódka, mieszająca się z kolejnymi łzami o słonym posmaku.

Cześć  wstaję rano  już mam... teksty

zakochana888 dodano: 2 stycznia 2014

Cześć, wstaję rano, już mam dość. Kolejny dzień, znowu to samo jak na złość.

  Co się dzieje z człowiekiem gdy... teksty

zakochana888 dodano: 2 stycznia 2014

- Co się dzieje z człowiekiem gdy pęka mu serce? - Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham, z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

Prawda jest taka  że lotniska... teksty

zakochana888 dodano: 2 stycznia 2014

Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej prawdziwych modlitw, niż ściany kościołów.

Budzisz się rano i nie jesteś w... teksty

zakochana888 dodano: 2 stycznia 2014

Budzisz się rano i nie jesteś w stanie dotknąć dłonią ŻADNEJ części swojego ciała, brzydzisz się siebie bardziej niż wszystkich kloszardów z ulicy. Podchodzisz do lustra i masz ochotę je rozbić, gołą ręką, nienawidzisz tego odbicia. Nienawidzisz wszystkiego. Tego, na co właśni patrzysz. Przecież to widać, przecież czujesz każdą ranę. Są tam. Tego co siedzi w Twojej głowie i kazało Ci zrobić to wczoraj i na pewno każe zrobić dziś i każdy dzień zaczyna się tak samo. Czujesz, że wszyscy nienawidzą Ciebie równie mocno jak Ty sama. Wiesz to, po prostu tak jest. Chcesz się od siebie uwolnić, Twój własny umysł Cię zabija, z każdym dniem coraz bardziej skutecznie. Jesteś żywa. Wciąż czujesz każde uderzenie serca i jedyne o czym marzysz, żeby to było ostatnie. Już. Przestań. Wystarczy. Zatrzymaj się. Proszę. Dzień mija. Wracasz do domu, płaczesz, chcesz umrzeć. Kładziesz się do łóżka ze szczerą nadzieją, że rano się nie obudzisz. Ile jeszcze wytrzymasz ? Po co żyjesz ?

NIENAWIDZE SIEBIE ==   PRZESTAJĘ... teksty

zakochana888 dodano: 2 stycznia 2014

NIENAWIDZE SIEBIE ==>> PRZESTAJĘ JEŚĆ ==>> PODDAJĘ SIĘ I JEM ==>> PATRZĘ W LUSTRO ==>> NIENAWIDZE SIEBIE ==>> PRZESTAJĘ JEŚĆ ==>> PODDAJĘ SIĘ I JEM...

Wszyscy wolą obserwować Twój... teksty

zakochana888 dodano: 2 stycznia 2014

Wszyscy wolą obserwować Twój fałszywy uśmiech niż szczere łzy. Wszyscy wolą rozmawiac z bezproblemowym dzieckiem, niż z dziewczyną która ma same problemu.. Zadowalamy się manekinem bez uczuć, zwykłą marionetką bo to prostsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV