głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. M

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im si
Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. I niewielu wie, że one też mają uczucia. I potrafią płakać. Wariatek się nie kocha. Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami. Jestem wariatką.

Trzymam za Ciebie kciuki może... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Trzymam za Ciebie kciuki, może wreszcie zmądrzejesz.

podnoszę się rano z łóżka... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

podnoszę się rano z łóżka, nakładam na rzęsy dużą ilość tuszu, idę do tej dennej szkoły, rozmawiam z ludźmi, czasem się uśmiecham, wracam, jem obiad, ogarniam resztę dnia i przychodzi najgorsze - wieczór. wtedy już sobie nie radzę.

wmawiała sobie że już nigdy sie... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

wmawiała sobie, że już nigdy sie nie zakocha, że już przez żadnego dupka nie będzie płakała po nocach. sama sobie obiecywała, że żaden frajer już nigdy więcej nie przewróci jej świata do góry nogami. naiwna była. żeby sama siebie okłamywać .

Tam gdzie miłość wali głową w... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Tam gdzie miłość wali głową w mur, przyjaźń delikatnym dotknięciem otwiera niejedną furtkę.

Pierwsza zależność  jaka powinna... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Pierwsza zależność , jaka powinna zniknąć z tego świata , a mianowicie to , że zbyt często jesteśmy nikim dla tych , którzy są dla nas wszystkim .

Była adrenalina było ostro i... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Była adrenalina, było ostro, i chyba nas poniosło to chyba nas przerosło.

Nienawidzę w sobie tego że tak... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Nienawidzę w sobie tego, że tak szybko zaczynam zbliżać się do ludzi, że tak szybko przyzwyczajam się do ich obecności, ich rzuconego cześć w moją stronę, do zbitych piątek na osiedlu, do wyznań, które kierują w moją stronę, do nich samych. nie znoszę tego, bo przecież to oczywiste, że każdy w końcu odchodzi. czy jest to świadomy wybór, czy śmierć. ale odchodzi, a ja zostaję z coraz bardziej poszarpaną duszą.

Trzeba być świadomym że w pewnym... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Trzeba być świadomym, że w pewnym momencie niektóre rzeczy mają prawo się po prostu skończyć.

Przyjaciel to ten który pozwala Ci... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Przyjaciel, to ten, który pozwala Ci zostać wariatem do końca.

to cały On mężczyzna którego... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

to cały On, mężczyzna,którego pokochałam na przekór rozsądkowi. jestem tutaj-bo go kocham-tego aroganta i kłamcę ze zdezelowanym sercem.

Każdego dnia czekam. Na uśmiech na... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 maja 2014

Każdego dnia czekam. Na uśmiech, na wiadomość, na spotkanie. Nie poddaję się, ale też nie walczę. Czekam. Łudzę się, że pewnego dnia podejdziesz i powiesz, że czujesz to samo, że tęsknisz, że czegoś ci brakuje, że spróbujesz pokochać. Czekam, choć ta opcja z góry jest już przegrana. Żyję nadzieją, że może jutro dostrzeżesz w moich oczach coś więcej, jakiś błysk, iskierkę, dzięki której zrozumiesz, że potrzeba ci właśnie mnie. Czekam. Nie spiesz się. Jutro też będę to robić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV