głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili gdy przypomnę sobie ile razy przez Ciebie płakała

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili gdy przypomnę sobie ile razy przez Ciebie płakałam doch
W jednym momencie mam ochotę... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.

bywają takie dni i noce  które... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności

Kocham ten moment   w którym... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Kocham ten moment , w którym kawałki Piha , rozpierdalają moje wnętrze do granic

Niby się uśmiecha  niby jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Niby się uśmiecha, niby jest szczęśliwa, niby mówi każdemu że jest ok, to tak na prawdę rozpierdala ją od środka, a z serca pozostały strzępy.

przyszedł i tak po prostu oznajmił... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

przyszedł i tak po prostu oznajmił mi , że chce spróbować jeszcze raz, że ciągle coś do mnie czuje i nie potrafi wygrać z tym uczuciem . powiedział , że nigdy żadnej dziewczyny nie kochał tak długo , że to uczucie jest takie silne , że nie radzi sobie z codziennością . z uśmiechem stwierdził , że ciągle o mnie myśli i pragnie bym była przy nim , spojrzałam przypadkowo na jego ręce w oczy rzuciła mi się obrączka którą jeszcze kilka miesięcy temu podarowaliśmy sobie na znak miłości, uśmiechnęłam się i pokazałam mu swoją dłoń. zdziwił się, że ją noszę. zbliżył się do mnie i wyznał, że kocha. nie mogąc opanować radości złączyłam nasze usta które od dawna mimo rozstania pragnęły siebie nawzajem.

dlaczego ludzie się rozstają? jak... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

dlaczego ludzie się rozstają? jak można kochać, a później nienawidzić. przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. tyle rozmów, tyle wsparcia, tyle sytuacji, tyle wspomnień. tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. i tak po tym wszystkim po prostu koniec? nie znamy się? a po upływie miesiąca kręci go inna panna? no fakt. szczerze kochałeś. przecież to tylko facet nie? brakiem tupetu to Ty nie grzeszysz..

Może i moi przyjaciele gadają z... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Może i moi przyjaciele gadają z delmą, uciekają przed małym głodem i kierują się sercem lub rozumem, ale za to ich kocham.

może mogłoby być trochę inaczej... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

może mogłoby być trochę inaczej, może mogłoby być trochę jak dawniej, może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie.

Za młoda na miłość. Za wybredna... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Za młoda na miłość. Za wybredna na zauroczenie.

Może i nie jestem idealna   może za... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Może i nie jestem idealna , może za dużo pije , jaram , przeklinam , imprezuje , może za dużo we mnie egoizmu , ale mam w głębi siebie wielkie serce , którym potrafię kochać , ale i je potraktowałeś jak największą truciznę .

I czując Cię obok opowiem o... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

I czując Cię obok opowiem o wszystkim, jak często się boję i czuję się nikim.

Zanim zaczniesz się starać  oceń... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Zanim zaczniesz się starać, oceń wartość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV