głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Z Tobą mogę nawet milczeć godzinami. Ważne byś był blisko mnie. Rozejrzyj się dokoła a zobaczysz ludzi bez których ten świat nie mógłby istnieć Miłość kiedyś zn

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Z Tobą mogę nawet milczeć godzinami. Ważne byś był blisko mnie.
Z Tobą mogę nawet milczeć... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Z Tobą mogę nawet milczeć godzinami. Ważne, byś był blisko mnie.

Rozejrzyj się dokoła  a zobaczysz... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Rozejrzyj się dokoła, a zobaczysz ludzi, bez których ten świat nie mógłby istnieć ;)

Miłość kiedyś zniknie  a... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Miłość kiedyś zniknie, a przyjaźń jest wieczna.

Prawdziwa przyjaźń nigdy ciebie nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Prawdziwa przyjaźń nigdy ciebie nie zostawi

mówił  że zaczeka  że poczeka aż... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

mówił, że zaczeka, że poczeka aż się ogarnę, mówił, że będzie mnie kochał mimo tego wszystkiego syfu, który dział się w nas, mówił..

Zabawne  w jak prosty sposób... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Zabawne, w jak prosty sposób pozwoliłyśmy światu Nas poróżnić, nie sądzisz? Niewiarygodne jest dla mnie to,jak wszystkie wspólne plany,które wiązałyśmy z przyszłością prysnęły jak mydlana bańka,zakończyły się jak Nasz ulubiony film. Pamiętam moment,w Naszym życiu,w którym obie cierpiałyśmy niemiłosiernie,przewidując swoją śmierć. Chciałyśmy rzucić się z mostu w białych sukienkach z symboliczną czerwoną różą,pamiętasz? A później obie podnosiłyśmy się z tego dołku,do którego wrzuciło Nas życie. Odkopywałyśmy wielką skrzynię wspomnień,przy której śmiałyśmy się,nie wiedząc czy to ze smutku,czy bólu. Proszę powiedz mi,co się stało z Nami? Czemu to popaprane życie zmieniło mnie,do tego stopnia,że pozwoliło podzielić na Ciebie i mnie,już nie Nas. Dlaczego? Gubię się,tęsknię,naprawdę bardzo za Tobą tęsknię..

W jednym momencie mam ochotę... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.

bywają takie dni i noce  które... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. bywają takie rozmowy, które są wstanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. nie możemy ich przewidzieć. nie możemy się na nie przygotować. czyhają gdzieś na nas, zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności

Kocham ten moment   w którym... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Kocham ten moment , w którym kawałki Piha , rozpierdalają moje wnętrze do granic

Niby się uśmiecha  niby jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Niby się uśmiecha, niby jest szczęśliwa, niby mówi każdemu że jest ok, to tak na prawdę rozpierdala ją od środka, a z serca pozostały strzępy.

przyszedł i tak po prostu oznajmił... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

przyszedł i tak po prostu oznajmił mi , że chce spróbować jeszcze raz, że ciągle coś do mnie czuje i nie potrafi wygrać z tym uczuciem . powiedział , że nigdy żadnej dziewczyny nie kochał tak długo , że to uczucie jest takie silne , że nie radzi sobie z codziennością . z uśmiechem stwierdził , że ciągle o mnie myśli i pragnie bym była przy nim , spojrzałam przypadkowo na jego ręce w oczy rzuciła mi się obrączka którą jeszcze kilka miesięcy temu podarowaliśmy sobie na znak miłości, uśmiechnęłam się i pokazałam mu swoją dłoń. zdziwił się, że ją noszę. zbliżył się do mnie i wyznał, że kocha. nie mogąc opanować radości złączyłam nasze usta które od dawna mimo rozstania pragnęły siebie nawzajem.

dlaczego ludzie się rozstają? jak... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

dlaczego ludzie się rozstają? jak można kochać, a później nienawidzić. przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. tyle rozmów, tyle wsparcia, tyle sytuacji, tyle wspomnień. tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. i tak po tym wszystkim po prostu koniec? nie znamy się? a po upływie miesiąca kręci go inna panna? no fakt. szczerze kochałeś. przecież to tylko facet nie? brakiem tupetu to Ty nie grzeszysz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV