głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Niby się uśmiecha niby jest szczęśliwa niby mówi każdemu że jest ok to tak na prawdę rozpierdala ją od środka a z serca pozostały strzępy. przyszedł i tak po pr

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Niby się uśmiecha niby jest szczęśliwa niby mówi każdemu że jest ok to tak na prawdę rozpierdala ją od środka a z serca pozostały strzępy.
Niby się uśmiecha  niby jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Niby się uśmiecha, niby jest szczęśliwa, niby mówi każdemu że jest ok, to tak na prawdę rozpierdala ją od środka, a z serca pozostały strzępy.

przyszedł i tak po prostu oznajmił... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

przyszedł i tak po prostu oznajmił mi , że chce spróbować jeszcze raz, że ciągle coś do mnie czuje i nie potrafi wygrać z tym uczuciem . powiedział , że nigdy żadnej dziewczyny nie kochał tak długo , że to uczucie jest takie silne , że nie radzi sobie z codziennością . z uśmiechem stwierdził , że ciągle o mnie myśli i pragnie bym była przy nim , spojrzałam przypadkowo na jego ręce w oczy rzuciła mi się obrączka którą jeszcze kilka miesięcy temu podarowaliśmy sobie na znak miłości, uśmiechnęłam się i pokazałam mu swoją dłoń. zdziwił się, że ją noszę. zbliżył się do mnie i wyznał, że kocha. nie mogąc opanować radości złączyłam nasze usta które od dawna mimo rozstania pragnęły siebie nawzajem.

dlaczego ludzie się rozstają? jak... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

dlaczego ludzie się rozstają? jak można kochać, a później nienawidzić. przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. tyle rozmów, tyle wsparcia, tyle sytuacji, tyle wspomnień. tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. i tak po tym wszystkim po prostu koniec? nie znamy się? a po upływie miesiąca kręci go inna panna? no fakt. szczerze kochałeś. przecież to tylko facet nie? brakiem tupetu to Ty nie grzeszysz..

Może i moi przyjaciele gadają z... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Może i moi przyjaciele gadają z delmą, uciekają przed małym głodem i kierują się sercem lub rozumem, ale za to ich kocham.

może mogłoby być trochę inaczej... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

może mogłoby być trochę inaczej, może mogłoby być trochę jak dawniej, może moglibyśmy być dla siebie wsparciem i mogłoby być dobrze i mogłoby być fajnie.

Za młoda na miłość. Za wybredna... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Za młoda na miłość. Za wybredna na zauroczenie.

Może i nie jestem idealna   może za... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Może i nie jestem idealna , może za dużo pije , jaram , przeklinam , imprezuje , może za dużo we mnie egoizmu , ale mam w głębi siebie wielkie serce , którym potrafię kochać , ale i je potraktowałeś jak największą truciznę .

I czując Cię obok opowiem o... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

I czując Cię obok opowiem o wszystkim, jak często się boję i czuję się nikim.

Zanim zaczniesz się starać  oceń... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Zanim zaczniesz się starać, oceń wartość.

Czasem wystarczy mrugnąć  by... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Czasem wystarczy mrugnąć, by przegapić chwilę, która mogła zmienić wszystko.

Kiedyś zamieszkamy razem . Będziemy... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Kiedyś zamieszkamy razem . Będziemy żyć obok siebie . Każdego dnia będziemy zakochiwać się w sobie na nowo . Będziemy coraz lepiej się poznawać . Będziemy się kochać , czasem nie lubić , kłócić i godzić . Będziemy budzić się obok siebie każdego ranka , ciesząc się swoją obecnością . Będziemy ze sobą w najtrudniejszych chwilach , wspierając się nawzajem . Będziemy płakać i śmiać się , a kiedy trzeba będziemy milczeć . Nieważne , co będziemy robić . Ważne , że razem ..

nadchodzi lato. zakończ stare... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

nadchodzi lato. zakończ stare rozdziały, które Cię tylko męczą. Oderwij się od tego, co Cię ogranicza. Zacznij od początku. Pozwól sobie na więcej, zaufaj sama sobie. Zerwij kajdany i ciesz się w pełni tym latem. Rób to co lubisz i na co masz ochotę. Nie patrz się na innych, oni gadali i gadać będą. Zrób coś wreszcie dla siebie // zozolandia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV