głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Wiedziała że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chcia

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Wiedziała że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chciała być
Wiedziała  że jest inna. Zawsze... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 czerwca 2014

Wiedziała, że jest inna. Zawsze chciała być kimś wyjątkowym. Kimś oryginalnym. Żyć inaczej niż każdy. Nie chciała być wszystkimi ani nazywać się każda. Nie chciała być pierwszą lepszą. Była niedostępna. Tajemnicza. Ostrożnie wybierała przyjaciół, lecz mimo tego często była zraniona. Była po prostu zbyt ufna i naiwna. I nadal jest. Jednak uśmiecha się. Potrafi odnaleźć magię chwil.

Może kiedyś zrozumiesz jak ciężko... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 czerwca 2014

Może kiedyś zrozumiesz jak ciężko było mi nie napisać sms-a z pytaniem 'dlaczego?'. Ile trudu sprawiło mi by nie wybrać z listy Twojego numeru i nacisnąć opcje 'połącz'. Każdego dnia walczyłam z samą sobą, błagając rozum by nie pozwolił sercu zrobić kolejnego głupstwa.

Nie jestem pesymistką  jestem dobrze... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 czerwca 2014

Nie jestem pesymistką, jestem dobrze poinformowaną optymistką.

Trzeba było zostać zimną suką  a... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 czerwca 2014

Trzeba było zostać zimną suką, a nie bawić się w jakieś zakochania.

Pociągnijmy za spust  zastrzelmy... teksty

zakaazaanaa dodano: 1 czerwca 2014

Pociągnijmy za spust, zastrzelmy miłość.

Założę się  że siedzisz... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Założę się, że siedzisz słuchając waszej piosenki, zastanawiasz się co robi, czy chociaż raz przez cały dzień byłaś w jego myślach i pewnie spoglądasz co chwilę na telefon łudząc się, że napisze, co ? Dziewczyno wstań, zajmij się czymś, umów się ze znajomymi, zrób coś ze sobą i nie marnuj ani sekundy na kogoś kto wcale na to nie zasługuje.

Kiedyś to sms od Ciebie z rana... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Kiedyś to sms od Ciebie z rana dawał mi siłę na resztę dnia, dziś wystarczy mi poranna kawa

w pogoni za nieosiągalnym... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

w pogoni za nieosiągalnym, przegapiłam stację szczęście.

Siedzę przed komputerem   pijąc... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Siedzę przed komputerem , pijąc kawę - to już trzecia dzisiaj . myślę nad tym , co takiego On widzi w tej swojej nowej lasce . czym mu zaimponowała : swoim wielkim dekoltem , czy może krótką spódniczką ? zastanawiam się czemu kiedyś wybrał akurat mnie . w końcu jestem zupełnie inna od Jego obecnych dziewczyn . wspominam . wspominam wszystkie chwilę spędzone z Nim . począwszy od pierwszego spotkania , skończywszy na ostatnim . parę minut później , nie wiadomo dlaczego , pojawiają się łzy . w sercu czuję delikatne ukłucia . przyznaję się przed sobą , że nadal Go kocham , a łzy znowu zalewają moje policzki . w desperacji wyklinam miłość od kurw dających złudną nadzieję . po godzinie płaczu , krzyków i przekleństw kończy się jak zwykle na tym samym : na obietnicy - że nigdy więcej się nie zakocham .

Dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym.

Nadchodzą takie wieczory  kiedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Nadchodzą takie wieczory, kiedy wszyscy inni są szczęśliwi, a ja słucham smutnej piosenki i zastanawiam się nad sensem życia.

mężczyźni są szalenie nielogiczni... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. lecz to nie przeszkadza im w ciągłym ich zmienianiu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV