głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy kim zawsze byliśmy w oczach ludzi których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy jak

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy kim zawsze byliśmy w oczach ludzi których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy jaką war
Dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym.

Nadchodzą takie wieczory  kiedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Nadchodzą takie wieczory, kiedy wszyscy inni są szczęśliwi, a ja słucham smutnej piosenki i zastanawiam się nad sensem życia.

mężczyźni są szalenie nielogiczni... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. lecz to nie przeszkadza im w ciągłym ich zmienianiu

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 31 maja 2014

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. dziwnie. Bezpiecznie. Pusto

Opłakuję coś  czego nigdy nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Opłakuję coś, czego nigdy nie miałam. Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.

Jedną z najodważniejszych decyzji... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Jedną z najodważniejszych decyzji jaką kiedykolwiek podejmiesz, będzie odrzucenie wszystkiego, co rani twoje serce i duszę.

  I pocałowałem ją i przynajmniej... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

- I pocałowałem ją i przynajmniej na chwilę ten pocałunek mnie odmienił i przynajmniej na chwilę ona i ja byliśmy zakochani. - A potem to spierdoliłeś? - No.

czasem przeocze moment  w którym... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

czasem przeocze moment, w którym powinnam się ugryzc w język.

życie jest proste albo masz wyjebane... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

życie jest proste albo masz wyjebane, albo przejebane .

Życie sa­mot­ni­ka nie ma... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Życie sa­mot­ni­ka nie ma sen­su. Dla­tego każdy człowiek, które­go spo­tyka­my jest już daw­no wpi­sany w nasze życie. Wszys­tko ma sens i jest po­wiąza­ne z przyszłością. Ból uczy, sa­mot­ność uod­parnia, by później, zu­pełnie nieświado­mie na naszej drodze po­jawił się Anioł. Anioł, który ot­worzy zu­pełnie no­wy roz­dział. Który wskaże cel naszej egzys­ten­cji. Na to war­to cze­kać całe życie, choćby miało to nastąpić tuż przed końcem.

raz   tyle razy odwracam się za siebie teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

raz - tyle razy odwracam się za siebie

Czasem problemy otaczają kogoś ze... teksty

zakaazaanaa dodano: 30 maja 2014

Czasem problemy otaczają kogoś ze wszystkich stron i jest ich więcej, niż w ogóle można sobie wyobrazić. A gdy zabrnie się w nie dość daleko, nie pozostaje nic innego, jak tylko przedzierać się dalej - byle do przodu, żeby dotrzeć na drugi brzeg.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV