głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa A teraz stań przed lustrem i powiedz tej wariatce która niepewnie patrzy Ci w oczy że dasz radę. Pokonasz smoka zjesz beczkę soli i przejdziesz te cholerne sied

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
A teraz stań przed lustrem i powiedz tej wariatce która niepewnie patrzy Ci w oczy że dasz radę. Pokonasz smoka zjesz beczkę soli i przejdziesz te cholerne siedem gór
A teraz stań przed lustrem i powiedz... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2016

A teraz stań przed lustrem i powiedz tej wariatce, która niepewnie patrzy Ci w oczy, że dasz radę. Pokonasz smoka, zjesz beczkę soli i przejdziesz te cholerne siedem gór, ale dasz radę. I tylko nie strać po drodze tej wariatki w lustrze.

A najmocniej przepraszam Cię za to... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

A najmocniej przepraszam Cię za to, że Cię przepraszam. Bo nie powinienem był doprowadzić do tego, że mam powód, aby to robić.

Chyba się już poddałam  wiesz?... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

Chyba się już poddałam, wiesz? Odpuściłam sobie. Przestałam walczyć, tak po prostu. Chyba straciłam sens. Gdzieś się pogubiłam. Zostałam w tyle. Samotność? Chyba w niej czuję się najlepiej. Nie cieszy mnie towarzystwo innych ludzi. Zresztą nic już od jakiegoś czasu nie sprawia mi radości. Chyba strasznie nisko upadłam, bo kiedy wyciągam rękę, nikt jej nie chwyta, nikt jej nie widzi.

Ja wiem  że są ludzie o sercach tak... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

Ja wiem, że są ludzie o sercach tak wielkich, że mogą w nich mieszkać całe światy. Moje jest małe, a nawet ciasne - jesteśmy w nim we dwoje i nikt inny już się nie zmieści.

Póki co leżę  słucham muzyki... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

Póki co leżę, słucham muzyki, jest mi przykro, ale to już wiesz. Trzęsące się dłonie i dziwne mrowienie w żyłach nie daje spokoju. Czasami zapominam o oddechu, prawie słabnę, ale w porę potrafię nabrać tlenu w usta.

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 czerwca 2016

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić..

Kobiety stawiają opór  by ktoś je... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2016

Kobiety stawiają opór, by ktoś je pokonał, podobnie niektórzy mężczyźni.

Złamana ręka może pracować  ale... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2016

Złamana ręka może pracować, ale złamane serce nie.

Jedyny sposób aby wygrać z... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2016

Jedyny sposób aby wygrać z mężczyzną to traktować go naprawdę paskudnie.

Ze wszystkich okropnych rzeczy w... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2016

Ze wszystkich okropnych rzeczy w życiu najokropniejsze jest pożegnanie.

 Gdzie zgubiłaś swoje gwiezdne... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 maja 2016

"Gdzie zgubiłaś swoje gwiezdne spojrzenie? Co się dzieje, nie możesz mi po prostu powiedzieć, o co chodzi? I znowu bierzesz papierosa. Za dużo palisz. Niezdrowo wyglądasz. Przestań, proszę cię. Nie próbuj przypominać sobie, jak było kiedyś, robisz się tylko niepewna i smutna." Tove Jansson "Wiadomość"

 Dziś w nocy leżałam bezsennie w... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 maja 2016

"Dziś w nocy leżałam bezsennie w łóżku, robiłam résumé mojego życia, przeanalizowałam je porządnie i postanowiłam nie tracić już czasu i więcej się śmiać, a raczej jeszcze więcej niż dotychczas. Generalnie i świadomie jak najwięcej się bawić w tym życiu, jakie mi jeszcze pozostało." — Krystyna Janda

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV