głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Ktoś cię krzywdzi a ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w c

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Ktoś cię krzywdzi a ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.
Ktoś cię krzywdzi  a ty zamiast... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 września 2016

Ktoś cię krzywdzi, a ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi. Są tylko złe zachowania. Trzeba umieć widzieć człowieka w człowieku.

Pamiętam jak kiedyś bałam się... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 września 2016

Pamiętam jak kiedyś bałam się być sama. Teraz boję się mieć niewłaściwych ludzi wokół siebie.

 Bo wierz mi  że łatwiej wyrzucić... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 września 2016

"Bo wierz mi, że łatwiej wyrzucić tysiące rubli z kieszeni aniżeli jedno przywiązanie z serca."

Było parę rzeczy  które chciałam... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 września 2016

Było parę rzeczy, które chciałam mu powiedzieć, ale wiedziałam, że go zranią. Więc pogrzebałam je w sobie i pozwoliłam, by raniły mnie.

Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 8 września 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

Życie jest skomplikowane i często... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2016

Życie jest skomplikowane i często igra z nami, przysyłając nam dobrą osobę w złym momencie.

A teraz stań przed lustrem i powiedz... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2016

A teraz stań przed lustrem i powiedz tej wariatce, która niepewnie patrzy Ci w oczy, że dasz radę. Pokonasz smoka, zjesz beczkę soli i przejdziesz te cholerne siedem gór, ale dasz radę. I tylko nie strać po drodze tej wariatki w lustrze.

A najmocniej przepraszam Cię za to... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

A najmocniej przepraszam Cię za to, że Cię przepraszam. Bo nie powinienem był doprowadzić do tego, że mam powód, aby to robić.

Chyba się już poddałam  wiesz?... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

Chyba się już poddałam, wiesz? Odpuściłam sobie. Przestałam walczyć, tak po prostu. Chyba straciłam sens. Gdzieś się pogubiłam. Zostałam w tyle. Samotność? Chyba w niej czuję się najlepiej. Nie cieszy mnie towarzystwo innych ludzi. Zresztą nic już od jakiegoś czasu nie sprawia mi radości. Chyba strasznie nisko upadłam, bo kiedy wyciągam rękę, nikt jej nie chwyta, nikt jej nie widzi.

Ja wiem  że są ludzie o sercach tak... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

Ja wiem, że są ludzie o sercach tak wielkich, że mogą w nich mieszkać całe światy. Moje jest małe, a nawet ciasne - jesteśmy w nim we dwoje i nikt inny już się nie zmieści.

Póki co leżę  słucham muzyki... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 czerwca 2016

Póki co leżę, słucham muzyki, jest mi przykro, ale to już wiesz. Trzęsące się dłonie i dziwne mrowienie w żyłach nie daje spokoju. Czasami zapominam o oddechu, prawie słabnę, ale w porę potrafię nabrać tlenu w usta.

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 czerwca 2016

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV