głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zajaranaa Ostatnio kiedy wieczorami siedzę sama w domu myślę o jego błyszczących zielonych oczach o jego cudownym dziecięcym uśmiechu o jego słodkiej chrypce kiedy coś mó

zajaranaa

zajaranaa.moblo.pl
Ostatnio kiedy wieczorami siedzę sama w domu myślę o jego błyszczących zielonych oczach o jego cudownym dziecięcym uśmiechu o jego słodkiej chrypce kiedy coś mówi. Ale
Ostatnio kiedy wieczorami siedzę... teksty

zajaranaa dodano: 11 listopada 2012

Ostatnio kiedy wieczorami siedzę sama w domu myślę o jego błyszczących zielonych oczach , o jego cudownym dziecięcym uśmiechu o jego słodkiej chrypce kiedy coś mówi. Ale nie. Ja się wcale nie zakochałam..

everyone else around you can see it I... teksty

zajaranaa dodano: 25 sierpnia 2012

everyone else around you can see it I can't believe you don't .

Przydałby mi się ktoś kto mi... teksty

zajaranaa dodano: 16 lipca 2012

Przydałby mi się ktoś kto mi pomoże o Tobie zapomnieć, ktoś kto sprawi, że moje życie znów stanie się kolorowe, że będę się śmiała z niczego, osoba przy której nie będę musiała nikogo udawać i będę wiedziała, że jest tą przy której mogę spać spokojnie

Odtwarzając w głowie obrazy tamtych... teksty

zajaranaa dodano: 16 lipca 2012

Odtwarzając w głowie obrazy tamtych dni czuję tylko jak wielki potwór zwany przez ludzi sercem przyśpiesza, krew zaczyna szybciej krążyć, oczy stają się wilgotne i płyną po nich wielkie szkliste krople którymi są słone łzy.. Tak to tęsknota za kimś kogo mieliśmy, ale mieć już nie będziemy.

A kiedyś.. Dziś nie ma już... teksty

zajaranaa dodano: 16 lipca 2012

A kiedyś.. Dziś nie ma już kiedyś. Dziś jest tylko to co będzie jutro. Nie ma wspomnień, nie ma ludzi, nie ma szczęścia.

Miło mi jest znów Cię spotkać na... teksty

zajaranaa dodano: 16 lipca 2012

Miło mi jest znów Cię spotkać na ulicy. Takiego szczęśliwego, jak byliśmy razem, jesteś taki zapatrzony gdzieś w dal, nie wiem o czym myślisz.. Ważne jest to, że jesteś szczęśliwy.

Dobrze jest mieć wokół siebie... teksty

zajaranaa dodano: 27 maja 2012

Dobrze jest mieć wokół siebie takich ludzi na których wiemy że możemy liczyć i zadzwonić o 3 w nocy ♥

Profesjonalnie poukładane rzeczy... teksty

zajaranaa dodano: 27 maja 2012

Profesjonalnie poukładane rzeczy już mi się znudziły , teraz wolę określenie z buta wjeżdżam !

Ten tekst  pisany po tej jebanej... teksty

zajaranaa dodano: 27 maja 2012

Ten tekst, pisany po tej jebanej godzinie 22 , pisany prosto od serca opowiada o tym, że nie wiem jak sobie radzić, nie potrafię się odnaleźć w tym głupim świecie. Za dużo wokół mnie fałszywych ludzi. Za dużo alkoholu i narkotyków. Za dużo fałszywych przyjaźni i udawanej miłości.

No  bo kiedy odejdę  wszystko... teksty

zajaranaa dodano: 27 maja 2012

No, bo kiedy odejdę, wszystko będzie mi obojętne, jeśli chodzi o Ciebie zawsze przy Tobie będę !

Cieszę się  że nie wiesz co u mnie... teksty

zajaranaa dodano: 27 maja 2012

Cieszę się, że nie wiesz co u mnie, bo wydaje mi się, że byś tego nie zniósł. No, ale wiesz, jak byś się jednak o mnie martwił to wszystko jest w porządku. Wszystko się bardzo dobrze układa, nie ma mowy o żadnych łzach czy smutku. Jest po prostu idealnie. A tak naprawdę to już nie daję sobie sama z tym wszystkim rady. Po prostu cholernie mi Ciebie brakuje!

Znasz to uczucie  gdy wszystko Ci... teksty

zajaranaa dodano: 10 luty 2012

Znasz to uczucie, gdy wszystko Ci się wali? Kiedy wiesz, że nie ma już nadziei na lepsze jutro? Kiedy Te najważniejsze dla Ciebie osoby odchodzą bez słowa? Kiedy czujesz taką cholerną pustkę w sobie? Kiedy siadasz i płaczesz, a gdy ktoś się pyta dlaczego Ty nie potrafisz tego wyjaśnić? Wiesz co to znaczy? Nie, ja nie wiem. Dlatego piszę tutaj. Kiedy się dowiesz, proszę powiedz mi co to wszystko znaczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV