głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zajaranaa znów chciała się znaleźć w jego ramionach przesiąknąć zapachem jego bluzy zatonąć w jego oczach i poczuć bicie jego serca . zajaranaa . mogła bym Ci powiedzieć

zajaranaa

zajaranaa.moblo.pl
znów chciała się znaleźć w jego ramionach przesiąknąć zapachem jego bluzy zatonąć w jego oczach i poczuć bicie jego serca . zajaranaa .
znów chciała się znaleźć w jego... teksty

zajaranaa dodano: 27 luty 2011

znów chciała się znaleźć w jego ramionach , przesiąknąć zapachem jego bluzy , zatonąć w jego oczach i poczuć bicie jego serca . // zajaranaa .

mogła bym Ci powiedzieć milion... teksty

zajaranaa dodano: 27 luty 2011

mogła bym Ci powiedzieć milion słów . jakim to jesteś dupkiem , idiotą , kretynem . a wiesz jak bym zakończyła swój monolog.? dwoma słowami . Kocham Ciię . // zajaranaa .

i co z tego  że poznaliśmy się... teksty

zajaranaa dodano: 27 luty 2011

i co z tego, że poznaliśmy się wczoraj jak już zdążyłam się do Ciebie poprzytulać , pocałować Cię , iść z Tobą za rękę . Nie, nie zakochałam się . I pomimo tego, dziś już prawie nie rozmawiamy, nie żałuję tego . // zajaranaa .

przez Ciebie zmieniłam numer... teksty

zajaranaa dodano: 26 luty 2011

przez Ciebie zmieniłam numer telefonu , znajomych , wystrój pokoju , mój wygląd , styl , ulubione miejsca... lecz to nic nie dało . nie potrafię o Tobie zapomnieć . / zajaranaa .

a sam mówiłeś  że kochasz   że... teksty

zajaranaa dodano: 26 luty 2011

a sam mówiłeś, że kochasz , że nie opuścisz, że nie zranisz. a ja głupia, naiwna wierzyłam w każde Twoje słowo. teraz wiem, że popełniłam błąd. ogromy błąd. błąd, którego będę prawdopodobnie żałowała do końca życia. // zajaranaa .

wstała rano z łóżka  myślała... teksty

zajaranaa dodano: 26 luty 2011

wstała rano z łóżka, myślała, że wszystko będzie okey, ale nie było. było tylko gorzej. ból, który czuła w sercu był nie do zniesienia. nie wiedziała co ma zrobić, aby zapomnieć. zapomnieć o nim . o tym cholernym dupku, który tylko zjebał jej życie . // zajaranaa .

szczęście było tak blisko .... teksty

zajaranaa dodano: 25 luty 2011

szczęście było tak blisko . wystarczyło wyciagnąc rękę . lecz znikło tak szybko jak bańka mydlana . potrafiła tylko przez chwilę wywoływać uśmiech . i znikła . zapomniana ... / zajaranaa .

usiadła na parapecie  spojrzała w... teksty

zajaranaa dodano: 25 luty 2011

usiadła na parapecie, spojrzała w gwiazdy, włączyła ulubioną smutną piosenkę, pomyślała o tym co było, i zaczęła płakać . / zajaranaa .

nie umiała sobie poradzić z... teksty

zajaranaa dodano: 25 luty 2011

nie umiała sobie poradzić z natłokiem myśli . tych myśli, które raniły jej serce . powiedziała dość. i odeszła na zawsze . //zajaranaa .

Poprzednia 30 31 32 33
34
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV