głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yourlovex33 Jaka jestem? Dziwna chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu.

yourlovex33

yourlovex33.moblo.pl
Jaka jestem? Dziwna chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu. Nie mówi
Jaka jestem? Dziwna  chyba to... teksty

yourlovex33 dodano: 18 czerwca 2013

Jaka jestem? Dziwna, chyba to określenie będzie najbardziej trafne. Duszę w sobie emocję, wysoki poziom osiągnięcia złości czasami przeradza się w wybuch płaczu. Nie mówię o uczuciach, jedynie po pijanemu. Mówię 'dziękuję' i 'poproszę'. Jestem osobą, która dla przyjaciela poświęci wszystko, będzie przy nim mimo wszystko i nie zdradzi go pierwszej lepszej napotkanej osobie. Nie lubię przy kimś płakać, a wbrew pozorom - łatwo mnie zranić. Jestem niesamowicie wrażliwa na słowa ludzi dla mnie bliskich, bo wiem, że zawsze może to być prawda. Raz kogoś lubię, a innym razem wyzwę go od najgorszych, chociaż wcale tak nie myślę. Nie lubię, kiedy ktoś wie, co czuje. Nie lubię się użalać. Nigdy nie wyciągam pierwsza do kogoś ręki. Zawsze jestem uparta. Uwielbiam imprezy, ale czasami wolę po prostu wypić wódkę w kącie swojego pokoju, śpiewając piosenki Nirvany. Mimo wszystko - lubię siebie.

Wszystkiego nie załatwi  to że... teksty

yourlovex33 dodano: 16 czerwca 2013

Wszystkiego nie załatwi, to że ciebie kocham, miłość, kurwa co ma miłość z tym wspólnego? kiedy wkurwiasz mnie jak stąd do Zakopanego.

Smokin' Joints   Drinkin' Vodka ! teksty

yourlovex33 dodano: 16 czerwca 2013

Smokin' Joints & Drinkin' Vodka !

Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest... teksty

yourlovex33 dodano: 16 czerwca 2013

Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest prawda, pewien siebie jak ćma lecisz do światła, obraz w głowie budujesz na domysłach i się nie domyślasz, że prawda jest przykra.

Może przez to szukałem spokoju w... teksty

yourlovex33 dodano: 16 czerwca 2013

Może przez to szukałem spokoju w samotności w momencie kiedy potrzebowałem bliskości, pamiętasz? Mieliśmy pokazać plecy światu, a skończyło się jak zwykle - pierdolone fatum.

Siedziałam nieraz tak przy oknie... teksty

yourlovex33 dodano: 16 czerwca 2013

Siedziałam nieraz tak przy oknie, słuchając tylko ciszy, nawet nie wiesz jak to boli, gdy inny człowiek Cię niszczy.

Dzisiaj tkwi we mnie już tylko... teksty

yourlovex33 dodano: 16 czerwca 2013

Dzisiaj tkwi we mnie już tylko obojętność, a jeszcze wczoraj chciałem świat objąć ręką, jeszcze wczoraj tętniło we mnie szczęście, a dzisiaj jest mi to zupełnie obojętne.

Naprawdę nie wiem co ten chłopak ma... teksty

yourlovex33 dodano: 15 czerwca 2013

Naprawdę nie wiem co ten chłopak ma w sobie takiego,że kiedy tylko go widzę ściska mnie w klatce piersiowej. I doprawdy nie wiem,dlaczego ciągnie mnie do tego,mimo tego wszystkiego co o nim wiem.

Doprawdy nie mam pojęcia co stało... teksty

yourlovex33 dodano: 15 czerwca 2013

Doprawdy nie mam pojęcia,co stało się z tą rozpromienioną dziewczyną,która lubiła nawiązywać rozmowy z każdym. Zanika we mnie radość,coraz rzadziej można spotkać uśmiech,natomiast mój głos ma coraz to smutniejsze barwy. Ulatnia się ze mnie życie,tak po prostu.

To niedorzeczne jak bardzo cierpimy z... teksty

yourlovex33 dodano: 15 czerwca 2013

To niedorzeczne,jak bardzo cierpimy z powodu głupich niedomówień. Niezrozumiałe jest dla mnie również to,że z każdym dniem coraz to częściej myślę,że miłość nie jest dla mnie. Albo po prostu nie trafiłam na kogoś,kto bezpośrednio wymieni się ze mną sercem,wkładając razem z nim szczęście i potęgę radości,która będzie się zwiększać z każdego dnia na nowo

To całkiem śmieszne nie sądzisz?... teksty

yourlovex33 dodano: 15 czerwca 2013

To całkiem śmieszne,nie sądzisz? Jak ludzie potrafią bawić się na emocjach innych. Potrafią w mgnieniu oka omotać drugiego człowieka,otrzymując w zamian za to stu procentowe zaufanie i równie szybko zniknąć z naszego życia,pozostawiając sentyment jakim go darzyliśmy. Niesamowicie bolesna jest świadomość,że coraz częściej ludzie robią z serca innych tarczę na lotki,nieprawdaż?

Jest mi ciężką z całą tą chorą... teksty

yourlovex33 dodano: 15 czerwca 2013

Jest mi ciężką z całą tą chorą sytuacją. Czuję,że emocjonalnie nie dorosłam,a wszystko wokół mnie jest zbyt brutalne jak na moją kruchą psychikę. Boję się. Pierwszy raz w życiu boję się o siebie i o to co dzieje się w mojej głowie. Ten ból mnie niszczy,z każdym dniem coraz bardziej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV