głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yourdrag mój problem polega na tym że za bardzo się przywiązuję do ludzi którzy potem mają na mnie wyjebane a później płaczę i nie umiem mieć twardego serca i też się na

yourdrag

yourdrag.moblo.pl
mój problem polega na tym że za bardzo się przywiązuję do ludzi którzy potem mają na mnie wyjebane a później płaczę i nie umiem mieć twardego serca i też się na nic
mój problem polega na tym   że za... teksty

yourdrag dodano: 17 maja 2012

mój problem polega na tym , że za bardzo się przywiązuję do ludzi , którzy potem mają na mnie wyjebane , a później płaczę i nie umiem mieć twardego serca i też się na nich wypiąć

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

yourdrag dodano: 17 maja 2012

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami palców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka..

Nikt nie ma większego talentu do... teksty

yourdrag dodano: 16 maja 2012

Nikt nie ma większego talentu do romantycznych gestów niż Bass. // Bart Bass. ;)

Nienawidzę tych nagłych zmian.... teksty

yourdrag dodano: 16 maja 2012

Nienawidzę tych nagłych zmian. Kiedy jednego dnia skaczę z radości, śmieje się z byle czego i zarażam wszystkich uśmiechem, a drugiego dnia nie wiem co ze sobą zrobić, nie mam siły żyć ,a łzy nagle wypełniają oczy i spływają strużką po policzkach..

Nie mogę uwierzyć w to  że Cię... teksty

yourdrag dodano: 16 maja 2012

Nie mogę uwierzyć w to, że Cię tak cholernie kocham, że myślę o Tobie częściej niż oddycham, że to Ty jesteś powodem mojego uśmiechu, że to Ty śnisz mi się po nocach, że to z Tobą chcę spędzić resztę życia.

Co  jeśli powiem Ci  że nie jestem... teksty

yourdrag dodano: 15 maja 2012

Co, jeśli powiem Ci, że nie jestem tak silna Jak chciałabym, abyś wierzył, że jestem?

Wiesz co? Natychmiast się uśmiecham... teksty

yourdrag dodano: 15 maja 2012

Wiesz co? Natychmiast się uśmiecham, gdy widzę wiadomość od ciebie. Nawet nie chodzi o to, co w niej jest, tylko wspaniale wiedzieć, że właśnie o mnie myślałeś.

I ta jebana bezsilność.. teksty

yourdrag dodano: 15 maja 2012

I ta jebana bezsilność..

cudowne! teksty yourdrag dodał komentarz: cudowne! do wpisu 15 maja 2012
Podejdź i powiedz  że kochasz. teksty

yourdrag dodano: 14 maja 2012

Podejdź i powiedz, że kochasz.

wieczność to za mało teksty

yourdrag dodano: 14 maja 2012

wieczność to za mało

Nie lubię niezdecydowanych facetów.... teksty

yourdrag dodano: 14 maja 2012

Nie lubię niezdecydowanych facetów. Potrzebuję męskich charakterów, męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV