głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yourdrag Najlepsze jest w Tobie to że jesteś mój. ♥ Miłość to spędzanie życia z kimś kogo czasem chcesz udusić ale nie robisz tego bo za bardzo by Ci go brakowało. Pragn

yourdrag

yourdrag.moblo.pl
Najlepsze jest w Tobie to że jesteś mój. ♥
Najlepsze jest w Tobie to  że... teksty

yourdrag dodano: 29 kwietnia 2015

Najlepsze jest w Tobie to, że jesteś mój. ♥

Miłość to spędzanie życia z... teksty

yourdrag dodano: 29 kwietnia 2015

Miłość to spędzanie życia z kimś kogo czasem chcesz udusić, ale nie robisz tego, bo za bardzo by Ci go brakowało.

Pragnę tylu rzeczy   szepcze.... teksty

yourdrag dodano: 23 kwietnia 2015

Pragnę tylu rzeczy - szepcze. - Pragnę twojego umysłu. Twojej siły. Chcę być wart twojego czasu. - Jego palce muskają brzeg mojej koszulki, a on mówi: - Chcę to podciągnąć. - Ciągnie za pasek moich spodni i mówi: - Chcę to zsunąć. - Dotyka opuszkami palców boków mojego ciała i mówi: - Chcę czuć, jak twoja skóra płonie. Chcę czuć, jak twoje serce bije obok mojego, i chcę wiedzieć, że bije tak z mojego powodu, dlatego, że tego chcesz. Dlatego że nigdy - mówi, dysząc - za nic nie chcesz, żebym przestał. Chcę każdej sekundy. Każdego centymetra ciebie. Chcę tego wszystkiego

Każda życiowa porażka ją... teksty

yourdrag dodano: 19 kwietnia 2015

Każda życiowa porażka ją wzmocniła, potrafi być wredna i złośliwa. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła.

Nie wiem czy to normalne ale czuję... teksty

yourdrag dodano: 17 kwietnia 2015

Nie wiem czy to normalne ale czuję się za Ciebie odpowiedzialna. Gdy przytulasz się do mnie to tak jakbym tworzyła pancerz obronny przez tym światem mimo ,że jesteś silniejszy fizycznie i psychicznie ale żyję z taką myślą ,że to właśnie ja powinnam być tą najsilniejszą osobą gdy masz dosyć wszystkiego.

Jestem tutaj  by Cię kochać... teksty

yourdrag dodano: 14 kwietnia 2015

Jestem tutaj, by Cię kochać, trzymać w ramionach, chronić. Jestem tutaj, by uczyć się od Ciebie i otrzymywać Twą miłość. Jestem tutaj, bo nie ma innego miejsca, w którym mógłbym być.

Prawdziwym mężczyzną jest ten  kto... teksty

yourdrag dodano: 12 kwietnia 2015

Prawdziwym mężczyzną jest ten, kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to, czy na makijaż, jeden kilogram więcej, czy mniej, jest w dresie, czy seksownej sukience. Prawdziwy mężczyzna, to taki, który kocha bezwarunkowo.

Moim największym marzeniem jest... teksty

yourdrag dodano: 12 kwietnia 2015

Moim największym marzeniem jest możliwość zasypiania przy Tobie i budzenia się, widząc Twoje rozłożone ciało na śnieżnej pościeli obok mnie, już na zawsze, codziennie, móc wpatrywać się w Ciebie bez opamiętania i głaskać zapamiętany zapach skóry. Budzić się nawet w nocy kilka razy, aby sprawdzić czy jesteś i czuwać nad Tobą, robić nam śniadania do łóżka, łaskotać się nad ranem i budzić sąsiadów nieopanowanym śmiechem szczęścia, kochać się nocą najprawdziwszą miłością, udowadniać sobie na każdym kroku, że to jest naprawdę to, czego to, czego szukaliśmy i odnaleźliśmy w swoich sercach, łapać Cię na dłoń, kiedy się boję i wtulać się w Ciebie gdy coś mnie boli. Wspierać się w kłótniach trzaskać drzwiami, by zaraz wrócić i całować się namiętnie rozrzucając wszystkie ciuchy po całym mieszkaniu

Uwielbiam budzić się przygnieciona... teksty

yourdrag dodano: 20 marca 2015

Uwielbiam budzić się przygnieciona Twoim ciałem i objęta silnymi ramionami, tak jakbym była najcenniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek trzymałeś.

Leżał obok i patrzył na mnie tak... teksty

yourdrag dodano: 20 marca 2015

Leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. A później objął mnie w talii i pocałował, tak jakby czekał na to całe życie.

 Czasami spotykasz kogoś kto jest... teksty

yourdrag dodano: 8 marca 2015

"Czasami spotykasz kogoś,kto jest już taki jaki być powinien."

Ko­bieta jest wte­dy piękna  kiedy... teksty

yourdrag dodano: 3 luty 2015

Ko­bieta jest wte­dy piękna, kiedy jej skóra na­wilżona jest po­całun­ka­mi, otu­lona ra­miona­mi i pachnąca Jej mężczyzną...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV