głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yezoo płaczę rymami dlatego nie zobaczysz łez. tylko Jemu robiłam awantury na środku miasta o byle co a On mimo to brał mnie za rękę przytulał i szedł dumnie obok mni

yezoo

yezoo.moblo.pl
płaczę rymami dlatego nie zobaczysz łez.
płaczę rymami  dlatego nie... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

płaczę rymami, dlatego nie zobaczysz łez.

tylko Jemu robiłam awantury na... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

tylko Jemu robiłam awantury na środku miasta o byle co, a On mimo to - brał mnie za rękę, przytulał i szedł dumnie obok mnie. tylko Jemu zawsze przypalałam grzanki na śniadanie, a On wstawał z wredną miną mówiąc ' ja się z Tobą babo nigdy nie najem'. tylko Jemu potrafiłam wrzucić wszystkie teksty do kosza, po czym grozić , że go opróżnię - a On wariował, mówiąc , że jestem wredną babą. tylko z Nim piłam po 0,7l na głowę i stałam na nogach, a On marudził , że jestem zaawansowanym alkoholikiem. tylko On po dobrym melanżu u Jego kumpli przyprowadzał mnie do domu, kładł do łóżka i otulał kołdrą, ze słowami 'robię to ostatni raz' , po czym czynność powtarzał przez kolejnych kilka miesięcy. tylko Jemu mogłam zabrać szeroką bluzę i paradować w niej o świcie na blokach, a On łaził za mną wkurwiając się. tylko z Nim było tak dobrze .

co jest gorsze ?   dostać sms'a :... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

co jest gorsze ? - dostać sms'a : koniec z nami , czy dostać po chwili drugiego : to nie do Ciebie .

odejdź  . . to potrafisz najlepiej . teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

odejdź . . to potrafisz najlepiej .

pamiętam pierwszy pocałunek  nie... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

pamiętam pierwszy pocałunek, nie pamiętam ostatniego. nie wiedziałam,że jest ostatni. nie starałam się go zapamiętać.

potrzebowałam silnych ramion  by... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

potrzebowałam silnych ramion, by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami, a potem zaśmiać się, że zachowuje się jak histeryczka.

Gdyby każdy z nas otrzymał... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

Gdyby każdy z nas otrzymał możliwość wykonania jednego strzału , w stronę osoby której nienawidzi, jak myślisz przeżyłbyś.?

Z szukaniem faceta jest jak z... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

Z szukaniem faceta jest jak z mierzeniem spodni w sklepie: gdy coś nie pasuje zastanawiasz się czy przypadkiem nie masz za dużej dupy .

nieszczęścia są jak serwetki... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

nieszczęścia są jak serwetki - ciągniesz jedną , wyciągasz dziesięć .

nienawidzę  gdy mama opowiada mi o... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

nienawidzę, gdy mama opowiada mi o swoich nowo nabytych nowinkach . jak mówi mi o tej szmacie, która przeniosła się do sąsiedniego osiedla. jak przytacza mi Jej słowa, które usłyszała od tamtych ludzi. nie cierpię, kiedy uświadamia mnie, że ona pali i włóczy się po ulicach, jak koncertuje i zalicza zgony na imprezach. wręcz nie znoszę, gdy mówi , że ta dziewczyna przeklina i donośnie krzyczy tuż po ciszy nocnej. nienawidzę, gdy tak idealnie momentami potrafi opisać mnie , sama o tym nie wiedząc. tak cholernie boli fakt, że moja własna mama nie jest uświadomiona w moich czynach. / yezoo

Stała oparta o szkolny parapet... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

Stała oparta o szkolny parapet, wpatrzona w swoją pierwszą i tak naprawdę największą miłość, gdy podszedł do niej jej obecny chłopak. Spojrzała w jego oczy, a gdy chciał coś powiedzieć, przyłożyła mu palec do ust. Jej oczy stały się szkliste. Zamknęła je na chwile a po chwili po policzku popłynęły jej łzy. – Nic nie mów. Teraz moja kolej. Odkładałam to już zbyt wiele razy, by teraz ponownie się wycofać. Nie zrozum mnie źle. Naprawdę cię lubię, jesteś zajebistym chłopakiem, lecz pomyliłam się. Kolejny raz popełniłam błąd, za który teraz muszę zapłacić, raniąc Ciebie. Uwierz nie chciałam by do tego doszło. To koniec. Przepraszam. Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów. Widzisz tego chłopaka? Nigdy nie przestał być dla mnie ważny. nie mogę nas oszukiwać.To nigdy nie powinno zaistnieć. - Spojrzała na niego ostatni raz i odeszła. Nie czekała na to, co powie. Zostawiła go samego z myślami. Wiedziała, że tak będzie lepiej. Jej łzy nie miały teraz znaczenia .

szliśmy przez park   mnóstwo ludzi... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

szliśmy przez park , mnóstwo ludzi . - jesteś za mało romantyczny - zarzuciłam mu . - co ? ja ? przecież wiesz , że cię kocham . - zdziwił się . - no ta , faceci . - mruknęłam , udając obrażoną . stanął na ławce i wykrzyczał , że mnie kocha . starszy pan coś gadał z niezadowoleniem , niektóre kobiety zaczęły klaskać . zszedł . teraz jestem romantyczny ? - podszedł i przytulił mnie do siebie , a w moich oczach pojawiły się czerwone serduszka .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV