głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yezoo odejdź . . to potrafisz najlepiej . pamiętam pierwszy pocałunek nie pamiętam ostatniego. nie wiedziałam że jest ostatni. nie starałam się go zapamiętać. potrzeb

yezoo

yezoo.moblo.pl
odejdź . . to potrafisz najlepiej .
odejdź  . . to potrafisz najlepiej . teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

odejdź . . to potrafisz najlepiej .

pamiętam pierwszy pocałunek  nie... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

pamiętam pierwszy pocałunek, nie pamiętam ostatniego. nie wiedziałam,że jest ostatni. nie starałam się go zapamiętać.

potrzebowałam silnych ramion  by... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

potrzebowałam silnych ramion, by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami, a potem zaśmiać się, że zachowuje się jak histeryczka.

Gdyby każdy z nas otrzymał... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

Gdyby każdy z nas otrzymał możliwość wykonania jednego strzału , w stronę osoby której nienawidzi, jak myślisz przeżyłbyś.?

Z szukaniem faceta jest jak z... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

Z szukaniem faceta jest jak z mierzeniem spodni w sklepie: gdy coś nie pasuje zastanawiasz się czy przypadkiem nie masz za dużej dupy .

nieszczęścia są jak serwetki... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

nieszczęścia są jak serwetki - ciągniesz jedną , wyciągasz dziesięć .

nienawidzę  gdy mama opowiada mi o... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

nienawidzę, gdy mama opowiada mi o swoich nowo nabytych nowinkach . jak mówi mi o tej szmacie, która przeniosła się do sąsiedniego osiedla. jak przytacza mi Jej słowa, które usłyszała od tamtych ludzi. nie cierpię, kiedy uświadamia mnie, że ona pali i włóczy się po ulicach, jak koncertuje i zalicza zgony na imprezach. wręcz nie znoszę, gdy mówi , że ta dziewczyna przeklina i donośnie krzyczy tuż po ciszy nocnej. nienawidzę, gdy tak idealnie momentami potrafi opisać mnie , sama o tym nie wiedząc. tak cholernie boli fakt, że moja własna mama nie jest uświadomiona w moich czynach. / yezoo

Stała oparta o szkolny parapet... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

Stała oparta o szkolny parapet, wpatrzona w swoją pierwszą i tak naprawdę największą miłość, gdy podszedł do niej jej obecny chłopak. Spojrzała w jego oczy, a gdy chciał coś powiedzieć, przyłożyła mu palec do ust. Jej oczy stały się szkliste. Zamknęła je na chwile a po chwili po policzku popłynęły jej łzy. – Nic nie mów. Teraz moja kolej. Odkładałam to już zbyt wiele razy, by teraz ponownie się wycofać. Nie zrozum mnie źle. Naprawdę cię lubię, jesteś zajebistym chłopakiem, lecz pomyliłam się. Kolejny raz popełniłam błąd, za który teraz muszę zapłacić, raniąc Ciebie. Uwierz nie chciałam by do tego doszło. To koniec. Przepraszam. Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów. Widzisz tego chłopaka? Nigdy nie przestał być dla mnie ważny. nie mogę nas oszukiwać.To nigdy nie powinno zaistnieć. - Spojrzała na niego ostatni raz i odeszła. Nie czekała na to, co powie. Zostawiła go samego z myślami. Wiedziała, że tak będzie lepiej. Jej łzy nie miały teraz znaczenia .

szliśmy przez park   mnóstwo ludzi... teksty

yezoo dodano: 29 lipca 2011

szliśmy przez park , mnóstwo ludzi . - jesteś za mało romantyczny - zarzuciłam mu . - co ? ja ? przecież wiesz , że cię kocham . - zdziwił się . - no ta , faceci . - mruknęłam , udając obrażoną . stanął na ławce i wykrzyczał , że mnie kocha . starszy pan coś gadał z niezadowoleniem , niektóre kobiety zaczęły klaskać . zszedł . teraz jestem romantyczny ? - podszedł i przytulił mnie do siebie , a w moich oczach pojawiły się czerwone serduszka .

Dziecko spacerowało plażą razem ze... teksty

yezoo dodano: 28 lipca 2011

Dziecko spacerowało plażą razem ze swą matką. W pewnej chwili dziecko zapytało: - Mamo, jak można zatrzymać miłość, kiedy w końcu uda się ją zdobyć? Matka zastanowiła się przez chwilę, potem schyliła się i wzięła dwie garście piasku. Uniosła obie ręce do góry; zacisnęła mocno jedną dłoń: piasek uciekał jej między palcami i im bardziej ściskała pięść, tym szybciej wysypywał się piasek. Druga dłoń była otwarta: został na niej cały piasek. Dziecko patrzyło wielkimi ze zdziwienia oczkami, a potem z uśmiechem odpowiedziało: - Teraz już rozumiem!

http:  fuckinglifexyz.blogspot.com... teksty

yezoo dodano: 28 lipca 2011

wszystko bym przetrzymała  ze... teksty

yezoo dodano: 28 lipca 2011

wszystko bym przetrzymała, ze wszystkim bym dała sobie radę . łzy ? w końcu by się uspokoiły. ból ? ukoiłby się. zmartwienia ? odeszłyby w nieznane. serce ? powiedzmy, że wyleczyłoby się. życie w końcu zaczęłoby tętnić, gdyby nie Twoje ostatnie słowa ' to koniec, między nami nigdy nie było miłości - to była gra , zwykły zakład, czysty interes ' . / yezoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV