 |
xxx127.moblo.pl
Piszę wszystko to czego boję się powiedzieć na głos.
|
|
 |
|
Piszę wszystko to, czego boję się powiedzieć na głos.
|
|
 |
|
to takie przykre, kiedy jesteś na gg a nawet nie napiszesz. i pomyśleć, że kiedyś mogliśmy pisać godzinami i nigdy nie mieliśmy dość.
|
|
 |
Nabrać dystansu do Naszej znajomości.. jesteśmy tylko dobrymi kumplami. Nie powinnam niczego oczekiwać od Ciebie.. Tylko trudno jest.. kiedy wiem, że są szanse na coś więcej. Szanse na coś pomiędzy Nami.//tusiiik
|
|
 |
Poczuć coś innego, niż tylko ból.//tusiiik
|
|
 |
każde słowo, które ci powiedziałam, wciąż jest aktualne.
|
|
 |
bez Ciebie byłoby nudno.nawet nie miałabym na kogo się wkurzać.//dobrze_jest_jak_jest
|
|
 |
być może jestem żałosna i nie dojrzała, ale w do cholery, związek polega na wzajemnym akceptowaniu się. a i do cholery, jeśli jestem taka żałosna, to daj mi spokój.
|
|
 |
nie napierdalaj mi bajek,bo zamiast słodkich kłamstw,wolę gorzką prawdę - przynajmniej mam pewność,że mogę Ci ufać.
|
|
 |
Nie sprawiaj, żebym musiała wybierać między tym, czego chcę a tym, czego myślisz, że potrzebuję ..
|
|
 |
znów się odezwałeś akurat teraz, kiedy zaczynałam radzić sobie bez ciebie.
|
|
 |
jeśli mnie ignorujesz, ja ignoruję ciebie. jeśli nie zaczniesz rozmowy, nie pogadamy. jeśli się nie starasz, dlaczego ja mam to robić?//uczuciowo
|
|
 |
bo tak trudno jest mi się przyznać,że wciąż jesteś najważniejszy.//zj_eb_
|
|
|
|