 |
xxseendyyxx.moblo.pl
Cześć.!Tu Śmierć nie mam teraz czasu...zostaw wiadomość na pewno się odezwę.
|
|
 |
|
"Cześć.!Tu Śmierć,nie mam teraz czasu...zostaw wiadomość,na pewno się odezwę."
|
|
 |
|
Naiwna . Znalazła czterolistną koniczynkę i myślała , że będzie szczęśliwa . Tak więc pobiegła do niego i powiedziała jak go bardzo kocha . On odszedł z zapłakanymi od śmiechu oczyma .
|
|
 |
|
w planach jest spacer po tęczy.
|
|
 |
|
- Odpowiedz mi na jedno pytanie.
- Jakie ?
- Czy ty go kochasz ?
- Zadam jeszcze lepsze pytanie.. Co to znaczy kochać ?
|
|
 |
|
Istniejesz też w wersji z mózgiem w głowie a nie w penisie?
|
|
 |
|
jak jestem pijana to nawet idiota jest dla mnie zajebisty. ; D
|
|
 |
|
- Pamiętasz kiedy byłaś tak naprawdę szczęśliwa ?
- Tak, to było wtedy gdy tańczyłam z nim..
- Ale mówię o czasach gdy go nie było
- A to nie pamiętam ;(
|
|
 |
|
Dziś moim ostatnim demakijażem są Łzy
|
|
 |
|
Któregoś dnia przyjdziesz i powiesz, że się zmieniłam. Ja tylko wybuchnę śmiechem i odpowiem, że po prostu nie jestem już Twoja.
|
|
 |
|
Niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie. Na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem.Zamykam się wtedy najczęściej w łazience. Odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir. Pralka przypomina trochę moją głowę. Moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam. Siedząc i machając nogami marzę o końcu świata. O czymś, co sprawi, że tępy wir zamieni się w szczęście. W 19364692374 cm tego ku*ewskiego szczęścia..
|
|
 |
|
tak, przyznaje się.
Nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała.
Nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie.
A to wszystko przez to, że jesteś
|
|
 |
|
Wiesz co kretynie ? , tęsknię : (
|
|
|
|