głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxnacpanamarzeniamixx I mogła leżeć na zimnej marmurowej ziemi cała potargana umorusana w tuszu do rzęs. Zziębnięta w sukience która swoim wyglądem wcale jej nie przypominała. Przech

xxnacpanamarzeniamixx

xxnacpanamarzeniamixx.moblo.pl
I mogła leżeć na zimnej marmurowej ziemi cała potargana umorusana w tuszu do rzęs. Zziębnięta w sukience która swoim wyglądem wcale jej nie przypominała. Przechodn
I mogła leżeć na zimnej... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 16 października 2011

I mogła leżeć na zimnej, marmurowej ziemi, cała potargana, umorusana w tuszu do rzęs. Zziębnięta, w sukience, która swoim wyglądem wcale jej nie przypominała. Przechodnie patrząc z góry, nie zwracali na nią uwagi. Nie zasługująca na krztę współczucia, przeniosła się na inny marmur. równie zimny. Perfekcyjnie odsuwając znicze, ułożyła się płycie, układając głowę tuż przed nagrobkiem. Wiedziała, że tylko na jego pomoc może liczyć. Tylko on jest w stanie, dać jej ciepło, którego nie zaznała nigdy więcej, zaraz po tym, jak wyrwano go z jej objęć, zakopując 5 metrów pod ziemią.

Nie będziesz aniołem  bo... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 16 października 2011

Nie będziesz aniołem, bo urodziłaś się kurwą .

Nie spieszę się do nieba  chcę... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 16 października 2011

Nie spieszę się do nieba, chcę poczuć raj na ziemi, chciałbym chociaż raz czuć że ktoś za mną tęskni.

lepiej byłoby   gdyby matka mnie... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 16 października 2011

lepiej byłoby , gdyby matka mnie usunęła będąc w ciąży . zobacz , jakby było pięknie . Ty byś nigdy mnie nie poznał , nie cierpiałabym z milości, rodzice mieliby święty spokój , mama nie płakałaby po cichu , bo znów ją zawiodłam , najbliżsi przyjaciele nie musieliby znosić moich wiecznych wahań nastrojów , sąsiedzi nie narzekaliby , że znów włączyłam muzykę za głośno .. nawet pies cieszyłby się z tego , że w końcu nikt na niego nie podnosi głosu . ale niestety , mama tego nie zrobiła , więc muszę radzić sobie sama . nie mam na tyle cholernej odwagi , żeby połknąć garść tabletek , popić alkoholem i spaść w wieczną otchłań . starczy mi tylko niebezpieczne wychylanie się przed pasami w czasie czerwonego światła , mając nadzieję , że w końcu mnie coś pierdolnie na amen .

lubię sobie zjeść sobie łyżkę... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

lubię sobie zjeść sobie łyżkę nutelli, czasem dwie, ewentualnie siedem :)) < 3

Cieszę się bo jest Ktoś  przy kim... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

Cieszę się bo jest Ktoś, przy kim mogę być sobą. Mogę opowiadać o moich marzeniach, pragnieniach i nadziejach, a także o zwariowanych pomysłach. Mogę płakać i śmiać się głośno. Mogę przetoczyć się przez pokój w szalonym tańcu. Mogę być szczęśliwa i nieszczęśliwa, pewna siebie i zupełnie z siebie nie zadowolona. Nie muszę wkładać maski, lecz mogę być taka, jaka naprawdę jestem i jaka w danej chwili się czuję.

Urodziłam się całkiem sympatyczna.... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

Urodziłam się całkiem sympatyczna. z czasem dobre serce, wyparowało tak jak paruje gorące kakao podczas zimnego poranka. nie jesteś w stanie szanować kogoś kto nie obdarza szacunkiem Ciebie. gdyby nie ludzie i to na jaką skalę potrafią być podli, zapewne byłabym dzisiaj jak matka Teresą z Kalkuty .

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nóż, może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam, go nie ma.. Żyjesz nadzieją, że może.. Może dziś, może właśnie w tym tłumie.. Że może.. Ach,miałeś tak? Bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu... Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz.

A dziś jestem nieszczęśliwie... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

A dziś jestem nieszczęśliwie zakochaną dziewczyną , która w każdej minucie myśli o tobie , która każdą ważną i nieistotną decyzję życiową podejmuje z uwzględnieniem ciebie . Dziś już nie ma mnie , tej prawdziwej takiej zwykłej, normalnej . Dziś jestem ja - całkowicie uzależniona od ciebie . Dziś już nie pamiętam , jak to jest nie śnić , nie płakać , nie czekać , nie pamiętam , jak to jest bez Ciebie .

dzisiaj całą noc przepłaczę i... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

dzisiaj całą noc przepłaczę i powiem nic się nie stało.

w głośniku pezet. w ręku wystygłe... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

w głośniku pezet. w ręku wystygłe już kakao. czy do szczęścia brakuje mi czegoś jeszcze? raczej nie, ale on też by się przydał.

  to śmierdzi jak wódka!   pachnie... teksty

xxnacpanamarzeniamixx dodano: 15 października 2011

- to śmierdzi jak wódka! - pachnie kurwa, pachnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV