głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxlovestoryxx Miłość to emocje te najlepsze i te gorsze Choć sama nie jest prosta bez niej wszystko nie jest proste Miłość to kolejny dzień Miłość to słońce Myślę że miłość t

xxlovestoryxx

xxlovestoryxx.moblo.pl
Miłość to emocje te najlepsze i te gorsze Choć sama nie jest prosta bez niej wszystko nie jest proste Miłość to kolejny dzień Miłość to słońce Myślę że miłość to jed
Miłość to emocje te najlepsze i te... teksty

xxlovestoryxx dodano: 2 marca 2012

Miłość to emocje te najlepsze i te gorsze Choć sama nie jest prosta bez niej wszystko nie jest proste Miłość to kolejny dzień Miłość to słońce Myślę że miłość to jedyne co w nas Boskie Jak kochasz to wierzysz mocniej Dostrzegasz sens Miłość to ten tekst Miłość to przyjaźni więzi Nie pseudo miłość do pieniędzy która jest złem Bo miłość to dobro dla ludzkiej duszy tlen Miłość to prostota choć nie zawsze łatwo kochać Miłość to muzyka dla niektórych kawał życia I Miłość to odpowiedź na miliony trudnych pytań I w końcu miłość to ta płyta Kilka wniosków: Miłość to rozwój miłość to miłość – po prostu.

Miłość to odpowiedzialność za... teksty

xxlovestoryxx dodano: 2 marca 2012

Miłość to odpowiedzialność za drugą osobę Miłość to jest to co na co dzień robię Miłość to pasja Miłość to muzyka Miłość to satysfakcja ze swojego życia Miłości nie masz to nie masz nic Naucz się oddychać naucz się żyć Miłość to szczęście Miłość to sens jest Miłość w sercach to pokój na świecie Miłość to wolność i ponoć uczciwość Miłość lojalność pomoc życzliwość I chociaż czasem zadaję ból To nikt nie zmieni uczuć Do tych kilku spokrewnionych dusz Miłość to prawda i nic nie jest w stanie nam jej zabrać.

Nie mogłaś uwierzyć  że Cię... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Nie mogłaś uwierzyć, że Cię zdradza, że ma inną przecież miałaś plany, chciałaś spędzić z nim przyszłość. Smutek i złość, znasz dobrze te stany ? kiedy jego tłumaczenia ciągle z prawdą się mijały i dni mijały kolejne, było coraz gorzej wiem, że trudniej zapamiętać kogoś niż o kimś zapomnieć. Na szczęście nie jest jedynym facetem na świecie chociaż coraz częściej sądzisz, że bez nich byłoby lepiej. Zmierz go wzrokiem, gdy go na ulicy spotkasz przecież wszystkie dobrze wiemy, że... zemsta jest słodka. Nie musisz go śledzić żeby wiedzieć dokąd idzie wystarczy, że wrodzoną masz kobiecą intuicję. Nie jest łatwo z pamięci wymazać te wspomnienia, ale pomyśl o sobie, spełniaj swoje marzenia.

Chociaż mówił  że jesteś... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Chociaż mówił, że jesteś najważniejsza dla niego poleciał na inną, która miała większy dekolt. "Nie mam czasu, nie teraz" - znasz te słowa doskonale Choć kochałaś to wkurwiało Cię już jego zachowanie. Ciągle miałaś nadzieje, że jeszcze się coś zmieni on nigdy nie potrafił Twoich starań docenić Teraz ciężko przeprasza, prosi o drugą szansę, przemyśl, nie bądź naiwna, przecież to zwykły frajer.

Do góry głowa  będziesz cierpieć... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Do góry głowa, będziesz cierpieć dla frajera? który nie ma sumienia, jak szmatą Tobą poniewiera.

Chcesz zabić z zazdrości ? to nie... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Chcesz zabić z zazdrości ? to nie jest rozwiązanie lepiej pokaż mu co stracił, powiedz, że jest tylko chamem i że łzy kobiety dla faceta są porażką jeśli z nim jest inaczej, to jest z nim coś nie halo.

‎'' Nie wiem skąd brać siły by... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

‎'' Nie wiem skąd brać siły by wziąć się w garść, ciągle błądzę - nie mogę znaleźć wciąż miejsca, i nie jest mi bliżej, tylko dalej do szczęścia... "

Dla mnie to jest bez znaczenia... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Dla mnie to jest bez znaczenia, wszystko minęło jeszcze nie dawno to było coś, do ciebie mnie ciągnęło lecz teraz to dla mnie już tylko przeszłość to co było między nami w zapomnienie odeszło.

Każda łza która spłynęła po jej... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Każda łza,która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła.

Gdzie się podziały pary kochające... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Gdzie się podziały pary kochające siebie za nic Teraz bezinteresownie ktoś Cię może tylko zranić.

Gdzie są ambicje  gdzie plany i... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Gdzie są ambicje, gdzie plany i marzenia Kto by pomyślał jak życie nas zmienia Dlaczego zazdrość, nienawiść nas budzi Gdzie jest szacunek do Boga i ludzi Gdzie są uczucia, gdzie jest zrozumienie Popatrz uważnie czy widzisz tu siebie Chcemy być lepsi , chcemy być pierwsi Zapominając kim naprawdę jesteśmy Gdzie jest ta miłość i gdzie jest ta przyjaźń która nie jedną nam ranę wyleczyła.

Żyję tak  aby ktoś ukochany... teksty

xxlovestoryxx dodano: 29 luty 2012

Żyję tak, aby ktoś ukochany poszedł za mą trumną Kiedyś obiecałem komuś, kto już tam u góry Że zmienię od podstaw swego życia struktury.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV