głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx mimo iż to przereklamowane bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach i te w filmach. dają one tę nadzieję że jednak każdemu z nas w życiu w domu w

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
mimo iż to przereklamowane bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach i te w filmach. dają one tę nadzieję że jednak każdemu z nas w życiu w domu w sz
mimo  iż to przereklamowane  bardzo... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

mimo, iż to przereklamowane- bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach, i te w filmach. dają one tę nadzieję, że jednak każdemu z nas w życiu, w domu, w szkole, w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.

suche usta  puste spojrzenie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

suche usta, puste spojrzenie, niedopite piwo i popsute serce. tego wieczoru oglądam komedię romantyczną z samotnością.

Za kilka dni wakacje. i liczba... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

Za kilka dni wakacje. i liczba zapłodnień z niewyjaśnionych przyczyn znacznie wzrośnie.

zdecydowanie przydałby mi się... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

zdecydowanie przydałby mi się melanż. Taki z piciem wódki z gwinta przy ognisku i gitarą w tle.

Nie wiem co mi jest i nie chcę... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

Nie wiem co mi jest i nie chcę wiedzieć.Alkoholicy nazywają to suchym kacem, narkomani dołem..

odkąd się rozstaliśmy... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

odkąd się rozstaliśmy , nienawidzę swojego telefonu . najchętniej wypieprzyłabym go do kosza , wyrzuciła przez okno , spłukała w kiblu , rozpieprzyła młotkiem na miliony kawałeczków . jak długo on może milczeć ? przez cały dzień ani jednego sygnału przychodzącej wiadomości . wcześniej nosiłam go ze sobą wszędzie - potrafiłam biegiem wrócić się po niego do domu , chociaż i tak już byłam spóźniona na autobus do szkoły . w domu wyłączałam dźwięk , bo mama dostawała spazmy od ciągłego pikania . teraz zwyczajnie o nim zapominam . kładę go pod poduszką z samego rana i wieczorem biorę go do ręki , żeby tylko nastawić budzik . potrzebny mi jest tylko do sprawdzania godziny , a nie do wymieniania z tobą grubo ponad setek wiadomości , które mnie budziły , rozśmieszały w ciągu dnia i kładły spać . boli mnie palec od ciągłego odblokowywania klawiatury w nadziei , że pojawi się zbawienny komunikat ' masz 1 nieodebraną wiadomość .

Mam być szczera? Wybacz nie chcę.... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

Mam być szczera? Wybacz nie chcę. Życie w kłamstwie jest w tym świecie najlepsze. Bo nie boli, bo nie kłuje. Uświadamia. Tak, to dobre słowo. Jaka jestem? Oprócz tego, że jestem? Jestem cholerną szują. Jędzą, jakich mało. Złośliwą, pyskatą i bezczelną gówniarą, która ciągle walczy. Z kim? Ze światem. Z ludźmi. Ze swoimi słabościami. Mogę wymieniać do jutra, ale nie chcę. I tak mnie nie poznasz. Nikt nie ma do tego prawa. Kontynuując. Jestem wredna. Wyszkoliłam to w sobie w wieku 5 lat. Czy jestem odważna? Trudno stwierdzić. Mówię, co myślę i robię, co uważam. Choć dla niektórych jest to perwersyjne. I nazywają mnie "dziwką". Wiesz, co ja wtedy robię? GŁOŚNO się śmieje. Nie, nie z siebie. Z ludzkiej głupoty. Nieważne. Bystra. Tak, jestem bystra. Nie łatwo mnie oszukać i bardzo szybko łącze fakty. Na niekorzyść innych. Czy jestem inteligentna? Nie wiem, ale za głupią siebie nie mam. Mam wystarczająco dużo głupich osób wokół siebie, żeby to stwierdzać!!

nie do opisania jest uczucie między... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

nie do opisania jest uczucie między nami. bo moja miłość do Ciebie nie zna granic, nigdy Cię nie oddam na Świecie nikomu za nic. ja słucham Twoich rad, dla Ciebie staram pozbyć się wad, bo wokół Ciebie kręci się cały mój świat.

gubię sens życia coraz częściej. teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

gubię sens życia coraz częściej.

chyba wiem  co chcesz mi powiedzieć... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

chyba wiem, co chcesz mi powiedzieć i to łamie moje serce..

i mimo tylu par oczu o różnych... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

i mimo tylu par oczu o różnych kolorach na tym świecie i tak te jedne- zielone pozostaną dla mnie na zawsze najpiękniejsze .

popełniam wciąż te same głupie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 czerwca 2011

popełniam wciąż te same głupie błędy, w ogóle się na nich nie ucząc. mam dla Ciebie radę prosto z serca. nie spierdol sobie życia tak jak ja, nie powtarzaj moich błędów..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV