głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx nie znasz mnie żeby mówić że jestem wyjątkowo spokojna i ze wszystkim sobie radzę. nie wiesz co tak naprawdę mnie uspakaja i dlaczego idę przez życie z uśmieche

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
nie znasz mnie żeby mówić że jestem wyjątkowo spokojna i ze wszystkim sobie radzę. nie wiesz co tak naprawdę mnie uspakaja i dlaczego idę przez życie z uśmiechem.
nie znasz mnie   żeby mówić   że... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

nie znasz mnie , żeby mówić , że jestem wyjątkowo spokojna i ze wszystkim sobie radzę. nie wiesz co tak naprawdę mnie uspakaja i dlaczego idę przez życie z uśmiechem. nie jesteś ze mną dwadzieścia:cztery na siedem. widzisz mnie w dzień , a czasami w ogóle nie wychodzę z domu. w nocy jestem samotna czasami do nikogo się nie odzywam wolę tak łkać , aby zabrakło mi łez i w końcu zasypiam. śnie nie tylko o nim , ale i o chorej rzeczywistości - nie chciałabym , żeby te sny się spełniły. często popołudnia spędzam na oglądaniu serialu 'pierwsza miłość' później wychodzę na 'niby' późny spacer , a tak naprawdę idę w miejsce , w którym ściągam rurki i zakładam ulubione pumpy. staram ułożyć wszystko sobie w głowie wykonując krok do przodu , kilka kroków w tył. wsłuchuję się w muzykę nie myśląc już o złym. gdy coś mi się nie udaje omijam to tutaj żaden błąd się nie liczy. widzisz mnie? wiesz co czuję , gdy upadam i od razu powstaję? patrzysz na moje łzy? właśnie jestem szczęśliwa.

my robimy swoje  ty chociaż nie rób... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

my robimy swoje, ty chociaż nie rób zamieszania.

Kurwa  jak nienawidzę szpitali... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

Kurwa, jak nienawidzę szpitali, czuje w nich zapach śmierci zawsze mnie przerażały.

 masz. syknęłam rzucając Mu na... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

-masz.-syknęłam rzucając Mu na stolik biały proszek.spojrzał się na Mnie,jak na zbawiciela,a zarazem zdziwił się,dlaczego to robię.-nie musisz dziękować.-dodałam siadając na fotelu naprzeciwko Niego.pospiesznie rozsypał wszystko układając w nierówne kreski.już zabrał się do wciągnięcia tego świństwa,gdy po pokoju rozbrzmiał się Mój sarkastyczny śmiech.-wiedziałam.cholera,wiedziałam!-krzyknęłam.-gdy Ja potrzebowałam byś był obok,byś wysłuchał,pomógł,albo wspólnie pomilczał,nigdy nie miałeś czasu.odmawiałeś Mi,albo zlewałeś każdy Mój telefon.-krzyczałam,czując jak po policzkach powoli spływają łzy.-teraz,dostając to gówno cieszysz się,jak idiota,któremu udało się obrabować bank bez żadnego przypału.masz to, co chciałeś.chyba oboje wiemy, co bardziej kochasz.-przerwałam próbując złapać oddech.-ale kochanie..-zaczął.-Twoje kochanie jest tam.-rzuciłam wskazując na proszek i w nadziei,że jeszcze zmieni zdanie,powoli opuszczałam Jego pokój. na marne. już Mu nie zależało.

nienawidzę gdy ktoś wypomina mi... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

nienawidzę gdy ktoś wypomina mi błędy, które sam popełnia.

W oczach dalej mam szczerość  tylko... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

W oczach dalej mam szczerość, tylko rzadziej wybaczam.

Zawiodłam się już tyle razy.... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 8 kwietnia 2012

Zawiodłam się już tyle razy. Nabrałam dystansu.

Jo ci godom jo ci radze ty się... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 7 kwietnia 2012

Jo ci godom jo ci radze ty się wypnij jo ci wsadzę hahahahaha xDD

 dawno wracam z stamtąd  gdzie ty... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 7 kwietnia 2012

`dawno wracam z stamtąd, gdzie ty dopiero idziesz.

Nie wiem jak zacząć początek mojej... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 marca 2012

Nie wiem jak zacząć początek mojej brzezy, ale wierzę że to nie najważniejsze. Ważne to co chcę, powiedzieć jest tego wiele, Ty jesteś i będziesz przyjacielem. Ty Jesteś bratem. To ty powiedziałeś że daleko od chwil, ale blisko sercu to we mnie do dziś tkwi. W każdej chwili i w każdym miejscu, ale wiedz że jest kilka błędów, kilka ran w sercu. Tylko Ty i ja - wiemy co jest grane, tylko Ty i ja - życie mamy przesrane. Pamiętasz, zawsze razem. Jak to brat z siostrą, ale dziś już chyba o mnie zapomniałeś. Bo gdy jest top to Ty mówisz życiu stop. Wolności smaku się oddajesz, czy Ty sobie zdajesz.Jaki ból mi i bliskim zadajesz. Wiedz, jestem w stanie oddać krew za Ciebie bracie. Proszę, masz tu kroplę na zadatek. Wiesz, życie nas rozdzieliło, dobro prysło.Wybacz, kropla to za mało, Przyjdź, a oddam Tobie wszystko.

Małolat chciał pojechać z ekipą... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 marca 2012

Małolat chciał pojechać z ekipą na wypad w Tatry Ten pierwszy bez starych, wolny jak halne wiatry Z domu biedny był, w objęciach nędzy żył Jednym ruchem obrócił witrynę w pył Alarm zawył, zrywa się z podwórka Gdzieś się przykitrać i poczekać do jutra O siódmej ustawka będzie piwo i jaranie Rozmarzony biegł ale pojmali go w bramie Co za pech tak strasznie chciał pojechać tam Teraz pod celą z nudów ogląda klan winił los, pytał czemu jest okrutny Powiedziałem tak miało być, skończ być smutny Znieruchomiał gdy zobaczył wiadomości Po raz kolejny ujrzał losu przypadłości To jego znajomi właśnie bawią się jak w niebie Dosłownie, ich auto skoczyło na drzewie.

Jedno jest ważne   masz być... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 19 marca 2012

Jedno jest ważne - masz być szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV