głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xssij Oj dusisz mi duszę a ja się w Tobie durzę Toksyczny związek chyba zapić to muszę Skąpisz pielęgniarkom choć zabierasz wiele tym na górze Nie bądź taka zimna cho

xssij

xssij.moblo.pl
Oj dusisz mi duszę a ja się w Tobie durzę Toksyczny związek chyba zapić to muszę Skąpisz pielęgniarkom choć zabierasz wiele tym na górze Nie bądź taka zimna chodź
Oj dusisz mi duszę a ja się w Tobie... teksty

xssij dodano: 12 czerwca 2014

Oj dusisz mi duszę a ja się w Tobie durzę Toksyczny związek chyba zapić to muszę Skąpisz pielęgniarkom choć zabierasz wiele tym na górze Nie bądź taka zimna, chodź przytulę twe kałuże.

Wymionami zabijaną miłość martwa... teksty

xssij dodano: 12 czerwca 2014

Wymionami zabijaną miłość martwa nadziei biedronka Potrzebna nam jest kąpiel w źródłach ryza dłoń agenta Tomka

Tańczą kałuże  reklamy  szmaty... teksty

xssij dodano: 12 czerwca 2014

Tańczą kałuże, reklamy, szmaty rzygające brzydką czcionką Za tę zasłonkę nawet słonko nie chce zerkać skryte za inną zasłonką Maciora prawdy wlazła i zapachem potrzeb spod ogonka Brutalnie, udusiła mej wiary w związek nasz wrażliwego skowronka

Na moją wymizdrzoną i zdizajnowaną... teksty

xssij dodano: 12 czerwca 2014

Na moją wymizdrzoną i zdizajnowaną iluzji łąkę Na której sam się mianowałem Panem Losu, a nie jego pionkiem Wbiegła mi wnet ta sprośna locha, prawdy suka, bez dzwonienia dzwonkiem I zdarła powieszoną na to czego nie chcę widzieć już zasłonkę (Kryzys ma nasz związek)

Dans cette douce souffrance.  Dont... teksty

xssij dodano: 4 czerwca 2014

Dans cette douce souffrance. Dont j'ai payé toutes les offenses Ecoute comme mon cœur est immense Je suis une enfant du monde/W tej słodkiej udręce, za której wykroczenia zapłaciłam już w pełni. Popatrz, jak wielkie jest moje serce. Jestem dzieckiem świata.

Que d’espérance...  Sur ce chemin... teksty

xssij dodano: 4 czerwca 2014

Que d’espérance... Sur ce chemin en ton absence J'ai beau trimer, sans toi ma vie n'est qu'un décor qui brille, vide de sens/Nic tylko nadzieja. Na tej drodze twojej nieobecności. Staram się jak mogę, ale moje życie bez ciebie jest niczym innym, jak błyszczącym wystrojem wnętrza.

Oh ma douce souffrance   Pourquoi... teksty

xssij dodano: 4 czerwca 2014

Oh ma douce souffrance, Pourquoi s'acharner tu r'commence Je ne suis qu'un être sans importance Sans lui je suis un peu "paro" Je déambule seule dans le metro Une dernière danse Pour oublier ma peine immense Je veux m'enfuir, que tout recommence Oh ma douce souffrance/Och, moja słodka udręko. Walka nie ma sensu, a ty znów zaczynasz. Jestem tylko bytem bez znaczenia. Bez niego jestem nieco niespokojna. Błąkam się samotnie w metrze. Ostatni taniec. Żeby zapomnieć o moim wielkim cierpieniu. Chcę stąd uciec, wszystko zaczęło się od nowa. Och, moja słodka udręko.

Lubię się podroczyć  Ci nie w smak... teksty

xssij dodano: 3 czerwca 2014

Lubię się podroczyć Ci nie w smak Jak nie mam ochoty ty nie masz szans Trzymam na dystans Jestem kapryśna na stole czy na sofie to moja decyzja To moja decyzja Musisz mieć coś w sobie To, to, to, to w sobie Zawrócić mi w głowie Musisz mieć coś w sobie To, to, to, to w sobie Zawrócić w głowie Wtedy zrobię co powiesz!

To nie roztropnie mogłoby się... teksty

xssij dodano: 3 czerwca 2014

To nie roztropnie mogłoby się skończyć związkiem Wierz mi, nie chcemy takiej afery która łączyła nas poprzednio Nie możemy być ze sobą dłużej niż jeden melanż Bo albo tobie albo mi na wypominanie się zbiera Przerabialiśmy już ten temat tyle razy I to nie przejdzie Czuje kur* nie mogę żyć z tobą Bez ciebie też nie

Myślą ze mogą cię mieć  Ja wiem... teksty

xssij dodano: 3 czerwca 2014

Myślą ze mogą cię mieć Ja wiem że chcesz by myśleli

 A potem sam się znajdzie powód  by... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"A potem sam się znajdzie powód, by zwątpić, czy to się opłaca. Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać."

 zostań kiedyś na noc  bądź... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"zostań kiedyś na noc bądź powodem niewyspania scałuję z ciebie smutek wgryzę najdelikatniej miłość na dobry sen wymruczę ci tęsknotę (wróć)"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV