głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xssij Na moją wymizdrzoną i zdizajnowaną iluzji łąkę Na której sam się mianowałem Panem Losu a nie jego pionkiem Wbiegła mi wnet ta sprośna locha prawdy suka bez dzwo

xssij

xssij.moblo.pl
Na moją wymizdrzoną i zdizajnowaną iluzji łąkę Na której sam się mianowałem Panem Losu a nie jego pionkiem Wbiegła mi wnet ta sprośna locha prawdy suka bez dzwoni
Na moją wymizdrzoną i zdizajnowaną... teksty

xssij dodano: 12 czerwca 2014

Na moją wymizdrzoną i zdizajnowaną iluzji łąkę Na której sam się mianowałem Panem Losu, a nie jego pionkiem Wbiegła mi wnet ta sprośna locha, prawdy suka, bez dzwonienia dzwonkiem I zdarła powieszoną na to czego nie chcę widzieć już zasłonkę (Kryzys ma nasz związek)

Dans cette douce souffrance.  Dont... teksty

xssij dodano: 4 czerwca 2014

Dans cette douce souffrance. Dont j'ai payé toutes les offenses Ecoute comme mon cœur est immense Je suis une enfant du monde/W tej słodkiej udręce, za której wykroczenia zapłaciłam już w pełni. Popatrz, jak wielkie jest moje serce. Jestem dzieckiem świata.

Que d’espérance...  Sur ce chemin... teksty

xssij dodano: 4 czerwca 2014

Que d’espérance... Sur ce chemin en ton absence J'ai beau trimer, sans toi ma vie n'est qu'un décor qui brille, vide de sens/Nic tylko nadzieja. Na tej drodze twojej nieobecności. Staram się jak mogę, ale moje życie bez ciebie jest niczym innym, jak błyszczącym wystrojem wnętrza.

Oh ma douce souffrance   Pourquoi... teksty

xssij dodano: 4 czerwca 2014

Oh ma douce souffrance, Pourquoi s'acharner tu r'commence Je ne suis qu'un être sans importance Sans lui je suis un peu "paro" Je déambule seule dans le metro Une dernière danse Pour oublier ma peine immense Je veux m'enfuir, que tout recommence Oh ma douce souffrance/Och, moja słodka udręko. Walka nie ma sensu, a ty znów zaczynasz. Jestem tylko bytem bez znaczenia. Bez niego jestem nieco niespokojna. Błąkam się samotnie w metrze. Ostatni taniec. Żeby zapomnieć o moim wielkim cierpieniu. Chcę stąd uciec, wszystko zaczęło się od nowa. Och, moja słodka udręko.

Lubię się podroczyć  Ci nie w smak... teksty

xssij dodano: 3 czerwca 2014

Lubię się podroczyć Ci nie w smak Jak nie mam ochoty ty nie masz szans Trzymam na dystans Jestem kapryśna na stole czy na sofie to moja decyzja To moja decyzja Musisz mieć coś w sobie To, to, to, to w sobie Zawrócić mi w głowie Musisz mieć coś w sobie To, to, to, to w sobie Zawrócić w głowie Wtedy zrobię co powiesz!

To nie roztropnie mogłoby się... teksty

xssij dodano: 3 czerwca 2014

To nie roztropnie mogłoby się skończyć związkiem Wierz mi, nie chcemy takiej afery która łączyła nas poprzednio Nie możemy być ze sobą dłużej niż jeden melanż Bo albo tobie albo mi na wypominanie się zbiera Przerabialiśmy już ten temat tyle razy I to nie przejdzie Czuje kur* nie mogę żyć z tobą Bez ciebie też nie

Myślą ze mogą cię mieć  Ja wiem... teksty

xssij dodano: 3 czerwca 2014

Myślą ze mogą cię mieć Ja wiem że chcesz by myśleli

 A potem sam się znajdzie powód  by... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"A potem sam się znajdzie powód, by zwątpić, czy to się opłaca. Znajdziemy powód, by odchodzić i sto powodów, żeby wracać."

 zostań kiedyś na noc  bądź... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"zostań kiedyś na noc bądź powodem niewyspania scałuję z ciebie smutek wgryzę najdelikatniej miłość na dobry sen wymruczę ci tęsknotę (wróć)"

 Ty spierdoliłeś sprawę.... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentalnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie."

 Często przyłapywałem ją na tym... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"Często przyłapywałem ją na tym, że patrzy na mnie tak, jakby mnie nigdy wcześniej nie widziała, zupełnie jakby chciała się mnie nauczyć."

 Nie chciałabym nigdy być zależna... teksty

xssij dodano: 27 maja 2014

"Nie chciałabym nigdy być zależna od mężczyzny. Wolę czuć się samodzielna, wiedzieć, że moje życie zależy ode mnie. Wtedy nie ma lęku 'co będzie gdy on mnie zostawi'. Bo wiem, że dam sobie radę. Mężczyzna powinien być dla mnie wsparciem, a nie oparciem."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV