głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xnienormalnienienormalnax POŻYWIENIE METALA : Jedz tyle aby utrzymywać stałą wagę 66 6kg. Jeśli zobaczysz martwe zwierzę schowaj je gdzieś poczekaj dwa tygodnie i usmaż używając zamiast

xnienormalnienienormalnax

xnienormalnienienormalnax.moblo.pl
POŻYWIENIE METALA : Jedz tyle aby utrzymywać stałą wagę 66 6kg. Jeśli zobaczysz martwe zwierzę schowaj je gdzieś poczekaj dwa tygodnie i usmaż używając zamiast zwyk
POŻYWIENIE METALA : Jedz tyle  aby... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

POŻYWIENIE METALA : Jedz tyle, aby utrzymywać stałą wagę 66,6kg. Jeśli zobaczysz martwe zwierzę, schowaj je gdzieś, poczekaj dwa tygodnie i usmaż używając zamiast zwykłego oleju smołę. Jeśli jednak nie jesteś padlinożercą, chwyć za swój młot i idź w odwiedziny do sąsiada. Nie jedz warzyw i owoców. Mięso jedz tylko w postaci niemowląt i kotów. Ewentualnie jedz mięso ze zwierząt, które aktualnie cierpią z powodu światowej epidemii. Pij tylko ropę naftową i siarkopodobne wynalazki. Weterynarz to twój przyjaciel. Gość przydaje się, gdy już zjesz całe swoje osiedle.

KREW : Upewnij się że masz w ciele... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

KREW : Upewnij się że masz w ciele tylko tyle krwi, żebyś mógł się poruszać. Podpisuj wszystko własną krwią. Zawsze miej przy sobie tampony zgwałconych dziewic, jakby zabrakło ci własnej krwi. Jeśli skończy ci się krew, użyj długopisu z czerwonym wkładem. Jeśli skończy ci się krew i długopis z czerwonym wkładem użyj krwi tego kto jest najbliżej ciebie. Nie możesz mdleć na widok krwi. Pijesz tylko Krwawą Mary. Upewnij się, że jest wystarczająco krwawa. Gdy złapiesz komara, wyssij z niego krew. Nikt prócz ciebie nie może wysysać krwi. Tyczy się też wampirów. Cola z biedronek, jest również mhroczna, pij cole i używaj jej do odrdzewiania ćwieków, najlepiej jednocześnie popijając cole i trzymając w ustach ćwieki. Nie możesz pić swojej krwi, należy do Szatana i tylko on może ją pić, inni też nie mogą pić twej krwi, będzie inaczej?? Zabij się.

ZACHOWANIE : Nie mrugaj.  Nigdy  ale... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

ZACHOWANIE : Nie mrugaj. Nigdy, ale to przenigdy nie otwieraj drzwi używając klamek. Nie używaj kluczy. Musi ci wystarczyć to, co masz na nogach. Nie masz prawa używać czegokolwiek wykonanego z żelaza. Akceptuj tylko stal. Cały czas nuć sobie jakiś metalowy kawałek, poruszając wargami, jednak wypowiadając tylko wyrwane z kontekstu słowa. Żyj tak, jak każdy członek twojego ulubionego zespołu. Jednocześnie. Jeśli któryś nie żyje, cóż, poświęć się dla sprawy. Pij, pal, ćpaj. Jednocześnie. Podczas czarnej mszy musisz zgwałcić co najmniej 600 dziewic i zjeść 66 kotków lub szczeniaczków. Nie bądź ciotą. Słońce to twój największy wróg! Zabij je!

.....Nigdy nie noś rurek!  Chyba że... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

.....Nigdy nie noś rurek! (Chyba że stalowe) Musisz mieć 666 czarnych włosów (reszta to twoja sprawa) Twoje IQ musi wynosić 666 Ewentualnie 66,6 666 dni w roku ubierasz się na czarno. Im cięższych odmian metalu słuchasz, tym cięższe muszą być twoje ubrania. Najlepiej chodź w zbroi. Czarnej. Jeśli twój ulubiony zespół metalowy gra w maskach też kup sobie maskę i przyszyj stalową igłą do twarzy.

Wszelakiego typu naszywki przymocowuj... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

Wszelakiego typu naszywki przymocowuj do skóry, albo jeśli jeszcze masz miejsce – do kostki za pomocą stalowych agrafek. Wymień wszystkie swoje kości na metalowe. Jak Wolverine. Jedyna biżuteria jaką możesz nosić to łańcuchy, ćwieki i pieszczochy. Oczywiście ze stali. Twoje glany muszą być nieprzemakalne. Twoje glany koniecznie muszą mieć rozmiar 66,6 Ćwicz noszenie dwóch par glanów naraz. Musisz spać ze swoim kultowym-jak-chuj plecakiem typu kostka. Najlepiej przyszyj go sobie do pleców. Na czole noś tatuaż przedstawiający logo twego ulubionego zespołu lub pentagram. Na religię (o ile nie masz wyjścia i musisz być) przychodź z kultowym-jak-chuj plecakiem typu kostka i w koszulce z pentagramem. Musisz mieć na szyi pentagram wielkości koła od roweru, ewentualnie inny mroczny i mistyczny znak, który przyprawi katechetkę o atak apopleksji. Prawdziwy metal ma ze sobą koszulkę (oczywiście czarną) do wycierania rozlanego piwa (bo metal jest zbyt metalowy, by je zlizać).

konntunuując wygląd metala : Jeśli... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

konntunuując wygląd metala : Jeśli twoje glany nie dały rady otworzyć drzwi, ukarz się za to gorącym żelazem i kup ukradnij zrób ze skór swych ofiar większe i twardsze. Noś czarne ciuchy. Na czarne ciuchy nałóż więcej czarnych ciuchów. Zakryj ubraniem każdą cześć ciała, jaką możesz, cudze również. Nie tyczy się to jednak głowy. Głowę zakryj włosami, zarostem i zaschłą krwią swych ofiar. Noś ze sobą plecak. Pusty. Po co? Jak to, kurwa, po co? Bo musisz być twardy! Noś sińce pod oczami. Głębsze niż twoja twarz. Nie możesz zmieniać swojego plecaka na gówna typu Jansport. Twój plecak jest święty. Wypisz na swoim plecaku słowa ulubionej piosenki utworu (piosenki są dla ciot). Krwią niewiernych ....

WYGLĄD   Noś tyle czarnej skóry i... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

WYGLĄD ; Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić. Ale jednocześnie tyle, by jedna pieszczocha więcej odebrała ci tę zdolność. Noś glany. Nie obcinaj włosów. Nigdy. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-chuj, brzydki, kultowy-jak-chuj niezniszczalny plecak typu kostka. Twój plecak może być tylko w jednym z trzech dopuszczalnych kolorów: czarnym, czarnym lub czarnym. W ostateczności może być czarno-czarny. Możesz też nabyć szpanerski, czarny model w czarne paski. Twój plecak ma mieć jak najwięcej naszywek. Jeśli nie masz na plecaku miejsca na naszywki, przyszyj je sobie do skóry. Kiedy miejsce na twojej skórze także się skończy, przyszyj je po wewnętrznej stronie. Musisz być twardy! Musisz mieć co najmniej pięć par glanów, ale używać możesz tylko jednej. Wyrzucić glany możesz tylko wtedy, gdy rozpadną się na twoich nogach.

Na początek  Metal w wersji lajtowej... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

Na początek Metal w wersji lajtowej opowiada o sobie! Słuchaj metalu. Wierz w metal. Wyznawaj metal. Wszystko co robisz, rób dla metalu. Zabij każdego, kto nie zgadza się z twoją wiarą. Zabij siebie, jeśli zaczniesz wątpić. Zabij siebie wcześniej czy później. Nie jedz śniadania. Jesteś zbyt twardy, by jeść śniadanie. Gdy dopadnie cię choroba, zabij ją. Nie śpij. Tylko głupcy marnują czas na sen.

Metalowcy  metale – istoty mroczne... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

Metalowcy, metale – istoty mroczne i złe, skuteczne w zglanowaniu kogoś lub czegoś, nierzadko w pojedynkę. Ich hobby to spędzanie czasu w piwnicy, gdzie razem z innymi braćmi metalowcami pracują twórczo nad tworzeniem metalu lub słuchaniem metalu. Za Szatanem poszliby nawet do nieba. Subkultura ta wywodzi się z... tak właściwie, to raczej nie chcesz wiedzieć, skąd się wywodzi. Typowy metal jest ubrany w kolorowy strój, składający się z czerni, ciemnej czerni, wyblakłej czerni, czarnej czerni, poplamionej czerni, mrocznej czerni, ponurej czerni lub skórzanej czerni. Nosi krótkie, dobrze ułożone włosy i nie ma zarostu. Do tego ładnie pachnie i codziennie się myje. Naprawdę uwierzyłeś?!

to wszystko przeminęło  nie chce... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

to wszystko przeminęło, nie chce więcej powracać do tego .

po pierwsze  to jak można... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

po pierwsze, to jak można prostytutkę zgwałcić?

18 sierpnia – Dzień LATARNI Morskiej teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

18 sierpnia – Dzień LATARNI Morskiej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV