głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xnienormalnienienormalnax NAJSŁAWNIEJSZE BERETY : Babka Kiepska Marian Paździoch Baba Jaga Ciocia Stasia Twoja Stara Baba Vanga ! UGRYZIENIE PRZEZ MOHERA Cóż zostałeś ugryziony jesteś w

xnienormalnienienormalnax

xnienormalnienienormalnax.moblo.pl
NAJSŁAWNIEJSZE BERETY : Babka Kiepska Marian Paździoch Baba Jaga Ciocia Stasia Twoja Stara Baba Vanga !
NAJSŁAWNIEJSZE BERETY :    Babka... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

NAJSŁAWNIEJSZE BERETY : Babka Kiepska, Marian Paździoch, Baba Jaga, Ciocia Stasia, Twoja Stara, Baba Vanga !

UGRYZIENIE PRZEZ MOHERA   Cóż... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

UGRYZIENIE PRZEZ MOHERA ; Cóż zostałeś ugryziony, jesteś w poważnych tarapatach. Czeka cię szybkie uzależnienie od Radia Maryja. Wkrótce przeznaczysz wszystkie swoje i rodzinne oszczędności na rzecz Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka. Zaczniesz kupować Nasz Dziennik, oglądać TV Trwam, ale to jeszcze nie wszystko: będziesz klęczeć cały dzień, śpiewając głupawe piosenki i dojdziesz do wniosku, że ten świat jest rządzony przez żydokomunę do spółki z masonami i chińskimi fanami rowerów trójkołowych z balonikiem.

ROZPOZNANIE MOHERÓW :    Są... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

ROZPOZNANIE MOHERÓW : Są bardzo agresywne w grupie, szczególnie jeżeli masz aparat lub kamerę, nosisz koszulkę z flagą państwa Izrael i masz czapeczkę TVN lub „Gazety Wyborczej”. Pełna koordynacja w zakresie rzucania parasolami oraz wywijania różańcami. Często spotykają się w mieście Częstochowa na zjazdach na Jasnej Górze. Lubią klęczeć przez większą część dnia. Tadeusz Rydzyk jest dla nich najważniejszy, Bóg to przy nim sprzątaczka. W obliczu zagrożenia naświetlenia Ojca światłem flesza są w stanie zasłonić Go własnym ciałem. Prawdziwa mohera jest powolna, chora i umierająca, jednak w kościele potrafi wystać cały dzień w bezruchu. Gdy nadjedzie tramwaj lub autobus, w drodze do niego potrafi się przemieszczać z niesamowitą prędkością, będąc przy tym często bardzo energiczna i agresywna.

HYMN NARODOWY MOHERÓW  Moher na... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

HYMN NARODOWY MOHERÓW ; Moher na głowę włóż, otrzep z niego kurz, wałek w rękę weź i popraw z Ojcem więź. Moher dobra rzecz, gdy na głowie nosisz też, stań przed lustrem, uczesz go, będzie po, a nastanie Era PO. Kup se beret moherowy, będziesz miała uśmiech bananowy. Ref. Moher, moher. Moher, moher. Moher, moher. Bereciary to my, moher razy trzy. Rydzyk naszym królem jest. Gorzkie żale przybywajcie. Już każdy o tym wie, że moher dobry jest. Amen!

HYMN KRÓLEWSKI MOHERÓW : Poprzez... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

HYMN KRÓLEWSKI MOHERÓW : Poprzez Polskę wionął wiatr nadzieją, naród czeka na ratunek swój, komuniści nienawiścią zieją, opluwają to, co święte jest. Ref. Moherowy beret sobie włóż i ciesz się życiem. Garną się pielgrzymki do Torunia, w modłach powierzając życie swe, kocha cię lud, ojcze Tadeuszu, prawdą i miłością obroń się. Ref. Moherowy beret sobie włóż..

DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ MOHEROWYCH... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ MOHEROWYCH BERETÓW : Ojcem jedynym był, jest i zawsze będzie Ojciec Tadeusz. Nie będziesz miał innych Ojców poza Nim. Pamiętaj, abyś każdy dzień święcił datkiem na konto Ojca Tadeusza. Nie wymieniaj nadaremno Imienia Ojca. Nie zabijaj, chyba, że Żyda, komunistę, masona, pedała, liberała, gościa z Platformy, zboczeńca, metala, satanistę albo dziennikarza GW lub TVN. Jak cudzołożysz, to tylko po ciemku. Nie kradnij – bierz przykład z Ojca Tadeusza. Nie pożądaj żony bliźniego swego, chyba że jest rozwódką. Nie pożądaj żadnej rzeczy bliźniego swego, chyba że to dar dla Ojca Tadeusza. Ani żadnej rzeczy, która Ojca Tadeusza jest.

MOHEROWE BERETY : bereciary Mohers... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

MOHEROWE BERETY : (bereciary, Mohers, Moher bands) – I dywizja desantowa VI pułku piechoty o. Tadeusza Rydzyka, określana mianem subkultury, składająca się ze zorganizowanych i zwartych plutonów starych, modyfikowanych genetycznie przy użyciu fal radiowych amazonek-dewotek o dużym doświadczeniu bojowym (średnia wieku pow. 60 lat). Ich czeska wersja to Bojovnice Mohernej Nadajnicy, a amerykańska to U.S. Moher Corps (USMC).

powodzenia xd teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

powodzenia xd

JAK ZACZĄĆ BYĆ METALOWCEM ?... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

JAK ZACZĄĆ BYĆ METALOWCEM ? Zacząć możesz na 666 sposobów...słuchaJ muzyki metalowej. Jeśli nie orientujesz się za bardzo (zabij się!), możesz zacząć od takich klasyków, jak Majka Jeżowska. Niektórzy mogą pójść w stronę bardziej mroczną – polubić Brathanki lub też jeden z najostrzejszych, najmroczniejszych hord: Golec uOrkiestrę i Zakopower. W wersji dla osób lubiących wyzwania, jest jeszcze opcja z Arką Noego. Po przerobieniu tego zestawu nie pozostają żadne wątpliwości, że polubisz metal, będziesz chciał go słuchać na okrągło i zaczniesz się stawać metalem (chyba w to nie uwierzyłeś?! Jeżeli tak – zabij się). Nie zapomnij też o naszywkach! Tak jak wcześniej mówiłem możesz je sobie przyszyć do skóry – ale lepsze są termiczne (takie, które wprasowuje się w ubranie).

DZIEWICE :   Musisz je łapać... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

DZIEWICE : Musisz je łapać, zgwałcić, spalić, zjeść. Niekoniecznie w tej kolejności. Najlepiej rób to na Czarnych Mszach. Oczywiście ku chwale Szatana. Jeśli jesteś metalem płci żeńskiej, to masz problem. I tak musisz gwałcić dziewice. Musisz mieć je na własność. Co najmniej dwadzieścia 666. Codziennie zdobywaj nowe, gwałć stare i spalaj je, po czym zjedz je. 666 dziewic gwałć dla Szatana, 666 dla Belzebuba, potem znajdź 666 dla siebie. Szatan i Belzebub wynagrodzi Ci to następnymi 666 dziewicami Gwałć, pal i zjadaj je w rytm ulubionej piosenki. Albo w rytm wszystkich, jakie znasz. Naraz.

SZATAN : ytnij sobie duszę i... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

SZATAN : ytnij sobie duszę i sprzedaj ją Szatanowi ze zniżką. W piwnicy musisz zbudować mały ołtarz ku chwale Szatana. A najlepiej duży. Kochaj Szatana – kup mu kredki, ale tylko czarne. Pamiętaj, stal jest stopem żelaza, więc żelazo jest pierwiastkiem stali zarezerwowanym dla Szatana. Gdy spotkasz człowieka bardziej metalowego od ciebie, poświęć go Szatanowi. Siebie najlepiej od razu też. Kochaj siebie. Siebie możesz kochać – jesteś przecież wcieleniem Szatana. Miej Szatana w oku. Jeśli jeszcze go tam nie masz – kup sobie markera. Miej Szatana w sercu. Zastawki są dla mięczaków.

SŁOWNICTWO : Twoje ulubione słowa... teksty

xnienormalnienienormalnax dodano: 16 sierpnia 2011

SŁOWNICTWO : Twoje ulubione słowa to „ stal”, „ mrok”, „ ogień”, „piorun”, „śmierć”, „krew”, „ciemność”, „miecz”, „młot”, „stal”, „hałas”, „stal”, „stal”, „stal”, „Szatan”, „metal” i „SLAYER KURWA”. Poza tymi słowami możesz lubić jeszcze: smoki, demony, Szatana, Boga. Także dowolną inną rzecz z jakiejkolwiek religii, wszystkich bogów skandynawskich, chwałę, stal, wojnę. Opcjonalnie możesz też używać słów: „dziewica”, „stos”, „palić”, „niewinne”. Nigdy nie mów siema, elo, ziom, nara itp. Mów tylko „witam” ( a jak się witasz? – wiadomo – AVE), „żegnaj”. Ewentualnie możesz brać przykład z twardziela Geralta i mówić „Bywaj”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV