głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xlala Dzień dobry. Nie spałam spokojnie mimo Twoich życzeń na dobranoc. Długo nie mogłam zasnąć bo wyobraź sobie myślałam o Tobie. Wyobrażałam sobie że ciepła kołdra

xlala

xlala.moblo.pl
Dzień dobry. Nie spałam spokojnie mimo Twoich życzeń na dobranoc. Długo nie mogłam zasnąć bo wyobraź sobie myślałam o Tobie. Wyobrażałam sobie że ciepła kołdra otul
Dzień dobry. Nie spałam spokojnie... teksty

xlala dodano: 20 września 2012

Dzień dobry. Nie spałam spokojnie, mimo Twoich życzeń na dobranoc. Długo nie mogłam zasnąć, bo wyobraź sobie - myślałam o Tobie. Wyobrażałam sobie, że ciepła kołdra, otulająca me ciało, to Twoje szerokie ramiona, a szum drzew zza okna, to Twój spokojny szept.

 Myśli  które oddychają  i słowa... teksty

xlala dodano: 18 września 2012

"Myśli, które oddychają, i słowa, które palą."

 Obezwładniaj mnie czułością... teksty

xlala dodano: 17 września 2012

`Obezwładniaj mnie czułością, paraliżuj uważnością, chciej być blisko, kochaj`

Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

xlala dodano: 16 września 2012

Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

„Żadna noc nie może być aż tak... teksty

xlala dodano: 16 września 2012

„Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.”

„Wreszcie zrozumiałem  co to... teksty

xlala dodano: 14 września 2012

„Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce.”

„Bo żyć możesz tylko tym  za co... teksty

xlala dodano: 14 września 2012

„Bo żyć możesz tylko tym, za co zgodzisz się umrzeć.”

„A wie pan co jest najlepszego w... teksty

xlala dodano: 14 września 2012

„A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? (...) Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania”

„Dziura w moim sercu ma twój... teksty

xlala dodano: 14 września 2012

„Dziura w moim sercu ma twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.”

„Nie ma dotkliwszej boleści niźli... teksty

xlala dodano: 14 września 2012

„Nie ma dotkliwszej boleści niźli dni szczęścia wspominać w niedoli”

Chcę do jedynego miejsca na ziemi... teksty

xlala dodano: 10 września 2012

Chcę do jedynego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie, do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragnę, tylko do mej miłości!!

 Nie ma nic prócz teraz i... teksty

xlala dodano: 6 września 2012

"Nie ma nic prócz teraz i narastającej wewnątrz mnie ciszy. Cisza i wściekłość, gorąco i chłód. Jeżeli czegoś szuka m to jest właśnie to. Spokój. Jeżeli istnieje coś co mnie powstrzyma, kiedy będzie to potrzebne to jest właśnie spokój. Nie ma gniewu, nie ma wściekłości, nie ma furii. Nie ma pragnień, potrzeb, pożądania. Nie ma nienawiści, nie ma wstydu, nie ma żalu. Nie ma bólu, smutku, przygnębienia. Nie ma lęku. Nie ma żadnego lęku. Nie da się złamać tego kto żyje bez lęku..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV