głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xlala Piękno jest obecne tylko trzeba chcieć je widzieć lub przynajmniej rozmyślnie nie zamykać oczu. — ubierajmy się ładnie. malujmy na kolorowo paznokcie spotykajmy

xlala

xlala.moblo.pl
Piękno jest obecne tylko trzeba chcieć je widzieć lub przynajmniej rozmyślnie nie zamykać oczu. —
Piękno jest obecne  tylko trzeba... teksty

xlala dodano: 19 kwietnia 2013

Piękno jest obecne, tylko trzeba chcieć je widzieć, lub przynajmniej rozmyślnie nie zamykać oczu. —

ubierajmy się ładnie. malujmy na... teksty

xlala dodano: 16 kwietnia 2013

ubierajmy się ładnie. malujmy na kolorowo paznokcie, spotykajmy się w kawiarniach, siadajmy z kawą przy oknie. uśmiechajmy się, śmiejmy się. cieszmy się słońcem i deszczem. zwiedzajmy muzea, odwiedzajmy wystawy. róbmy zdjęcia. odkrywajmy muzykę, polubmy gotowanie. spotykajmy się, rozmawiajmy więcej, częściej. nie myślmy, że mamy jeszcze czas na zmiany, uczmy się żyć tu i teraz. otwórz okno, otwórz głowę na wiosnę. otwórz się na wspaniałe życie

Jesteś przyjacielem  ponieważ... teksty

xlala dodano: 16 kwietnia 2013

Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który upomina, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który patrzy, lecz nie osądza. Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. Przyjacielem, ponieważ jesteś oazą, która pokrzepia, lecz nie zatrzymuje. Przyjacielem, ponieważ jesteś sercem, które kocha, lecz nie zmusza. Przyjacielem, ponieważ jesteś czułością, która chroni, lecz nie podporządkowuje. Przyjacielem, ponieważ jesteś obrazem Boga. Właśnie dlatego. :)

„Nieobecność ojca tworzyła... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

„Nieobecność ojca tworzyła niewypowiedzianą pustkę w naszym domu i choć tęskniłam za dniem, kiedy ja też się zakocham, czułam lęk. A co, jeśli ktoś, kto pewnego dnia zawładnie moim sercem, również zniknie?”

„Ludzie bardzo chcą ufać... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

„Ludzie bardzo chcą ufać, zwierzać się. Tylko zwykle się boją.”

„Wydaje mi się  ze czasem bała... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

„Wydaje mi się, ze czasem bała się kochać. Była jedną z osób, które lubią rzeczy konkretne, jak ocean. Coś co możesz pokazać i wiesz, co to jest. Chyba dlatego zawsze ciężko jej było wierzyć w Boga. I myślę, że właśnie z tego powodu broniła się przed miłością. Nie mogła jej dotknąć.”

„Wpadłam w moją wewnętrzną... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

„Wpadłam w moją wewnętrzną histerię. Nie krzyczałam, nie płakałam głośno, nie biegałam i nie wyrywałam sobie włosów z głowy. Po prostu w jednej chwili coś we mnie stłukło się i przyrosłam do chodnika, nie mogąc zrobić kroku do przodu.”

„Przejściowe pory roku nie są dla... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

„Przejściowe pory roku nie są dla mnie najlepsze. Dla nikogo takiego jak ja. Obłęd lubi wracać jesienią lub przedwiośniem. Lubi niż, mgłę, ołowiane zachmurzone niebo. Budzisz się rano i masz do dyspozycji albo nieokreślony lęk, albo smutek. A czasami jedno i drugie. Chciałbym obudzić się pogodnym i uśmiechniętym lub przynajmniej obojętnym, ale jedyne, na co mogę liczyć, to wybór między trwogą a rozpaczą oraz nadzieja, że nie zwariuję do reszty.”

„Najgorszy jest lęk przed czymś... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

„Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.”

'' Każdy jest geniuszem  ale jeśli... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

'' Każdy jest geniuszem, ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia.''

Dopóki będziesz szczęśliwy  wielu... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

Dopóki będziesz szczęśliwy, wielu będziesz miał przyjaciół. Gdy los cię opuści, będziesz sam.

My nie tyle potrzebujemy pomocy... teksty

xlala dodano: 6 kwietnia 2013

My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół, co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV