głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xdlovelygirlxd dajesz mi coś co zostało mi tak dawno odebrane. sprawiłeś że znów zaczęłam wierzyć w szczęście w miłość.. którą tyle razy przeklinałam. z obrzydzeniem patrzyłam

xdlovelygirlxd

xdlovelygirlxd.moblo.pl
dajesz mi coś co zostało mi tak dawno odebrane. sprawiłeś że znów zaczęłam wierzyć w szczęście w miłość.. którą tyle razy przeklinałam. z obrzydzeniem patrzyłam na szc
dajesz mi coś co zostało mi tak... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

dajesz mi coś co zostało mi tak dawno odebrane. sprawiłeś, że znów zaczęłam wierzyć w szczęście, w miłość.. którą tyle razy przeklinałam. z obrzydzeniem patrzyłam na szczęśliwe pary mówiąc sobie w myślach - naiwna dziewczyno ! on i tak cię zdradzi, albo zostawi dla jakiejś plastikowej panny, która rozchyli przed nim nogi gdy ten będzie miał chwilę słabości. dziś idąc ulicą mam wysoką podniesioną głowę i uśmiech od ucha do ucha. przywrócił to co we mnie najlepsze. przywrócił moją wiarę w uczucia.

pranie mózgu to za mało  za mało... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

pranie mózgu to za mało, za mało by opisać to, co on zrobił ze mną. sprawił, że z głowy wymazałam wszystkich innych, że pamiętam tylko o jego urodzinach, pamiętam datę naszego pierwszego spotkania i pierwszej kłótni. pierwszego wypowiedzianego 'kocham' i pierwszego 'nienawidzę'. gdy kładę się do łóżka nie potrafię myśleć o niczym innym tylko o tym, co zrobiłam źle. sprawia, że jestem przemęczona, głodna i drażnią mnie ludzie dookoła. a najgorsze? najgorsze to chyba to, że ukradł mi mój własny uśmiech, schował głęboko w swojej szafie ze skarpetkami, nie ma zamiaru oddać, a mimo wszystko gdyby wrócił dałabym mu jeszcze jedną szansę.

była typową ładną wariatką.... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

była typową ładną wariatką. miała wyjebane na świat, ale przy tym w jej kosmetyczce można było znaleźć przeróżne drogie, markowe kosmetyki. nie zwracała uwagi na chłopaków, ale w większości się podkochiwała. nawet nie pamiętam już gdzie ją poznałam. po prostu poznałam i od tamtej chwili byłyśmy zawsze razem, zawsze blisko. wiedziała o mnie sporo, nawet bardzo dużo. nie mialam żalu gdy odeszła. wszyscy to zrobili.

Tak naprawdę nigdy nie zapominamy do... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

Tak naprawdę nigdy nie zapominamy do końca. Zawsze śmiejemy się, gdy powinniśmy płakać. Gdy powinniśmy zachować zimną krew, gdy powinniśmy tylko siedzieć i patrzeć. Ale to uczucie bezbronności skłania nas do tego. Chcemy w jakiś sposób zamazać to, że czujemy się samotni bez osoby, na której nam zależy.

chciałabym kiedyś móc letnim... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

chciałabym kiedyś móc letnim wieczorem, przy świetle gwiazd i ogniska, spalić, przytulona do ciebie mój pamiętnik, w którym to opisywałam to co czuję i jak mi ciebie brakuje.

Musisz  powienieneś  nie możesz... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

Musisz, powienieneś, nie możesz też udawać, a gdy będzie potrzeba reguły jakieś złamać, Zdolny do poświęceń,bo ja też tak potrafie, żyć choćby na kredyt,a nie lecieć na kasę...

miłość po prostu jest. Bez... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.

Najlepszy sposób  żeby... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

Najlepszy sposób, żeby zaintrygować faceta, to zniknąć.

Trudno minąć Go na ulicy i... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

Trudno minąć Go na ulicy i spojrzawszy mu w oczy, nie odczuć przy tym, że to ktoś wyjątkowy, z kim chciałoby się spędzić czas. I tego właśnie najbardziej Jej zazdroszczę... tego, że Ona ma tak dużo Jego czasu dla siebie.

Byłam taką nieśmiałą  naiwną... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

Byłam taką nieśmiałą, naiwną dziewczynką. A tobie umiałam spojrzeć w oczy bez wstydu.. Bez rozczarowania. Okazałeś się kimś wyjątkowym..

Odepchnęłam Cię na odległość... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

Odepchnęłam Cię na odległość jednego kroku. Ty oddaliłeś się o kolejnych tysiące .

Bez Ciebie żyć jakoś będę... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 1 marca 2011

Bez Ciebie żyć jakoś będę, jeszcze zdziwisz się jak szybko to właśnie tobie zabraknie mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV