głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xdlovelygirlxd Człowiek myśli codziennie że słońce wędruje ku zachodowi ale słońce uśmiecha się nieruchome bo to właśnie my wędrujemy ku zachodowi chciałabym chociaż raz żeby

xdlovelygirlxd

xdlovelygirlxd.moblo.pl
Człowiek myśli codziennie że słońce wędruje ku zachodowi ale słońce uśmiecha się nieruchome bo to właśnie my wędrujemy ku zachodowi
 Człowiek myśli codziennie    że... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

"Człowiek myśli codziennie, że słońce wędruje ku zachodowi; ale słońce uśmiecha się, nieruchome, bo to właśnie my wędrujemy ku zachodowi

chciałabym chociaż raz  żebyś... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

chciałabym chociaż raz, żebyś podszedł do mnie przytulił mnie i powiedział ' jesteś dla mnie wszystkim, dziękuję że jesteś ' proste zdanie, ale sprawiłoby że byłabym w siódmym niebie.

usiadła na skraju łóżka... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

usiadła na skraju łóżka, wpatrując się w podłogę. na jej twarzy odbijało się światło wpadającego przez okno blasku księżyca. była bezsilna - wiedziała , że znowu pakuje się w to gówno, które ją niszczy - gówno, zwane miłością.

Miłosc to wieczne cierpienie Lecz... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

Miłosc to wieczne cierpienie Lecz nie każdy je zna Jednemu serce się smieje Drugiemu boli i łka . // xdlovelygirlxd//

Przeszłam obok Niego Tak blisko Cos... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

Przeszłam obok Niego Tak blisko Cos dzgnęło To serce wspomniało Otwarła sie rana Na nowo rozpaczy Wyszeptane znów słowa Kocham... Czy Bóg mi wybaczy? I szanse da nowa?

Tłoku   KaMa   To nie bajka. teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

Tłoku & KaMa - To nie bajka.

Jeśli on przyłapał cię na tym... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

Jeśli on przyłapał cię na tym, że na niego patrzysz, pamiętaj, że on też popatrzył na ciebie.

od tamtego czasu powinnam miec cię w... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

od tamtego czasu powinnam miec cię w dupie, a nie nadal w sercu.

dajesz mi coś co zostało mi tak... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

dajesz mi coś co zostało mi tak dawno odebrane. sprawiłeś, że znów zaczęłam wierzyć w szczęście, w miłość.. którą tyle razy przeklinałam. z obrzydzeniem patrzyłam na szczęśliwe pary mówiąc sobie w myślach - naiwna dziewczyno ! on i tak cię zdradzi, albo zostawi dla jakiejś plastikowej panny, która rozchyli przed nim nogi gdy ten będzie miał chwilę słabości. dziś idąc ulicą mam wysoką podniesioną głowę i uśmiech od ucha do ucha. przywrócił to co we mnie najlepsze. przywrócił moją wiarę w uczucia.

pranie mózgu to za mało  za mało... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

pranie mózgu to za mało, za mało by opisać to, co on zrobił ze mną. sprawił, że z głowy wymazałam wszystkich innych, że pamiętam tylko o jego urodzinach, pamiętam datę naszego pierwszego spotkania i pierwszej kłótni. pierwszego wypowiedzianego 'kocham' i pierwszego 'nienawidzę'. gdy kładę się do łóżka nie potrafię myśleć o niczym innym tylko o tym, co zrobiłam źle. sprawia, że jestem przemęczona, głodna i drażnią mnie ludzie dookoła. a najgorsze? najgorsze to chyba to, że ukradł mi mój własny uśmiech, schował głęboko w swojej szafie ze skarpetkami, nie ma zamiaru oddać, a mimo wszystko gdyby wrócił dałabym mu jeszcze jedną szansę.

była typową ładną wariatką.... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

była typową ładną wariatką. miała wyjebane na świat, ale przy tym w jej kosmetyczce można było znaleźć przeróżne drogie, markowe kosmetyki. nie zwracała uwagi na chłopaków, ale w większości się podkochiwała. nawet nie pamiętam już gdzie ją poznałam. po prostu poznałam i od tamtej chwili byłyśmy zawsze razem, zawsze blisko. wiedziała o mnie sporo, nawet bardzo dużo. nie mialam żalu gdy odeszła. wszyscy to zrobili.

Tak naprawdę nigdy nie zapominamy do... teksty

xdlovelygirlxd dodano: 2 marca 2011

Tak naprawdę nigdy nie zapominamy do końca. Zawsze śmiejemy się, gdy powinniśmy płakać. Gdy powinniśmy zachować zimną krew, gdy powinniśmy tylko siedzieć i patrzeć. Ale to uczucie bezbronności skłania nas do tego. Chcemy w jakiś sposób zamazać to, że czujemy się samotni bez osoby, na której nam zależy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV