głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyluzujzioom To o nim myślę słuchając smutnych piosenek to o nim myślę czytając gazetę to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę to o nim myślę gdy jest mi zajebiście źle i g

wyluzujzioom

wyluzujzioom.moblo.pl
To o nim myślę słuchając smutnych piosenek to o nim myślę czytając gazetę to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę to o nim myślę gdy jest mi zajebiście źle i gdy jest
To o nim myślę słuchając smutnych... teksty

wyluzujzioom dodano: 21 grudnia 2011

To o nim myślę słuchając smutnych piosenek, to o nim myślę czytając gazetę, to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę, to o nim myślę gdy jest mi zajebiście źle i gdy jestem szczęśliwa, to o nim myślę pijąc setny kieliszek wódki, to o nim.. To On..

idę na papierosa znów  by pośród... teksty

wyluzujzioom dodano: 21 grudnia 2011

idę na papierosa znów, by pośród dymu nikotyny utracić wspomnienia. pierwszą i ostatnią rzecz, która nas łączy.

w pamięci zapisane te najlepsze... teksty

wyluzujzioom dodano: 20 grudnia 2011

w pamięci zapisane te najlepsze momenty z przeszłości, on po raz kolejny grając główną rolę, delikatnie uśmiecha się w snach, i znów spojrzeniem rozdrapuje każdą z blizn. pomimo tak wiarygodnego szczęścia wypisanego na twarzy, wciąż ciągły ból, który z oczu potrafił wyczytać tylko on.

dla Niego zrezygnowałam ze... teksty

wyluzujzioom dodano: 9 grudnia 2011

dla Niego zrezygnowałam ze wszystkiego co miałam. Nie miało to najmniejszego znaczenia bo był. No właśnie.. był - czas przeszły.

I prawda jest taka że już go nie... teksty

wyluzujzioom dodano: 6 grudnia 2011

I prawda jest taka że już go nie kochasz , nie myślisz o nim wieczorami i nie śni Ci się po nocach. Nie tęsknisz i nie płaczesz , pogodziłaś się z jego utratą i ułożyłaś sobie życie z kimś innym , z kim jesteś cholernie szczęśliwa.Ale mimo wszystko idąc ulicą obok jego domu mimowolnie odwrócisz głowę w bok , by spojrzeć chociaż ten jeden jedyny raz a w twojej głowie zabrzmi jego imię , wykreuję się schemat jego postaci. I to nie dlatego że wciąż coś do niego czujesz , tylko wiesz jak to jest wspomnienia zawsze wracają

moooożna  D teksty wyluzujzioom dodał komentarz: moooożna ;D do wpisu 1 grudnia 2011
kocham Cię za takie dni jak ten! gdy... teksty

wyluzujzioom dodano: 22 listopada 2011

kocham Cię za takie dni jak ten! gdy z mojej twarzy nie schodzi uśmiech,a oczy błyszczą szczęściem. gdy rozłączasz dzwoniącego kumpla mówiąc ' dziś mamy tylko siebie '. gdy zabierasz mnie na długi spacer, mocno przytulając bym nie zmarzła. gdy robisz mi najlepszy obiad, i tak cudownie całujesz.

wiesz jak ciężko czekać na tego... teksty

wyluzujzioom dodano: 19 listopada 2011

wiesz jak ciężko czekać na tego jebanego sms'a? nawet pustego, bez konkretnego celu, ot tak, żeby dał znać, że żyje, że ma się dobrze.. cokolwiek. nawet żeby tym głupim sms'em spowodował tą kłótnie, albo nawet to, że powrócimy wspomnieniami w przeszłość z chęcią powrócenia tych chwil.. czekasz, a tu cisza. zegarek tyka, sekunda po sekundzie, serce bije coraz mocniej z nerwów, z tęsknoty. dałabyś wszystko, żebyś miała pewność, że chociaż przez chwilę pomyślał o Tobie.. a to nadal cisza. po policzku płynie kolejna łza, która ma ogromne znaczenie dla serca kojące przy tym ból.. budzisz się i zasypiasz z tą samą myślą, że chcesz go zobaczyć i już nie wytrzymujesz z tęsknoty.

jedyne co mogłabym Ci w tym momencie... teksty

wyluzujzioom dodano: 19 listopada 2011

jedyne co mogłabym Ci w tym momencie powiedzieć jest to, że Cię kochałam. ewentualnie kocham nadal, ale na tyle mnie nie stać. nie stać mnie na to, żeby pozwolić Ci ponownie mnie zranić. nie mam siły, nie daje rady. nawet bez tego, przede wszystkim bez Ciebie. co mamy zrobić, skoro tak źle i tak niedobrze..?

Wiesz dlaczego tak bardzo lubię... teksty

wyluzujzioom dodano: 16 listopada 2011

Wiesz dlaczego tak bardzo lubię imprezy? Bo gdy tańczę czuje się lepiej, gdy świat kręci się w kółko nie ma problemów, żyje się chwilą.

czasami przychodzą takie momenty  w... teksty

wyluzujzioom dodano: 13 listopada 2011

czasami przychodzą takie momenty, w których czujemy się bezsilni, nie myślimy o tym co posiadamy ale o tym co chcielibyśmy jeszcze mieć. wspominamy chwile z przeszłości, te cudowne chwile zapisane gdzieś na dnie serca, Ci wszyscy ludzie grający w nich główne role, tak wiele dla Nas znacząc z czasem po prostu zniknęli, chociaż przecież mieli być na to pieprzone zawsze. zwolnione bicie serca, krótszy oddech i łzy napływające do oczu są jedyną oznaką tęsknoty, tęsknoty za tym co kiedyś mogliśmy nazwać osobistym szczęściem.

I nienawidzę Cię za moment  w... teksty

wyluzujzioom dodano: 13 listopada 2011

I nienawidzę Cię za moment, w którym sprawiłeś, że w oczach stanęły mi łzy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV