głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyluzujzioom Bo wiesz kiedy się poddajesz i przestajesz czekać a w głowie masz tylko jedną myśl nie zakochać się więcej Zjawia się ktoś kto wszystko burzy i zaczyna układać

wyluzujzioom

wyluzujzioom.moblo.pl
Bo wiesz kiedy się poddajesz i przestajesz czekać a w głowie masz tylko jedną myśl nie zakochać się więcej Zjawia się ktoś kto wszystko burzy i zaczyna układać w tw
Bo wiesz  kiedy się poddajesz i... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Bo wiesz, kiedy się poddajesz i przestajesz czekać, a w głowie masz tylko jedną myśl ` nie zakochać się więcej` Zjawia się ktoś, kto wszystko burzy i zaczyna układać w twoim sercu wszystko od nowa, tak kawałek po kawałku. Zaczyna być częścią ciebie, a Ty czujesz, ze to na niego czekałaś całe życie, a ci poprzedni to totalne pomyłki.. Przecież nawet w bajkach księżniczki zanim spotkały księcia trafiały na tanich debili.

usunęłam twój numer  bo te... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

usunęłam twój numer, bo te buziaczki do niej w opisie, które jak mniemam miały mnie zdenerwować powodowały u mnie tylko wybuch śmiechu, a nie chcę przez ciebie dostać szczękościsku w końcu

nie Twoje..    jak widze większość wpisów kopiujesz od innych..  s  ogarnij ! teksty wyluzujzioom dodał komentarz: nie Twoje.. ;] jak widze większość wpisów kopiujesz od innych.. ;s ogarnij ! do wpisu 3 marca 2011
Tamten bolesny rozdział jest... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Tamten bolesny rozdział jest definitywnie zamknięty. Czasami po prostu w ramach 'dnia wspomnień' mam potrzebę, włączyć sobie 'naszą' piosenkę. Wspomnienia wcale nie są takie złe. Te nasze wszystkie chwile wspominam z uśmiechem na twarzy, czyli tak jak powinnam.

Wiedział co się ze mną dzieje... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Wiedział co się ze mną dzieje, był jednak jedyną osobą, która się za to nie obwiniała. Oh ironio, szkoda, że nie wiedział, że to on był jedynym powodem tego wszystkiego. On i tylko On.

Podczas gdy ja kończyłam kolejną... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Podczas gdy ja kończyłam kolejną butelkę wina próbując upić się tak, by już o Tobie nie myśleć, Ty w najlepsze balowałeś w nocnym klubie. Dopiero teraz zrozumiałam, że posiadanie serca z kamienia, ma swoje dobre strony i zazdrościłam Ci właśnie tego, że tak perfekcyjnie umiałeś z minuty na minutę wyzbyć się wszelkich uczuć.

mojeee! teksty wyluzujzioom dodał komentarz: mojeee! do wpisu 3 marca 2011
Jeśli nigdy nie spiłeś się ze... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Jeśli nigdy nie spiłeś się ze mną tanim winem na dachu wieżowca, jeśli nie balansowałeś ze mną na krawędzi życia i śmierci, to tak naprawdę nie wiesz o mnie nic.

Jeśli chciałbyś wrócić  to wiedz... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Jeśli chciałbyś wrócić, to wiedz jedno. Noce przesypiam sama, pchając się na ścianę, żebyś w razie powrotu swobodnie mógł położyć się obok. Z sercem tak samo,wszystkie sprawy upycham w kąt, pozostawiając miejsce dla ciebie, to które najbardziej grzeję, gdy wrócisz zmarznięty sztuczną miłością tej suki.

Kurwa  nie patrz takim wzrokiem... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

Kurwa, nie patrz takim wzrokiem, który sugeruję, że to jeszcze można odbudować. Nie życzę sobie tego, abyś kolejny raz wpieprzał się w moje serce.

I coś mnie wpierdala od środka  gdy... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

I coś mnie wpierdala od środka, gdy uświadamiam sobie, ile czasu zajęło mi to, abym dostrzegła jakim jesteś frajerem, który nie zasługuję nawet na cień uczucia. Skoro jesteś taki zajebisty, to po co ci inni... Ty i tak twierdzisz, że herbata wypita w samotności nie smakuje inaczej.

  Czy jest w ogóle jakaś miara... teksty

wyluzujzioom dodano: 3 marca 2011

- Czy jest w ogóle jakaś miara szczęścia.? - Tak. promile. xdd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV