głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylans0vana i możesz sobie rozbierać mnie w myślach całować każdy mój centymetr ciała i ślinić się na mój widok ale to wszystko tylko i wyłącznie w Twojej marnej głowie bo

wylans0vana

wylans0vana.moblo.pl
i możesz sobie rozbierać mnie w myślach całować każdy mój centymetr ciała i ślinić się na mój widok ale to wszystko tylko i wyłącznie w Twojej marnej głowie bo nie s
i możesz sobie rozbierać mnie w... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

i możesz sobie rozbierać mnie w myślach, całować każdy mój centymetr ciała i ślinić się na mój widok, ale to wszystko tylko i wyłącznie w Twojej marnej głowie, bo nie stać Cię na mnie. jestem droższa niż jakakolwiek dziwka, którą przeleciałeś. ja biorę serce. szczere, ufne, pomocne, opiekuńcze.. rozumiesz. dobre serce, którego Ty nie masz. musi mnie ono obdarzać miłością, ogromnym uczuciem, którego Ty nie masz i nigdy nie będziesz miał. widzisz, jestem nieosiągalna, więc bastuj.

Uporządkuj swoje życie... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

Uporządkuj swoje życie , uporządkuj swoje myśli , uporządkuj swoje marzenia !

Nie wmawiajcie mi że będzie dobrze... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

Nie wmawiajcie mi że będzie dobrze, skoro sami doskonale wiecie, że nie będzie.

Kiedy kichasz  to znaczy  że ktoś o... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

Kiedy kichasz, to znaczy, że ktoś o tobie myśli , kiedy drugi raz kichasz, znaczy, że ktoś o tobie mówi, a kiedy kichasz po raz trzeci, znaczy, że jesteś chora.

Jestem zmęczona płakaniem na... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

Jestem zmęczona płakaniem na dźwięk Twojego imienia

' Może i nie byłam jakoś strasznie... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

' Może i nie byłam jakoś strasznie dojrzała i idealna , ale kochałam . Kochałam Cię całą swoją niedojrzałością .

Był oryginalny   duże bluzy... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

Był oryginalny , duże bluzy , ciągle słuchawki w uszach i bity które sam tworzył . Przystojnie wyglądał każdego dnia ,co dzień lepsze perfumy , a na skinienie palcem mógł mieć każdą lalkę . Pewnie przez to wszystko , leciała na niego każda panienka . Każda się nim zachwycała , specjalnie przechodziła obok niego i udawała zabawną , żeby się mu przypodobać . Siedział pewnego dnia na ławce , pisząc coś na kartkach swojego zeszytu . Usiadłam na przeciwko , patrząc na niego spod daszka dużej czapki swojego kumpla . Nagle zadzwonił telefon " kurwa , że też w takiej chwili " , odrzuciłam połączenie i wróciłam do patrzenia na niego . Zajarzyłam że pewnie pisze kolejny tekst piosenki . Podniósł się i podszedł do mnie , zostawiając obok mnie zapisaną kartkę . Spojrzałam kątem oka , niepewnie biorąc ją do ręki . " Uwielbiam kiedy na mnie patrzysz , pozwalam robić to tylko tobie , bo tylko twój wzrok kocham .

a gdy będę już czuć  że umieram... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

a gdy będę już czuć, że umieram najpierw zamiast zmówić ostatną modlitwę, to wezmę swój telefon do ręki i zadzwonię do Ciebie.. będę chciała powiedzieć Ci przed śmiercią jaki byłeś dla mnie cholernie ważny, jak bardzo Cię kochałam, że byłeś dla mnie najważniejszy, najwspanialszy, że to z tobą chciałam spędzić życie, ale zarazem rozpłaczę się biorąc ostatni oddech podziękuję ci za te wspólne chwile..

a gdybym rozpłakała Ci się w twarz... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

a gdybym rozpłakała Ci się w twarz , zrozumiałbyś ?

A teraz kiedy zostało kilka dni... teksty

wylans0vana dodano: 30 sierpnia 2011

A teraz kiedy zostało kilka dni wakacji zastanawiam się czy Ty też żałujesz , że tyle minęło dni które mogliśmy spędzić i wykorzystać razem .

Czasami myślę że to dobrze że... teksty

wylans0vana dodano: 21 sierpnia 2011

Czasami myślę że to dobrze że czasem cierpimy , jesteśmy na następny raz mądrzejsi i nabieramy doświadczenia , stajemy się bardziej rozważni i nabieramy dystansu ..

Wiesz jak szybko rozpada się... teksty

wylans0vana dodano: 21 sierpnia 2011

Wiesz jak szybko rozpada się marzenie? Właśnie tak szybko jak mrugnięcie powieką, jak klaśnięcie w dłonie, jak szybki pocałunek w usta... Którego nigdy od Ciebie nie dostałam. Ale twoje oczy, które patrzyły na mnie z tym pożądaniem, z tą chęcią by mnie mieć zupełnie mi wystarczały. Moim marzeniem było wtulenie się w twoje ramiona i to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to trwało do momentu, w którym zobaczyłam Ciebie, ale w twoich ramionach nie było mojego ciała, tylko jej. Nie rozumiem jak to się mogło stać. Twoje oczy ciągle wpatrzone we mnie z tym samym pożądaniem, chociaż zauważyłam też, że pojawił się w nich strach, smutek, rozpacz? Tak, tak właśnie rozpada się marzenie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV