głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylans0vana Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym że kochasz. 100 było o tym że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoj

wylans0vana

wylans0vana.moblo.pl
Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym że kochasz. 100 było o tym że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje ko
Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie ? 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5 mówiło, że to najwspanialsze uczucie, które kiedykolwiek Ci się przytrafiło.

Kiedyś kiedy byliśmy dziećmi... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Kiedyś kiedy byliśmy dziećmi kłóciliśmy się tylko o te jebane zabawki, a teraz? teraz wszystko się zmieniło, przychodzą nowe powody przez które się kłócimy : pieniądze , miłość, zazdrość , zaufanie .

Nieważne jak bardzo jesteś... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Nieważne jak bardzo jesteś szczęśliwa. czasami każdy potrzebuje dnia kiedy może wyżyć się na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać.

Widzisz inni mają swoje drugie... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Widzisz inni mają swoje drugie połówki przy sobie, a ja udaję, że nie potrzebuję niczego oprócz świętego spokoju. Kłamię. Każdego dnia to robię. Chcę Ciebie, chcę móc Cię kochać. Mam ochotę jak mała dziewczynka zrobić obrażoną minę, tupnąć nogą, bo nie mogę z Tobą być.

gdybym miała jedno życzę... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

gdybym miała jedno życzę pragnęłabym żebyś się we mnie zakochał i to nie dlatego żebyśmy byli para, po prostu pokazałabym ci jakie to uczucie gdy obdarzasz kogoś miłością a ona w zamian daje ci bezsenne noce i łzy spływające po twarzy. możne nauczyłoby cie to tego ze nie powinno się łamać cudzego serca.

Kochany brzuszku  przepraszam za te... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Kochany brzuszku, przepraszam za te wszystkie motyle. Kochana poduszko,przepraszam za te wszystkie łzy. Kochane serce, przepraszam za ten cały bałagan. Kochany mózgu miałeś rację.

naprawdę zabolało  wiesz ? to co... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

naprawdę zabolało, wiesz ? to co wydawało się być przeszłością, znowu uderzyło mnie w twarz. gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam,że ta przeszłość wciąż we mnie żyje.

98  dziewczyn nie odzywa się do... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

98% dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych chłopaków. Podobno należę do tych 2% dziewczyn które nie są takimi sukami. Mylisz się, jestem suką. Odzywam się tylko dlatego, bo brakuje mi Twojego głosu. Nie, nie kocham Cię. To po prostu wspomnienie pierwszej prawdziwej pierdolonej miłości.

i nie mogę wybaczyć sobie   że nie... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

i nie mogę wybaczyć sobie , że nie potrafiłam Cię wtedy zatrzymać…

wiesz co jest w tym najgorsze ?  to... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

wiesz co jest w tym najgorsze ? to, że go pragnę. tak jak się pragnie zakazanego owocu.

gdy zamknąłeś drzwi wybuchnęłam... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

gdy zamknąłeś drzwi wybuchnęłam płaczem. Czułam się jak dziecko, któremu zabrano ulubionego misia. Bezbronne i samotne ..

pamiętasz ? mieliśmy zgasić... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

pamiętasz ? mieliśmy zgasić słońce ,zatrzymać wiatr , wędrować po gwiazdach i zawrócić czas .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV